Yaza Merhaba Çekilişi

Çok güzel bir etkinlik olmuş kızlar çok heycanlı geçiceğini düşünüyorum hiç bilmediğin birileriyle hediyeleşmekk.

evet
deodorant cüzdan ve terlik çok şık olacaktıryazlık parmak arası terlik alalım birbirimize

Bencede cüzdan güzel hemde herkesin kullanabileceği birşey:))

parmak arası terlik asla giyemediğim bir şey..
bende cüzdan veya deodoranttan yanayım

zeyy senle zevklerimiz yakın birbirine bende asla giyemiyorum bu terklikleri çok beğeniyorum ama bir türlü alışamıyorum

bende terlik hiiç giymem sevmem ne evde ne dışarda

Geçen çekilişte katilim cüzdan almıştı bana severek kullaniyorum :) Terlik pek kullanmam bende. Bana en cok uyan deodorant oluyor. Ama çoğunluğa uyarım tabi :))

Merhabalar
Bugün eşimle diş fakültesine gittik, sabah da kahvaltıya misafirlerim vardı. Ancak vakit bulabildim.
Amaa sayfalar almış başını gitmiş, geçmişi okuyacağım birazdan.

Ayrıca ben pek kimseyi tanımıyorum, dışlamayın beni olur mu:26:

kızzzzzzzz ne dışlaması saçmalamaa
kendini tanıtma topiğine de yaz canım bir ara unutma
topik;
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714533&p=35075724#post35075724

Biraz toplayayım kafayı yazacağım hemen.

Bu arada sanırım zorunlu hediye de varmış. Benim aklıma şöyle bir şey geldi, önümüz yaz, temamız 'Çiçek' olabilir. Yani çiçekli bir şeyler alacağız kurbanımıza ama ne olduğu bize kalmış.

Fazla mı esnek olur?

ee ozaman son olarak adını koyalım kesin neler alınacak deo ve cüzdan sabit olsun o zaman onları herkes kullanıyordur

ben bu arada düzenli giremiyorum patronun oğlu burda başka yerlere girdiğimizi görünce babasına yetiştiriyor

Burda dışlamak yok canım.

hmmm olabilir güzel fikir ankete bunu da ekleyelim yarın...

bence zorunlu hediye 1 tane olsun...

Geçen çekilişte katilim cüzdan almıştı bana severek kullaniyorum :) Terlik pek kullanmam bende. Bana en cok uyan deodorant oluyor. Ama çoğunluğa uyarım tabi :))

cüzdanın zorunlu olması iyi olacak şöyle cıvıl cıvıl renkli büyük bir cüzdana ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…