Yaza Merhaba Çekilişi

ben senii tanımıyommm bizden değilsinnn:KK52::KK52::KK52::KK52:
nasıl yaaaaaaaaaa :KK43:( tanımıosun
Kızlar bende kurbanımın hediyelerini tamamladım sayılır paketlemelerini yaptım çoğunun resim isterseniz atarım
oy oy oy :=)=)
Henüz tüm hediyelerimi paketleyemedim.Süslemeleride yapıstiricim yoktu bantla yapistirdim.İnsaAllah kurbanım begenir kizlar.

Eki Görüntüle 1110831
canım senin özenine hayraanan

kurbanıma çeyizi için el havlusu mutfak havlusu ve seksi bir çorap aldım :KK1:
ovvvvvvvvvvvvvvvv en sevdiklerim

süprizler sevilmez mi yaaa :))) bende sendee bayılıyosunn süprizleree :)))

şimdiye kadar doğum günümde yapılan hiç bir suprizi yemedim, o yuzden ben suprizi sevsem bile onlar beni sevmiyor sanıırm :KK53:

Tesekkur ederim :KK16:
Ne zaman vereceğiz karhoya erkenden versek olmaz mi ?

eğer özel bir sebebin varsa olur sanırım ama eger yoksa 20 sini beklesen daha iyi sanki :KK31: herkes aynı anda kavuşssun hediyelerine :KK16:

Bilmem artik gonderir miyim gondermez miyim :)

Bizimde var ihlasta evimiz donemi uymuyor gerci hep kiraya veriyoruz. Keske ayni donem olsaydi kiz :)

gönder gitsin yaa nolacak :KK37: hele ben bi koca bulayım da önce :KK53:

aaa sizin de devremulk mu var bizimle aynı yerdeennn :KK52: sizin ki ne zaman, aynı zaman olsun yaa bana neee :KK19:

Henüz tüm hediyelerimi paketleyemedim.Süslemeleride yapıstiricim yoktu bantla yapistirdim.İnsaAllah kurbanım begenir kizlar.

Eki Görüntüle 1110831

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bunlar bana degil eminimm, ben hediye paketlerimi gördümmm :KK51:

kızlar hediyeleri tamamlamışsınız maşallah:KK16::KK16:

yektacım senin için bucadaki englishhoma gitti cmtsi günü ama maalesef aynadan ellerinde kalmamış:KK31:

bende milli eğitimde vhki yim:KK70:
hangi birimdesin:KK23::KK23:

ben atama-özlük.
ilçedeyim malumm birden fazla birim yükleniyor

Ben sınav birimindeyim cnm.Senin bölüm yoğun baya

nasıl yaaaaaaaaaa :KK43:( tanımıosun

oy oy oy :=)=)

canım senin özenine hayraanan

ovvvvvvvvvvvvvvvv en sevdiklerim

Teşekkür ederim cnmmm

şimdiye kadar doğum günümde yapılan hiç bir suprizi yemedim, o yuzden ben suprizi sevsem bile onlar beni sevmiyor sanıırm :KK53:

eğer özel bir sebebin varsa olur sanırım ama eger yoksa 20 sini beklesen daha iyi sanki :KK31: herkes aynı anda kavuşssun hediyelerine :KK16:

gönder gitsin yaa nolacak :KK37: hele ben bi koca bulayım da önce :KK53:

aaa sizin de devremulk mu var bizimle aynı yerdeennn :KK52: sizin ki ne zaman, aynı zaman olsun yaa bana neee :KK19:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bunlar bana degil eminimm, ben hediye paketlerimi gördümmm :KK51:

Heran herşey olabilrr belli olmaz
Ellerine sağlık Yektacım..:KK6:

Sağol tatlımmm

kızlar hediyeleri tamamlamışsınız maşallah:KK16::KK16:

yektacım senin için bucadaki englishhoma gitti cmtsi günü ama maalesef aynadan ellerinde kalmamış:KK31:

Teşekkür ederim cnm yoruldun bende unuttuydum zaten .Sağolasın

benim hediye paketlerim için eskisinden daha farklı bir konsept bulmam lazım yaa :26: her seferinde aynısı olmaz, bu sefer daha yaratıcı olmalıyım :KK31:

sorun sende degil zeynebimm, geçen çekilişte beni kanıran arkadaşlar yüzünden kimseye güvenim kalmadı :KK14:

yani şimdi tamam sen de tatlısında sen eskidin biraz bebegim yaa :KK51: yeni taptaze katillere yelken açmam lazım :KK51:

:26::26::26::26:

bak sen arkamdan hem dedikodu yapılıyoo hemde pabucum dama atılıyo heeeee yazdım bunu çeşmeeeee ona göre bebeğim:KK51::KK51::KK51::KK51:

olsunn ben tek paket yapmayı seviyorum bir de her aldığım yerde paket yapmıyolar...

ben geçtiğimz çekilişlerde gelen paketleri topladım hep birsürü oldu kutularımıda atmadım onlarda duruyo :KK52::KK52:
lazım olur diyodum o paketleri kullanırımm artıkk :KK53::KK53:

bak sen arkamdan hem dedikodu yapılıyoo hemde pabucum dama atılıyo heeeee yazdım bunu çeşmeeeee ona göre bebeğim:KK51::KK51::KK51::KK51:

[/B][/SIZE][/COLOR]

eski katiliiimmmmm :KK16::KK16::KK16:

ama yalan mı yaa, kandırmadın mı beni geçen çekiliştee :KK19::KK19: pabucun dama atılmaz hem merak etme sen benim ilkk göz agrımsın :KK1::KK1:

eski katiliiimmmmm :KK16::KK16::KK16:

ama yalan mı yaa, kandırmadın mı beni geçen çekiliştee :KK19::KK19: pabucun dama atılmaz hem merak etme sen benim ilkk göz agrımsın :KK1::KK1:

ben ettiğimi buldum true beni nasıl kandırdı şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum desem yeridir ben cezamı çektimmm anlıcağınn
tövbeliyim arık kandırmak yokkk:KK35::KK35::KK35:(desemde inanmayın):KK52:

X