Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar eylul mesaj atmış bir haksızlık sonucu üyeliğim iptal edildi çekilişten çıkmak istemiyorum tekrar üyelik alıp girerim demiş panik yok sakin olun :KK1:

mesaj attım eylule tel.den bekliyorum...

canım işine karışıyormuş gibi oldum kusura bakma :26:

en tatlısı benim bikeremm:KK53::KK53::KK53:

yani şimdi tamam sen de tatlısında sen eskidin biraz bebegim yaa :KK51: yeni taptaze katillere yelken açmam lazım :KK51:

Allah razı olsun canım.
Aslında hastalığım garip bir şey, ortaokul yaşlarımdan beri var. Ağrı oluyor başında ve bazen haftalarca geçmiyor.
İlaç,iğne hiçbir şey.
Belirtiler migren gibi değil tam, çünkü bir migren atağı 72 saat sürüyor max. ve arada 1 gün bile olsa ağrısız gün olur. ama benim ağrım sabah ilk kalktığımdan, uykuya dalana kadar devam ediyor. Kombine bir ağrı diyor bazı doktorlar, yani birkaç baş ağrısı türünün bir arada olması.

Garip bir şey. Nöroloji de çok somut bir alan değil. Baş ağrılarının büyük bir çoğunluğunun kaynağı bilinmiyor. Benimki de öyle.

Burda tıp fakültesinde yeni bir tedavi geliştiriliyormuş, ona gitmek istiyorum ama okulda bu hafta her gün öğrencilerimi geziye götüreceğim, onları da bırakamıyorum. Karışık halleddeyim.

Ayyy ne çok yazdım:26:

:26::26::26::26:

migren var bende de biraz anlıyorum seni diyecegim ama benm ki makşımum gece yatana kadar sürüyor, seninki sürekli devam eden bişeymiş :26: tedavisini öğrenmek için önce sebebi bulmak lazım sanırım, bikaç farklı doktora gidip konuşsan bu durumu :26: yani mutlaka bir sebebi ve tedavisi vardır :26:

çok geçmiş olsun canım, dilerim tez zamanda agrıların son bulur :26:

kızlar eylul mesaj atmış bir haksızlık sonucu üyeliğim iptal edildi çekilişten çıkmak istemiyorum tekrar üyelik alıp girerim demiş panik yok sakin olun :KK1:

ayy iyi hadi sevindim öyle bişey olduguna :KK16: merakla bekliyorum yeniden gelmesini :KK16::KK16:

yok canım Kocaali diye bir yer. düzce sınırına yakın..

hee anladımm :26: deniz kenarı ama dimi orası :KK31: karasuda bizim yazlık var da, hep istiyorum o taraflara geçmek bi türlü geçemedim :KK50:

kızlar benim aldıklarımda kırılacak şeyler de var sarmaya çalıştım ama. bi koliye koysam eşek sudan gelene kadar bantlasam çirkin olacak ama kırılır die korkuyorm:):):) siz nasıl göndereceksiniz kargolarınızı..

yok canım Kocaali diye bir yer. düzce sınırına yakın..

ayy iyi hadi sevindim öyle bişey olduguna :KK16: merakla bekliyorum yeniden gelmesini :KK16::KK16:

hee anladımm :26: deniz kenarı ama dimi orası :KK31: karasuda bizim yazlık var da, hep istiyorum o taraflara geçmek bi türlü geçemedim :KK50:

bizde kozluga gidicez. orada termal tesisler varmış. bide taraklıya gidicez :KK53:

deniz kenarı evet ama kışın hayalet kasaba:KK70: yazın canlanır umarım son 2 ayım iyi geçer bari bir kahve içilecek yer bile yok akçakocaya daha yakınız... oraya gezmeye gidiyoruz ama karasuya çok uzak sayılmayız yarım saat falan var aramızda... alışverişe falan oraya gidiyoruz genelde... gitmesen de olur aslında görülcek bişey yok karadeniz zaten yüzsen yüzemezsin..:) o kadar bıkmışım ki...:KK1:

bizde kozluga gidicez. orada termal tesisler varmış. bide taraklıya gidicez :KK53:

kozluk deil kız orası kuzuluk :KK1: bizim termal var orada mayıs sonunda 2 haftalık, vereyim mi sana evin anahtarını :KK51:

deniz kenarı evet ama kışın hayalet kasaba:KK70: yazın canlanır umarım son 2 ayım iyi geçer bari bir kahve içilecek yer bile yok akçakocaya daha yakınız... oraya gezmeye gidiyoruz ama karasuya çok uzak sayılmayız yarım saat falan var aramızda... alışverişe falan oraya gidiyoruz genelde... gitmesen de olur aslında görülcek bişey yok karadeniz zaten yüzsen yüzemezsin..:) o kadar bıkmışım ki...:KK1:

adapazarının heryeri öyle yaa :KK47: karasu da yazın kalabalık olsa ne olacak b, lunapark var, bide guya çarşısı ama dünyanın en küçük çarşısı bence :KK1:

havalar güneşli olursa haziranda hareketlenir oralar ama yagmurlu veya soguk olursa ancak ağustosa :KK31:

kozluk deil kız orası kuzuluk :KK1: bizim termal var orada mayıs sonunda 2 haftalık, vereyim mi sana evin anahtarını :KK51:

adapazarının heryeri öyle yaa :KK47: karasu da yazın kalabalık olsa ne olacak b, lunapark var, bide guya çarşısı ama dünyanın en küçük çarşısı bence :KK1:

havalar güneşli olursa haziranda hareketlenir oralar ama yagmurlu veya soguk olursa ancak ağustosa :KK31:

anaa ciddimisin :KK53::KK53::KK53: ihlasın evlerimi kimin evleri :KK53:

zeynepcim arkadaşlar uı için banlı demek demiş ama benm bildigim uı üyeliği kapatmak oluyor :26: sende eylülün numarası vardır bir ulaşsan ona da durumu sorsan, katili de kurbanı da madur olmasa :KK14:

yazmıyorum :KK53: belki de ben whatsap kullanmıyorumdur yaa nerden biliyosun :KK36:

özgemm, adres değişikliği vs gibi durumları topiğe giremesen bile face ten ilet bize, biz buraya yazarız canımm :KK16::KK16:

kolay gelsin işlerinde :KK3:

illa kurbanın olmak mı gerekiyor dua etmek için :KK19: ben dua ederim sana, inşallah tez zamanda iyileşirsin lavinim :KK16: hastalıgın ne bu arada :26:

peki bu sabah whatsap tan kurbanınla konuştun mu onu da söyle :KK53:

hepsi paketliydi bende sormadım :KK31: çok utandımm :KK30: ama çok güzellerdii :KK69:

bilmem konuşmuşumdur belki konuşmamışımdır :))))))))))9

anaa ciddimisin :KK53::KK53::KK53: ihlasın evlerimi kimin evleri :KK53:

hee kız ihlasın evleri iştee :KK53::KK53:

zamanında babannem zorla aldırmış babama :KK53: bide 2 dönem var biri kışın biri de mayıs sonunda :KK53: kışın gidiyor babamlarda mayıstakini genelde kiraya veriyorlar :KK34: sana tanıdık indirimi yaptırabilirim :KK35:

bilmem konuşmuşumdur belki konuşmamışımdır :))))))))))9

hep kandırık hep kandırık :KK36::KK36:

Aaaaaaaaaa Katilim bana whatssaptan yazdı kiiiiiiiiiiiii...:KK8::KK8::KK8::KK36::KK36::KK36:

bugun katillerin whatsap tan yazma günü galiba :KK1: akşam üzeri ben de mi yazsam acaba kurbanıma :26:

hee kız ihlasın evleri iştee :KK53::KK53:

zamanında babannem zorla aldırmış babama :KK53: bide 2 dönem var biri kışın biri de mayıs sonunda :KK53: kışın gidiyor babamlarda mayıstakini genelde kiraya veriyorlar :KK34: sana tanıdık indirimi yaptırabilirim :KK35:

hep kandırık hep kandırık :KK36::KK36:

bugun katillerin whatsap tan yazma günü galiba :KK1: akşam üzeri ben de mi yazsam acaba kurbanıma :26:

püff keşke benim katilimde yazsa bana watsaptan :KK5:

X