Yaza Merhaba Çekilişi

tamam kuzum. ben buradaki arkadaşlarla gidicem. söylerim bi tarih uyarsa çok memnun oluruz kiralarız sen bana net tarihleri söyle. ben ona göre derim sana. biz haziran ortası düşünüyoduk ama bakalım

püff keşke benim katilimde yazsa bana watsaptan

senin katilin sana yazarsa sen hemen kim oldugunu öğrenirsin ki

tamam kuzum. ben buradaki arkadaşlarla gidicem. söylerim bi tarih uyarsa çok memnun oluruz kiralarız sen bana net tarihleri söyle. ben ona göre derim sana. biz haziran ortası düşünüyoduk ama bakalım

28 mayıs da başlıyormuş gülüm bizim devremülk haziranın ortasında da biter işte :26:

eğer size tarih olarak uyarsa, kira işin esprisi de sanırım onun aidatı var, onu vermeniz gerekebilri bir tek :26:

benimki evli bebiişi yok seninnn ipucun nee
bekar;çalışıyor;makyaj seviyor;tesettürlü değil;çok tatlı ve yazıştık

günaydınnnnnn
:))) beklioooz ipuçlarını
günaydın hatunlar nasılsınız:)))
GÜNAYDIN KUZUM BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYM ya sne

Kurbanım ve katilimmmm.
günaydınnnooooooooooooo
Benimkisi bekar, çeyiz yapıyor kendisi.

Bir de tesettürlü.
ovvvvvvvv işte o benimmm

bekar tesetrlü çeyiz de çok var
ben eylül yekta gulsaf pari.. kayacan var
evvet yahu 6 seçenek..kızlar önceki ipuçlarına da bakalım biz..hangimiz bulalıum

benimki de bana yazdı :))) mesajlaştık biz :)))
sen yazdın mı kurbanınaaaaaaa

valla bakmıycam nümralara sözzzz

bekar;çalışıyor;makyaj seviyor;tesettürlü değil;çok tatlı ve yazıştık

benimki de bana yazdı :))) mesajlaştık biz :)))
sen yazdın mı kurbanınaaaaaaa

insan katili yazınca çok mutlu oluyor yaa ben yazmadım henuzz ama bugun yazacagım sanırım daha fazla merakta bırakmayayım

ayrıca özellikle çok tatlı yazdıgın için üzerime alındım ipuçlarını

ben tam bilmiyorum. arkadaşın babası kız başınıza gidiceksiniz. orada güvenlikli evler orada kalırsınız demiş. onlar ihlasin evlerimi bilmiyorum.
kiralarız canım. o şekilde kabul edemeyiz zaten:26: haberleşiriz kuzum
taraklının devremülklerini gördüm 1+1 13bin falan. ama mükemmel. okadar güzel dizayn edilmişki

Yaz yaz bende yazıcam şimdikk...

valla kuzum güvenligi vardı bizim gittigimiz yerin, kapıdan içeri devremülkü olmayanları almıyorlar falan yani bide çok sakin yerler oralar hiç sıkıntı olmaz gibi de geliyor ama arkadaşın babası ne diyecek siz karar verin ona göre bakarız

taraklıdakiler yeni sanırım, bizim bu kuzuluktakiler sanırım 15 20 senedir varlar. 1 + 1 bunlarda, dökük değil evler ama çok yeni lüks de degiller yani

ben siz miyim herkesi kendiniz gibi kandırıkçı sanmayın

valla ben olsam bakarım da o yuzden güvenmekte zorluk çektim biraz ama bakmam diyorsan tebrik ederim seni

çok tatlı ''dan anladın yani...ama benim kurbanım pek aktif olmuooo gibi

ama işin süprizi orda zaten

evet taraklılar yeni. saol kuzum aklımdasın. bu arada cuma geliyosun dımı,?

bakmam diyom inandıramıyom yaaaaa bu kadar güveninizi kaybetcek ne yaptım ki ben

sorun sende degil zeynebimm, geçen çekilişte beni kanıran arkadaşlar yüzünden kimseye güvenim kalmadı

ehehehe sarzım bitti beklesın o zaman azıcık heveslenmesin hemen..

bence de beklesinn

ama işin süprizi orda zaten

hep bana mı supriz yapılıyor ama yaa :84:

evet taraklılar yeni. saol kuzum aklımdasın. bu arada cuma geliyosun dımı,?

perşembe akşam ankaradan dönecegim cicim, cuma bir aksilik olmazsa makamındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…