Yaza Merhaba Çekilişi

ay ne biliyim herkes bişey dedi zararlı falan diye bıraktım bende korktumm :KK25::KK25: bakıcam canım :KK55:

ama en önemli şeyi atlıyorsun. Bu haplar ihtiyacı olmayan biri için zararlı, ama ihtiyacı olan, hastalığının tedavisinde kullanılan kişi için aksine yararlıdır.

teşekkürler kızlar ben smear testi falan yaptırdım evlendikten sonra ama bişey çıkmadı şükür , evlendikten sonra sağlık önemli ya o bölge çok hassas oluyor tüm hastalıklara açık Allah dermansız dert vermesin :KK31:

canım her ilaç yan etki yapmıyor ben 10 aydır kullanıyrm yan etkisi olmadı şükür ama doktoruna özellikle söyle en az hormon içeren en az yan etkisi olan diye ben geçenlerde başka bir doktora sordum kullanılacak en iyi ilaç için rahat olsun dedi :KK34:

Smear yaptırmadım hiç, nasıl yapılıyor? Ben evlendikten sonra doktora da gitmedim, vahinal muayeneden azıcık çekiniyorum.

Benim kurbanımın yaşı 25in üstü :KK3:
Evli
Bebişi yok
Zayıf
S beden
Çikolata seviyor
Kitap okumayıda seviyor

Acaba kimdir kimdir :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:

Benim işte sankkiiii

kurbanımın ilk hediyesini almış bulunmaktayım :87::87::87:

Bana mı??:KK52::KK52:

Bende kurbancığıma çok güzel cicileerrrrr :KK16: dahada alıcaklarım varrrrr

ama en önemli şeyi atlıyorsun. Bu haplar ihtiyacı olmayan biri için zararlı, ama ihtiyacı olan, hastalığının tedavisinde kullanılan kişi için aksine yararlıdır.

Smear yaptırmadım hiç, nasıl yapılıyor? Ben evlendikten sonra doktora da gitmedim, vahinal muayeneden azıcık çekiniyorum.

Benim işte sankkiiii

Bana mı??:KK52::KK52:
o da doğru da ne biliyim böbrekleri bitiryomuş felan dediler :KK25::KK25:zaten bu ay çoook az oldum :KK5::KK5:

evet sana 2,ciyi de aldım şu an :KK52::KK52::KK52::KK51:

Geçen çekilişte kurbanımla iletişimimiz çok çok iyi olmuştuu :KK16:

Çok sevmiştik birbirimizii

Sevgili yeni kurbanım buradan sana sesleniyorum umarım beni ve hediyelerini seversin :26:

o da doğru da ne biliyim böbrekleri bitiryomuş felan dediler :KK25::KK25:zaten bu ay çoook az oldum :KK5::KK5:

evet sana 2,ciyi de aldım şu an :KK52::KK52::KK52::KK51:

yok canım,benim annemin arkadaşı konurnma amaçlı 10 yıldan uzun kullandı, olsa ona olurdu:KK9:

Yaşasın hediyelerim çoğalıyor, benim bugün hiç vaktim yok, artık yarın güzel çeyizlik bir şeyler alayım kurbanıma. Çeyiz almayı da özlemişim hani:KK76:

yok canım,benim annemin arkadaşı konurnma amaçlı 10 yıldan uzun kullandı, olsa ona olurdu:KK9:

Yaşasın hediyelerim çoğalıyor, benim bugün hiç vaktim yok, artık yarın güzel çeyizlik bir şeyler alayım kurbanıma. Çeyiz almayı da özlemişim hani:KK76:
o zaman bı dahaki ay bakalım artık :KK30::KK30:
oo çeyiz miii ben yaniii çok iyi :KK9::KK9::KK9:
günaydıınnnnn hanımlarrrrr:KK76::KK76:

günaydın canımm :KK16:

Günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16: geçmişi okudum yine benle ilgili bişi yok ben kimseyee çıkmadım mııı :KK19::KK53::KK9:

X