Yaza Merhaba Çekilişi

Ben kaciyorum kizlar öptüm hepinizi aksama girebilirsem görüşürüz yoksa yarina :)

nasılsınız kızlar bugün yorucuydu okul siz neler yapiyorsunuz buluşma planlari yapılmış bakiyorum )

Keşke taksim olsa yaa..foruma nasıl gidilir bilmiyorum,forum olursa mecburen eşim getirecek beni.

taksimden esenlere dönmek benim için zor olacak. yani mesafesi nekadar bilmiyorum gerçi. bişeyler söyleyin bende size uyarım..
taksimle esenler otogarı arasında nekadar uzaklık var :26:
benim akşam 4 5 gibi arabaya binmem lazım dönüş için

Tatlım bilmiyorum..sonuçta ortak karar neyse ona uyarım,sorun değil eşim götürür beni foruma.

Selam kızlar

Bir gün daha geldi geçti, uyudum uyandım öğleden sonra.

Belki yarım saat bir havuza giderim, bir haftadır baş ağrısından gidemedim, yüzmeyi çok istiyorum. Gerçi ağrı hala tam gaz

Üzülüyorum zaten kurbanıma da istediğim gibi zevkle alışveriş yapamadım. Her seferinde kısa alışverişler oldu

merhaba arkadaşlar
birazs akinleştim de geldim
haftasonu kurbanımın hediye işini halledip güzelce paketleyip beklemeye alıcam
ben belki 24 mayısta c.tesi yollarım belki de ailemden birine rica ederim benim yerime haftaiçi o yollar
sevgili katilciğim sen de benim şuan sendeki adresime yollarsan beni bulamıcaksın :26:
ben şimdi zeynebe mesaj yazıp annemlerin evin adresini vericem bakalım
oraya yollarsın
kurbanım senle de hiç ilgilenemedim acısını çıkarırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…