Yaza Merhaba Çekilişi

benim vakit sıkıntım var vakit bulmuşken alayım dedim çeyiz yaptığı için çeyiz topiğine baktım onun zevkine uyacağını düşündüğüm şeyleri aldım

Solitarywoman senden şüpheleniyorumm bakkk katilim sen olabilrsinnn:18:

Günaydın hanımlar ve kızlarr
Pazartesi gibi ne biçim bıgun bugu hiç çalışsım yok.Bende ufak ufak almaya basladım kurbanımın hedıyecıklerını
Hamile arkadaşım hayırlısıyla kucagına al inş.Darısı basıma

benim vakit sıkıntım var vakit bulmuşken alayım dedim çeyiz yaptığı için çeyiz topiğine baktım onun zevkine uyacağını düşündüğüm şeyleri aldım

en güzelii neyi var yok araştırmısın canım neyse ben çkıyım okula gitcemm ama önce alışverişşş

Haberlerinizi alıyorum dedikodumu yapmayın haa toplantidayim şimdi bi selam verip kacacam canlar

Günaydın blackangel Sen hangi ipucularını vermiştin: sanki senide elemiştim ben elediklerimi unuttum yahuuu

tanıtma topiğinde hoşlandığı şeyleri yazdığından yola çıkarak bir iki şey aldım cüzdan yada deodorant denildi cüzdanla ilgili bişi yazmadığı için deodorant alıcam

hımmm seni elemiştim zaten, ama şimdi iyice emin oldummm, ben cüzdanla ilgili bilgi verdim, ek açıklama yaparak cüzdan almak istersen, bozuk para cüzdanım yok dedimmm

Puufff gamzeli bizim katiller ipucu vermiyor yaaa garip kaldık bizzz

biz de böle eleye eleye ulaşacağız canımmm

seni de eledim işteeee ben çokçaaa yazdımmm

sen herkese inanmaaa, bana da kailinim dedi ki o

Bilmem belki sen olabilirsin az çok kavramı herkese göre değişebilirrr

Kızlar ben katilimi bulduuummmm

Bekarım , çeyiz hazırlığım var, topiğim varrr daha ne olsuunnn

Solitarywoman senden şüpheleniyorumm bakkk katilim sen olabilrsinnn:18:

bilmem ki ben miyim acaba

elemene yardımcı olduysam ne mutlu bana bende sayfa sayfa dolaşıp bana uymayanları arıyorum daha çok çalışmam lazım

Kızlar ben katilimi bulduuummmm

Bekarım , çeyiz hazırlığım var, topiğim varrr daha ne olsuunnn

bilmiyorum ki ben miyim acaba:44::44:

başka bi ipucundan daha da elemiştim ki senii

liste evdeki pc'd, hatırlamıyorum şu an ne olduğunu ama elemiştim bu ipucu da pekiştirdi iştee iyicee

elemene yardımcı olduysam ne mutlu bana bende sayfa sayfa dolaşıp bana uymayanları arıyorum daha çok çalışmam lazım

Olabilirsinnn :)) kendime en yakın seni buldumm

Bence sensin

Bak geçen çekilişte kimse senden şüphelenmiyo diye üzülmüştün şimdi baş şüphelimsin

Evet ulaşacağızzz

mirabaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben katilimi öğrendimmm her ne kadar hedef şaşırtmaya çalışsada
peki kurbanım nerelerde acabaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…