Yaza Merhaba Çekilişi

hee kız ihlasın evleri iştee :KK53::KK53:

zamanında babannem zorla aldırmış babama :KK53: bide 2 dönem var biri kışın biri de mayıs sonunda :KK53: kışın gidiyor babamlarda mayıstakini genelde kiraya veriyorlar :KK34: sana tanıdık indirimi yaptırabilirim :KK35:

hep kandırık hep kandırık :KK36::KK36:

bugun katillerin whatsap tan yazma günü galiba :KK1: akşam üzeri ben de mi yazsam acaba kurbanıma :26:

tamam kuzum. ben buradaki arkadaşlarla gidicem. söylerim bi tarih uyarsa çok memnun oluruz kiralarız :KK53::KK53: sen bana net tarihleri söyle. ben ona göre derim sana. biz haziran ortası düşünüyoduk ama bakalım

püff keşke benim katilimde yazsa bana watsaptan :KK5:

senin katilin sana yazarsa sen hemen kim oldugunu öğrenirsin ki :KK53:

tamam kuzum. ben buradaki arkadaşlarla gidicem. söylerim bi tarih uyarsa çok memnun oluruz kiralarız :KK53::KK53: sen bana net tarihleri söyle. ben ona göre derim sana. biz haziran ortası düşünüyoduk ama bakalım

28 mayıs da başlıyormuş gülüm bizim devremülk :KK34: haziranın ortasında da biter işte :26:

eğer size tarih olarak uyarsa, kira işin esprisi de sanırım onun aidatı var, onu vermeniz gerekebilri bir tek :26:

benimki evli bebiişi yok seninnn ipucun nee
bekar;çalışıyor;makyaj seviyor;tesettürlü değil;çok tatlı ve yazıştık

gunaydın arkadaslar :)))))))))) katılım sanada gunaydın kurbanım sanada gunaydın.
sonunda katılım bana whatsuppdan ulasdı pek memnun oldum yanııııııııııı bugun buralardayım yenı yenı ıpuclarım var :KK34:
günaydınnnnnn
:))) beklioooz ipuçlarını :KK70:
günaydın hatunlar nasılsınız:)))
GÜNAYDIN KUZUM BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYM ya sne

Kurbanım ve katilimmmm.:KK3:
günaydınnnooooooooooooo
Benimkisi bekar, çeyiz yapıyor kendisi.

Bir de tesettürlü.
ovvvvvvvv işte o benimmm

bekar tesetrlü çeyiz de çok var:KK31:
ben eylül yekta gulsaf pari.. kayacan var:KK31:
evvet yahu 6 seçenek..kızlar önceki ipuçlarına da bakalım biz..hangimiz bulalıum

katilim bana yazdıııııı :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

biraz yogunmuş ama yazdıgım herşeyi okuyormuş ve çığlıklarıma kayıtsız kalamamış artık :KK1::KK1:

çok da tatlı birisi kendisi yaa ben çok sevdim onu :KK16::KK16:

hediyelerimin de resmini gönderdi hem çok utandım hem çok mutlu oldum :KK16::KK16:

sanırım katiller konusunda hep çok şanslıyım ben :nazar: umarım kurbanlarım da benm için aynısını düşünürler :KK31:
benimki de bana yazdı :))) mesajlaştık biz :)))
sen yazdın mı kurbanınaaaaaaa

28 mayıs da başlıyormuş gülüm bizim devremülk :KK34: haziranın ortasında da biter işte :26:

eğer size tarih olarak uyarsa, kira işin esprisi de sanırım onun aidatı var, onu vermeniz gerekebilri bir tek :26:

valla bakmıycam nümralara sözzzz :KK43:

bekar;çalışıyor;makyaj seviyor;tesettürlü değil;çok tatlı ve yazıştık

benimki de bana yazdı :))) mesajlaştık biz :)))
sen yazdın mı kurbanınaaaaaaa

insan katili yazınca çok mutlu oluyor yaa :KK53: ben yazmadım henuzz ama bugun yazacagım sanırım :KK31: daha fazla merakta bırakmayayım :KK33:

ayrıca özellikle çok tatlı yazdıgın için üzerime alındım ipuçlarını :KK36::KK36:

ben tam bilmiyorum. arkadaşın babası kız başınıza gidiceksiniz. orada güvenlikli evler orada kalırsınız demiş. onlar ihlasin evlerimi bilmiyorum.
kiralarız canım. o şekilde kabul edemeyiz zaten:26: haberleşiriz kuzum
taraklının devremülklerini gördüm 1+1 13bin falan. ama mükemmel. okadar güzel dizayn edilmişki

Yaz yaz bende yazıcam şimdikk...:KK9::KK9::KK9:

zamanında babannem zorla aldırmış babama :KK53: bide 2 dönem var biri kışın biri de mayıs sonunda :KK53: kışın gidiyor babamlarda mayıstakini genelde kiraya veriyorlar :KK34: sana tanıdık indirimi yaptırabilirim :KK35:

bugun katillerin whatsap tan yazma günü galiba :KK1: akşam üzeri ben de mi yazsam acaba kurbanıma :26:

ben tam bilmiyorum. arkadaşın babası kız başınıza gidiceksiniz. orada güvenlikli evler orada kalırsınız demiş. onlar ihlasin evlerimi bilmiyorum.
kiralarız canım. o şekilde kabul edemeyiz zaten:26: haberleşiriz kuzum
taraklının devremülklerini gördüm 1+1 13bin falan. ama mükemmel. okadar güzel dizayn edilmişki

valla kuzum güvenligi vardı bizim gittigimiz yerin, kapıdan içeri devremülkü olmayanları almıyorlar falan yani :KK34: bide çok sakin yerler oralar hiç sıkıntı olmaz gibi de geliyor ama arkadaşın babası ne diyecek siz karar verin ona göre bakarız :KK34:

taraklıdakiler yeni sanırım, bizim bu kuzuluktakiler sanırım 15 20 senedir varlar. 1 + 1 bunlarda, dökük değil evler ama çok yeni lüks de degiller yani :KK31:

ben siz miyim herkesi kendiniz gibi kandırıkçı sanmayın :KK20:

valla ben olsam bakarım da o yuzden güvenmekte zorluk çektim biraz :KK51: ama bakmam diyorsan tebrik ederim seni :KK9::KK9:

insan katili yazınca çok mutlu oluyor yaa :KK53: ben yazmadım henuzz ama bugun yazacagım sanırım :KK31: daha fazla merakta bırakmayayım :KK33:

ayrıca özellikle çok tatlı yazdıgın için üzerime alındım ipuçlarını :KK36::KK36:

çok tatlı ''dan anladın yani...ama benim kurbanım pek aktif olmuooo gibi

ama işin süprizi orda zaten :KK53::KK53:

valla kuzum güvenligi vardı bizim gittigimiz yerin, kapıdan içeri devremülkü olmayanları almıyorlar falan yani :KK34: bide çok sakin yerler oralar hiç sıkıntı olmaz gibi de geliyor ama arkadaşın babası ne diyecek siz karar verin ona göre bakarız :KK34:

taraklıdakiler yeni sanırım, bizim bu kuzuluktakiler sanırım 15 20 senedir varlar. 1 + 1 bunlarda, dökük değil evler ama çok yeni lüks de degiller yani :KK31:

valla ben olsam bakarım da o yuzden güvenmekte zorluk çektim biraz :KK51: ama bakmam diyorsan tebrik ederim seni :KK9::KK9:

evet taraklılar yeni. saol kuzum aklımdasın. bu arada cuma geliyosun dımı,?

bakmam diyom inandıramıyom yaaaaa bu kadar güveninizi kaybetcek ne yaptım ki ben :KK43:

sorun sende degil zeynebimm, geçen çekilişte beni kanıran arkadaşlar yüzünden kimseye güvenim kalmadı :KK14:

ehehehe sarzım bitti beklesın o zaman azıcık heveslenmesin hemen..:KK9::KK9::KK9:

bence de beklesinn :KK1::KK1::KK1:

ama işin süprizi orda zaten :KK53::KK53:

hep bana mı supriz yapılıyor ama yaa :84:

evet taraklılar yeni. saol kuzum aklımdasın. bu arada cuma geliyosun dımı,?

perşembe akşam ankaradan dönecegim cicim, cuma bir aksilik olmazsa makamındayım :KK42:

X