Yaza Merhaba Çekilişi

Kendimi bildim bileli regl dönemlerim ağrılı geçiyor,hem öyle böyle değil.:KK50:
Evlenince geçer tam bir hurafe tatlım maalesef.:KK50:

off moralim bozuldu şimdi :KK50::KK50: benm de çok fena oluyor, o gün tüm yatmam lazım, eğer dışarıda bir işim varsa eğer nbayıldıgım zamanlar bile oluyor malesef :KK50:

bu sefer bi büzel olcak hissediyorum bennn :))))))))))

ayy hadi inşallahh :KK16::KK16::KK16:

Hazır regl olmuşum,zaten sinirler 1500,bari ne varsa hıncımı alayım dediğim de oluyor..:KK52::KK52:veriyorum kırbacı veriyorum kırbacı:KK52::KK52:

hak ediyorlar ama :KK47: bi çektikleri sünnet acısı, biz ondan fazlasını her ay yaşıyoruz hava binbeşyüz heriflerde :KK47: kopartıveririm kafalarını :KK53:

kim dediyse evlenince geçer diye kandırmış geçtiği yok :KK33:

hepiniz de aynı şeyi söylediniz :KK19: bana ne benmki evlenince geçecek :KK36::KK36:

Biz de daha doğum da var,ohhhh onlar kebap..:KK53:

ben doğumda da çektirecem adama :KK53: valla onun çocugunu taşıyorum diye önce hamilelik sonra da doğumda kendisini hayatına girdigime pişman etmeyi düşünüyorum :KK53::KK53:

geçeceeekkkk :21::21::21:

çikolata ye kontrole gitmeden o zaman hareketli olurlarmış, gösterirler belki :KK1::KK1:

hahaha 3 mayısta gittiğimizde çikileta yedim zorla (tiksinmeye başladım çünkü) biri bacak baka üstüne atmış diğeride popişini dönmüştü kollarını oynatıyolardı...
canım çok ekşi çekiyo perşembe gitmeden limonlu bişeler yiyip gitcem belki o zaman gösterirler :KK1:

geçmişi oku oku bitmiyorrrrrrrrrrrr :KK19::KK19::KK19:

ben çok konuşuyorum ya ondandır :KK33::KK33:

hahaha 3 mayısta gittiğimizde çikileta yedim zorla (tiksinmeye başladım çünkü) biri bacak baka üstüne atmış diğeride popişini dönmüştü kollarını oynatıyolardı...
canım çok ekşi çekiyo perşembe gitmeden limonlu bişeler yiyip gitcem belki o zaman gösterirler :KK1:

ekşi çekiyorsa ikisi de erkek işte :emir_bebek::emir_bebek:

mercimek kadar şey bacak bacak üstünede mi atıyormuş yaa :KK1::KK1: yerim ben onun bacaklarını :KK1::KK1:

perşembe kontrol var nasıllar hiç bilmiyorum inşallah iyilerdir:KK16:
daha belli değil cinsiyetleri göstermiyolar :KK1:
ay inşallah iyilerdir ..yahu ne biliyim ben meraktan naparım aklım almıoooo

geçmişi oku oku bitmiyorrrrrrrrrrrr :KK19::KK19::KK19:
aynen yahu oku oku..ne çok sohbet olmuş...öceki çekilişlerde böle değildi galbaaaaaaaaa

X