Yaza Merhaba Çekilişi

marhabalaaaar
ilk defa en en başında yakaladım çekilişi bende katılmak istiyorum bu keeezz
net alınacak şeyler yok değil mi biz kurbanımızın zevklerine uygun alacağız .. kaç parça alacağımızla ilgili bir limit var mı en az 3 en çok 7 gibi falan :26:

Son düzenleme:
Zorunlu hediyeler dışın da geri kalanlar isteğe,bütçeye bağlı canım..yani zorunluluk yok.
Hoşgeldin..

cnm ismini zeyye yazdır katılımlar bitmedi galiba birde sayfa başında tanıtım yapacağımız topiğin linki var orda tanıttığımız özelliklerimizden yola çıkılarak hediyeler alıyoruz limit yok mutlaka alınması gereken şey şu an için deodorant gibi görünüyor

Parça limiti var mı bilmiyorum, ben de acemiyim.

Ama zorunlu bir hediye seçip onu alacakmışız.
Çoğunluk zorunlu hediyenin cüdan olmasından yana ama yeni fikirler de üretmeye çalışıyoruz.

İsim-soyisim, adres ve telefon bilgilerini zeyy88'e gönderince ilk sayfadaki listeye adımız ekleniyor.

Tanıtım topiği de burda:http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714533&p=35075724#post35075724

ben katılmıyorum ama katılacaklara birşeyler söylemek istiyorum konuşma yapıcam alkış istiyorum

öncelikle, kendinize nasıl bir paket gelmesini istiyorsanız kurbanınıza o şekilde hazırlayın..
evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı hediye olarak göndermeyin yani kullanışlı bişeyse hoşuna gideceğini düşünüyorsanız elbet gönderin
tanıtma topiğinde 36 bedenim diyen birine L beden bişi göndermeyin mesela

aslında aklımda çok şey vardı ama unuttum :26:

bide kesinlikle kurbanınıza belli etmeyin kim olduğunuzu. yani gerekirse yakalanmamak için şaşırtmacalı cevaplar verin ama kim olduğunuzu söylemeyin

Zorunlu hediyeler dışın da geri kalanlar isteğe,bütçeye bağlı canım..yani zorunluluk yok.
Hoşgeldin..
teşekkürler hoşbulduuuk

şu an word belgesine yazıyorum tanıtımımı paylaşacağm birazdan zeyy ile tanışayım bakıyorum hemen bu arada deodorant kesin mi kinee çikolat olsaydı neyse ben alerjim olduğunu da yazaym tanıtıma katilim almasın hemen havaya girdim bak

yardımın için teşekkür ediyorumm hemen tanıtacağım kendimi

Noktasına virgülüne kadar katılıyorum.
Karşında ki insana SAYGIDIR bu.
Neyse...

bende katılmak istiyorummmmm çok vaktim yok şuan yogunumm biri alıntı yapıp ne yapmam gerektıgını yazarsaa sevinirimmm

Heyyy hoşgeldiiinnn

Asmuuuuuuuu alttan bakmada gel sen de..
Hem sen olmayınca kim yanlış tahminler de bulunacak..

Kuzular ben bu çekilişe katılmayı düşünmüyordum ama dayanamiciim sanırım

Berfişim aynen bende kesinlikle katılıyorum sana

Harfiyen katılıyorum canım.

Ama keşke sen de olsaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…