Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlar neler alıyorsunuz kurbanlarınıza dün ben bişeyler aldım ama ilk çekilişim oldugu için fikrim olsa daha iyi olucak aklıma bişeyde gelmiyor tanıtımdada azcık bişey yazmış tok gönullu gurbanım :26:
bende ilk kez katıldım zorlandım bende kafama göre aldım yazdıkarından yola çıakrak ne bileyim :KK15::KK15::KK12:
bu arada şu kurbanları bekar olanlar bi adım öne çıksın bakıyım :122::122:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

kız ne akıllı ev sahipleri var bir bilsen bizim ev sahibi öyle su saatleri ev sahibinin üstüne değildi onu yaptırması gerekiyordu siz parasını verin kiradan düşeriz dedi bir sonraki kirada yarı yarıya düşelim diyor bende nasıl sinirlendiysem elimi belime koyup yok yaaa kiramızdan 100 lira fazla para verip hem senin işini görelim hem de yarısını şimdi yarısını sonra kesiyorsun amma açık gözsün demiş bulundum eşimin ağzı açık kaldı:KK9::KK9:

ne güzel hakkını savunmuşsun bacım öyle olmak gerekiyor bu devirde :KK9:

Kızlar neler alıyorsunuz kurbanlarınıza dün ben bişeyler aldım ama ilk çekilişim oldugu için fikrim olsa daha iyi olucak aklıma bişeyde gelmiyor tanıtımdada azcık bişey yazmış tok gönullu gurbanım :26:

ben kitap alıcam bugün mesela...
tanıtımda yazdığı şeylerden yola çıkarak hem kendi zevkimi de katarak ufak tefek bişiler almaya çalışcam..

tanıtımda yazdığı şeylerden yola çıkarak hem kendi zevkimi de katarak ufak tefek bişiler almaya çalışcam..

ben kitap hiç düşünmedim yaaa ne biliym kendi istediği kitabı alır diye:KK51::KK51:

kız ne akıllı ev sahipleri var bir bilsen bizim ev sahibi öyle su saatleri ev sahibinin üstüne değildi onu yaptırması gerekiyordu siz parasını verin kiradan düşeriz dedi bir sonraki kirada yarı yarıya düşelim diyor bende nasıl sinirlendiysem elimi belime koyup yok yaaa kiramızdan 100 lira fazla para verip hem senin işini görelim hem de yarısını şimdi yarısını sonra kesiyorsun amma açık gözsün demiş bulundum eşimin ağzı açık kaldı:KK9::KK9:
Böyle durumlar da susulmaz zaten,hakkını aramışsın.:KK9:

selam kızlar nasılsınız napıyorsunuz bu ara fena yogunum çok takılamıyorum buraya kurbanıııımm nasılsın iyimisin sende:)))

buldum buldum buldummmmm :KK76::KK76::KK76:
ama ben demiştim kesin girmeyenlerdendir bnm katilimm diyeeeeee
ben değiştirdim ismimiiiiiii :KK9::KK9:

:KK1::KK1: bilemem tatlım yorum yokk
aaa manyağa bak profsa nolmuş sanki 20. bebeğini doğuruyosun hiç anlamıyolar biizm duygularımızı :KK31:
güzel derkenn?bebiş zaten suyun içinde tabiki bulanık olucak ama insan bakmak istiyo işte...
kadın mı doktorun erkek mi??
benim bi tanesi popişini dönmüş mesela arkadan fotosu var bakıp bakıp duruyom insan bakmak istiyo :KK16:

evet tatlım sadece bir tane fotosu var ona bakıp bakıp duruyorum. insan cidden merak ediyor 1 aydır görmüyorum zaten büyümüştür paşammm yerimm onun her yerinii..........

para almasını biliyorlar ama çirkin mirkin istiyorum parasıyla değil mi de bakalım ne dicek egoymuş yerim ben onun egosunu teyzeleride merak ediyor dersin çekerlerse bizede gösterirsin:KK16::nazar::nazar::KK16:

aynen dünya para harcamışımdır oraya söyleyince nasıl paralıyor. birde burası küçük yer pek dr yok fazla mecbur en iyisi bu diyip gidiyorsun. tamam takibi felan iyi ama biraz da sıcak kanlı davransaa:KK14:

bence sen ne istersen onu al emin ol kurbanın beğenecektirrr:KK49::KK49:

benim kurban maşallah o kadar açııkk verdimmm hiçç üstüne alınıp yazmıyorr bile hiç bana cevap dahi vermiyor:KK19::KK31::KK31::KK35:

bu arada şu kurbanları bekar olanlar bi adım öne çıksın bakıyım :122::122:

Benimki bekar :21:

bende ilk kez katıldım zorlandım bende kafama göre aldım yazdıkarından yola çıakrak ne bileyim :KK15::KK15::KK12:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

valla bende öyle yaprım ama acaba begenırmı diye düşünüyorum :26:

Kitap evet benımde aklımda begenıcegı kıtabı almam kolay olucak :KK52: İnş digerlerinide begenır

selam kızlar nasılsınız napıyorsunuz bu ara fena yogunum çok takılamıyorum buraya kurbanıııımm nasılsın iyimisin sende:)))

iyiyim katilim sen nasılsın :KK37:

X