Yaza Merhaba Çekilişi

bekar;çalışıyor;makyaj seviyor;tesettürlü değil;çok tatlı ve yazıştık

günaydınnnnnn
:))) beklioooz ipuçlarını :KK70:

GÜNAYDIN KUZUM BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYM ya sne

günaydınnnooooooooooooo

ovvvvvvvv işte o benimmm

evvet yahu 6 seçenek..kızlar önceki ipuçlarına da bakalım biz..hangimiz bulalıum

benimki de bana yazdı :))) mesajlaştık biz :)))
sen yazdın mı kurbanınaaaaaaa
ben senii tanımıyommm bizden değilsinnn:KK52::KK52::KK52::KK52:

sorun sende degil zeynebimm, geçen çekilişte beni kanıran arkadaşlar yüzünden kimseye güvenim kalmadı :KK14:

bence de beklesinn :KK1::KK1::KK1:

hep bana mı supriz yapılıyor ama yaa :84:

perşembe akşam ankaradan dönecegim cicim, cuma bir aksilik olmazsa makamındayım :KK42:

o zman süprizlere hazır ol sende :)))))))

Kızlar bende kurbanımın hediyelerini tamamladım sayılır paketlemelerini yaptım çoğunun resim isterseniz atarım

benim katilimden ses çıkmasa da kurbanımınkileri tamamladım sayılır

sen benim katilim olabilir misin acabaa :KK14:

anaaa doğru adresim de var sendeee :KK53::KK53:

şaka yapıyorum kızz, gönderme sakın bişey :KK17:
Bilmem artik gonderir miyim gondermez miyim :)
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.
uı demek banlı demek. banı bitsin gelir yine:KK31::KK31:

çok büyük değilmi:KK53:

çok güzel olmuş.. ellerine sağlık :KK16:

bu cerceveleri ben bitek ikea da gördüm :26: sakaryada nere varki bende istiyorumda:26:

kesene bereket. çok güzeller. güle güle kullansın:KK16:

sen ona whatsaptan yazımıyormusun :KK30:
Sagol canim kurbanima da yapicam bisiler umarim begenir :)
kurbanım ne şanslısın yahu :))

bi sürü bi sürü hediyen olicak inşallah :)) şu an 15 parça saydım :)) her şeyin hazır:KK70::KK70::KK70::
Benim daha hic bişey yok neredeyse:/ bugün çıkıp alicam kurbanima yetismeyecek yoksa :KK70:
kızlar eylul mesaj atmış bir haksızlık sonucu üyeliğim iptal edildi çekilişten çıkmak istemiyorum tekrar üyelik alıp girerim demiş panik yok sakin olun :KK1:
Iyi iyi gelsin geri tabi :) ne oldu acaba?
kızlar benim aldıklarımda kırılacak şeyler de var sarmaya çalıştım ama. bi koliye koysam eşek sudan gelene kadar bantlasam çirkin olacak ama kırılır die korkuyorm:):):) siz nasıl göndereceksiniz kargolarınızı..
Canim bende kirilacak bişey alırsam ya gazeteye sararim ya Hediyelerin ortasina falan yerleştiririm ki kirilmasin. Yazik günah guzel duracak diye tuz buz olmasin
hee kız ihlasın evleri iştee :KK53::KK53:

zamanında babannem zorla aldırmış babama :KK53: bide 2 dönem var biri kışın biri de mayıs sonunda :KK53: kışın gidiyor babamlarda mayıstakini genelde kiraya veriyorlar :KK34: sana tanıdık indirimi yaptırabilirim :KK35:

hep kandırık hep kandırık :KK36::KK36:

bugun katillerin whatsap tan yazma günü galiba :KK1: akşam üzeri ben de mi yazsam acaba kurbanıma :26:
Bizimde var ihlasta evimiz donemi uymuyor gerci hep kiraya veriyoruz. Keske ayni donem olsaydi kiz :)
Burdan katilime sesleniyorumm
lütfen bana whatsapp tan ulaşşşşşşşşş:KK42::KK42:

Katilim canimi sıkma bende sana sesleniyorum yaz bi kerecik yaaa :))

Günaydın kizlar bu arada:)

Henüz tüm hediyelerimi paketleyemedim.Süslemeleride yapıstiricim yoktu bantla yapistirdim.İnsaAllah kurbanım begenir kizlar.

$paket.jpg

X