Yaza Merhaba Çekilişi

Katilim telefonumu değiştirdim ve numaran gitti maalesef,msj yazamamamın sebebi bu haberin olsun.:KK54:
Sen bi ara msj yazda kaydediyim no.nu tekrar.

kızlarrrr:KK14::KK14: geçmişi okuyamıyacam galiba neler yapıyorsunuz nasılsınız ben çok yoğunum bizim muhasebeci evleniyor işi bırakacak mali müşavir falan var giremiyorum nete:KK31:

dünya bu anacımm herşey olabilirr:KK53::KK53::KK53::KK53:

nedense ıkınızının arasında gıdıp gelıyorum ama emın degılım yanlız sana kanım cok ısındı falkoncum acaba senmısın cok supecı davrandın suan :KK53::KK53: hareketlerınden nem kapttım zaten whatsuppda da bır candan konustun bır candan :KK70:
buarada kızlar benım hedıyelerım hazır ve nazır benı beklıyormus ustelık hepsı paketlenmıs :KK53::KK52::KK51::KK51::KK51::KK9::KK9::KK9::KK9:
falkoncuuuuuuuummmmmmmmmm bebısıııımmmm sen mısıııınnn

hoşbuldukk canımm napıysounn :))

Erkek arkadaşım sınava başvuracak kpss askerde öğrenim bilgilerinin güncellenmesi lazım diplomanın aslımı olması gerek fotokopi olurmu onu öğrenmeye çalışıyorum sen :s

kızlar canlar benım cıkmam lazım hepınızı optum kocaman kocaman :))) alısverıs yemek benı bekler yarın gorusuruk :KK35::KK52::KK56:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:kızlar 18 mayıs ta kimler forum istanbula gelebilecek. gelecek arkadaşlar bana isim yazdırsın telefon numaralarınıda göndersinler. buluşma sırasında haberleşiriz :KK16::KK16::KK16:
sonra kimse neden çağırdı demesin..:KK19:
true melinda amante geranio geliyor kabul ediyorum. diğer hatunlar siz bilirsiniz:KK31::KK31::KK31:

X