Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar ben kendini tanıtma yaptım fakat şu bilgiler yollandı kısmını anlayamadım ya onun için ne yapmam gerekk?

Kızlar zorunlu hediye diye bahsettiğiniz nedir yahu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay sen yok musun ki:26: ben sende katıldım sanıyorum bebişim ya dediklerine bende harfiyen katılıyorum cnm karşımızdakine saygı çerçevesinde olması gerek herşeyin

Merhabalar...

Geçen çekiliş güzel geçmişti, çok iyi bir katilim oldu çekiliş sayesinde
Ama bu çekilişe katılamıyorum ne yazık ki.
Katılıp da kurbanımı mağdur etmek istemem.

Kargo tarihine kadar toparlanmam mümkün değil çünkü...
Bebeğime kavuşmama 5 gün kaldı, Pazartesi büyük gün.
Herkeslerden dua bekliyoruz

Hepinize iyi eğlenceler, bol sohbetler diliyorum

Sağlıklı bi şekilde bebisi kucağına alırsın inşallah ALLAH an ali babalı büyütsün şimdiden :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oh bee zaynepcım gunlerdır senın bızlere verecegın bu guzel haberı beklıyoruuuuz :)))))))))))) yaza merhabaaaa , benıde al lıstene bacıııı :) sımdıden heycanlar sardı benıııııııııııı hayırlı bol hedıyelı olsun ınsaALLAH

asmu sen niye katılmıyosun memnun kalmadın mı kadınlar günü çekilişinden:26::26:

bebeğin sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah bebişini kucağına alda bidahaki çekilişimize katılırsın artık

Asmuuuuuuuu alttan bakmada gel sen de..
Hem sen olmayınca kim yanlış tahminler de bulunacak..

bu görevi sana devrediyorum

Heyyy hoşgeldiiinnn

Kuzular ben bu çekilişe katılmayı düşünmüyordum ama dayanamiciim sanırım
Bu kızlar naz yapiyo tutcan kolundan sokcan cekilise :)))
Gelseniz ne iyi olur ama :)
Hoşgeldin canim :))

Bu kızlar naz yapiyo tutcan kolundan sokcan cekilise :)))
Gelseniz ne iyi olur ama :)

Hoşgeldin canim :))

hosbuldum geranıooocuuum cekılısı devrettın haa :))) hayırlısı olsun bakalım havaların yenı yenı ısınırken bu cekılıs ıyı gelecek hepımızeeee

Devrettim canım sirayla herkes yapar artik :)) cok guzel olacak tabi ki sohbet muhabbet ediyoruz sonucta :)

Son düzenleme:
Elmadilimi canim alinti yapamiyorum:/ burdan yazayim görürsün umarim. Insallah sag salim al yavrunu kucagina seni yormayalim tabi :) Aklima geldikce dua edicem sana. Bi dahaki cekilise goruruz seni de aramizda :))
Op bebisini benim icin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…