Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar ben kendini tanıtma yaptım fakat şu bilgiler yollandı kısmını anlayamadım ya onun için ne yapmam gerekk?:KK17:

Kızlar zorunlu hediye diye bahsettiğiniz nedir yahu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben katılmıyorum ama katılacaklara birşeyler söylemek istiyorum :KK53::KK53::KK53::KK53: konuşma yapıcam :KK9::KK9::KK9::KK9: alkış istiyorum :KK53::KK53:

öncelikle, kendinize nasıl bir paket gelmesini istiyorsanız kurbanınıza o şekilde hazırlayın..
evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı hediye olarak göndermeyin :KK53::KK53: yani kullanışlı bişeyse hoşuna gideceğini düşünüyorsanız elbet gönderin :KK16::KK16:
tanıtma topiğinde 36 bedenim diyen birine L beden bişi göndermeyin mesela :KK53::KK53::KK53:

aslında aklımda çok şey vardı ama unuttum :26:

bide kesinlikle kurbanınıza belli etmeyin kim olduğunuzu. yani gerekirse yakalanmamak için şaşırtmacalı cevaplar verin :KK31::KK31: ama kim olduğunuzu söylemeyin :KK53:

ay sen yok musun ki:26: ben sende katıldım sanıyorum bebişim ya:KK31: dediklerine bende harfiyen katılıyorum cnm karşımızdakine saygı çerçevesinde olması gerek herşeyin

Merhabalar...

Geçen çekiliş güzel geçmişti, çok iyi bir katilim oldu çekiliş sayesinde:KK16:
Ama bu çekilişe katılamıyorum ne yazık ki.
Katılıp da kurbanımı mağdur etmek istemem.

Kargo tarihine kadar toparlanmam mümkün değil çünkü...
Bebeğime kavuşmama 5 gün kaldı, Pazartesi büyük gün.
Herkeslerden dua bekliyoruz:emir_bebek:

Hepinize iyi eğlenceler, bol sohbetler diliyorum:KK16:

Merhabalar...

Sağlıklı bi şekilde bebisi kucağına alırsın inşallah ALLAH an ali babalı büyütsün şimdiden :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oh bee zaynepcım gunlerdır senın bızlere verecegın bu guzel haberı beklıyoruuuuz :)))))))))))) yaza merhabaaaa , benıde al lıstene bacıııı :) sımdıden heycanlar sardı benıııııııııııı hayırlı bol hedıyelı olsun ınsaALLAH :KK52:

ben katılmıyorum ama katılacaklara birşeyler söylemek istiyorum :KK53::KK53::KK53::KK53: konuşma yapıcam :KK9::KK9::KK9::KK9: alkış istiyorum :KK53::KK53:

öncelikle, kendinize nasıl bir paket gelmesini istiyorsanız kurbanınıza o şekilde hazırlayın..
evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı hediye olarak göndermeyin :KK53::KK53: yani kullanışlı bişeyse hoşuna gideceğini düşünüyorsanız elbet gönderin :KK16::KK16:
tanıtma topiğinde 36 bedenim diyen birine L beden bişi göndermeyin mesela :KK53::KK53::KK53:

aslında aklımda çok şey vardı ama unuttum :26:

bide kesinlikle kurbanınıza belli etmeyin kim olduğunuzu. yani gerekirse yakalanmamak için şaşırtmacalı cevaplar verin :KK31::KK31: ama kim olduğunuzu söylemeyin :KK53:
asmu sen niye katılmıyosun memnun kalmadın mı kadınlar günü çekilişinden:26::26:

Merhabalar...

bebeğin sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah bebişini kucağına alda bidahaki çekilişimize katılırsın artık

Asmuuuuuuuu alttan bakmada gel sen de..
Hem sen olmayınca kim yanlış tahminler de bulunacak..:KK60::KK60::KK60:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bu görevi sana devrediyorum

Heyyy hoşgeldiiinnn :KK16:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60:

Kuzular ben bu çekilişe katılmayı düşünmüyordum ama dayanamiciim sanırım :KK9:
Bu kızlar naz yapiyo tutcan kolundan sokcan cekilise :)))
Gelseniz ne iyi olur ama :)
oh bee zaynepcım gunlerdır senın bızlere verecegın bu guzel haberı beklıyoruuuuz :)))))))))))) yaza merhabaaaa , benıde al lıstene bacıııı :) sımdıden heycanlar sardı benıııııııııııı hayırlı bol hedıyelı olsun ınsaALLAH :KK52:
Hoşgeldin canim :))

Bu kızlar naz yapiyo tutcan kolundan sokcan cekilise :)))
Gelseniz ne iyi olur ama :)

Hoşgeldin canim :))

hosbuldum geranıooocuuum cekılısı devrettın haa :))) hayırlısı olsun bakalım havaların yenı yenı ısınırken bu cekılıs ıyı gelecek hepımızeeee

Devrettim canım sirayla herkes yapar artik :)) cok guzel olacak tabi ki sohbet muhabbet ediyoruz sonucta :)

Son düzenleme:
Elmadilimi canim alinti yapamiyorum:/ burdan yazayim görürsün umarim. Insallah sag salim al yavrunu kucagina seni yormayalim tabi :) Aklima geldikce dua edicem sana. Bi dahaki cekilise goruruz seni de aramizda :))
Op bebisini benim icin :)

X