Yaza Merhaba Çekilişi

ben senii tanımıyommm bizden değilsinnn
nasıl yaaaaaaaaaa ( tanımıosun
Kızlar bende kurbanımın hediyelerini tamamladım sayılır paketlemelerini yaptım çoğunun resim isterseniz atarım
oy oy oy :=)=)
Henüz tüm hediyelerimi paketleyemedim.Süslemeleride yapıstiricim yoktu bantla yapistirdim.İnsaAllah kurbanım begenir kizlar.

Eki Görüntüle 1110831
canım senin özenine hayraanan

kurbanıma çeyizi için el havlusu mutfak havlusu ve seksi bir çorap aldım
ovvvvvvvvvvvvvvvv en sevdiklerim

süprizler sevilmez mi yaaa :))) bende sendee bayılıyosunn süprizleree :)))

şimdiye kadar doğum günümde yapılan hiç bir suprizi yemedim, o yuzden ben suprizi sevsem bile onlar beni sevmiyor sanıırm

Tesekkur ederim
Ne zaman vereceğiz karhoya erkenden versek olmaz mi ?

eğer özel bir sebebin varsa olur sanırım ama eger yoksa 20 sini beklesen daha iyi sanki herkes aynı anda kavuşssun hediyelerine

Bilmem artik gonderir miyim gondermez miyim :)

Bizimde var ihlasta evimiz donemi uymuyor gerci hep kiraya veriyoruz. Keske ayni donem olsaydi kiz :)

gönder gitsin yaa nolacak hele ben bi koca bulayım da önce

aaa sizin de devremulk mu var bizimle aynı yerdeennn sizin ki ne zaman, aynı zaman olsun yaa bana neee

Henüz tüm hediyelerimi paketleyemedim.Süslemeleride yapıstiricim yoktu bantla yapistirdim.İnsaAllah kurbanım begenir kizlar.

Eki Görüntüle 1110831

bunlar bana degil eminimm, ben hediye paketlerimi gördümmm

kızlar hediyeleri tamamlamışsınız maşallah

yektacım senin için bucadaki englishhoma gitti cmtsi günü ama maalesef aynadan ellerinde kalmamış

bende milli eğitimde vhki yim
hangi birimdesin

ben atama-özlük.
ilçedeyim malumm birden fazla birim yükleniyor

Ben sınav birimindeyim cnm.Senin bölüm yoğun baya

nasıl yaaaaaaaaaa ( tanımıosun

oy oy oy :=)=)

canım senin özenine hayraanan

ovvvvvvvvvvvvvvvv en sevdiklerim

Teşekkür ederim cnmmm

Heran herşey olabilrr belli olmaz
Ellerine sağlık Yektacım..

Sağol tatlımmm

kızlar hediyeleri tamamlamışsınız maşallah

yektacım senin için bucadaki englishhoma gitti cmtsi günü ama maalesef aynadan ellerinde kalmamış

Teşekkür ederim cnm yoruldun bende unuttuydum zaten .Sağolasın

benim hediye paketlerim için eskisinden daha farklı bir konsept bulmam lazım yaa :26: her seferinde aynısı olmaz, bu sefer daha yaratıcı olmalıyım

olsunn ben tek paket yapmayı seviyorum bir de her aldığım yerde paket yapmıyolar...

ben geçtiğimz çekilişlerde gelen paketleri topladım hep birsürü oldu kutularımıda atmadım onlarda duruyo
lazım olur diyodum o paketleri kullanırımm artıkk

bak sen arkamdan hem dedikodu yapılıyoo hemde pabucum dama atılıyo heeeee yazdım bunu çeşmeeeee ona göre bebeğim

[/B][/SIZE][/COLOR]

eski katiliiimmmmm

ama yalan mı yaa, kandırmadın mı beni geçen çekiliştee pabucun dama atılmaz hem merak etme sen benim ilkk göz agrımsın

eski katiliiimmmmm

ama yalan mı yaa, kandırmadın mı beni geçen çekiliştee pabucun dama atılmaz hem merak etme sen benim ilkk göz agrımsın

ben ettiğimi buldum true beni nasıl kandırdı şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum desem yeridir ben cezamı çektimmm anlıcağınn
tövbeliyim arık kandırmak yokkk(desemde inanmayın)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…