Yaza fomda girelim mi 😀

Günaydın granola musli yulaf farkları neler sabah okuldayim kahvaltı etmeden geliyorum simit yiyordum artık hangisi yesem
Bildigim gronala biraz tatli kavruluyor falan kuru yemisler pekmez tarzi bi seyle. Yulaf sade..bildigim ikisi de faydali. Yulafli süt tercih edersen mesela uzerine 2 -3 yemek kasigi gronala da koyabilirsun

Cok guzel zayiflamissiniz az cok nasıl beslrndiniz paylasabilirmisiniz?
Ben aclik tokluk dengeme gore ilerledim. Sabah kahvaltı için acikmayi bekliyordum. Bazen 12 de direkt ogle yemegi yiyordum. Ne olursa. Gebelde ev yemeklerini seçiyorum. Bir de aksam evde ne yemek varsa kendimi şisirmeden yiyordum. Haftanjn 3 gunu spor salonunda grupp derslerine katiliyorum. Kisaca formül şu oldu benim: porsiyon kuculdü ve spor yaptim.
Aburcubur da istedigimde biraz yiyip birakiyordum. Sonuna kadar yemiyordum.

Uyanınca limonlu su ve sonrasında yeşil çay içtim.
Yarım saat air walker ile çalıştım.
Kahvaltıda 9 zeytin, biraz peynir, bir domates biraz maydanoz ve bir dilim ekmek yedim.
Akşam için de buzluktan taze fasulye çıkardım onu yapar pilavsız yerim diye planlıyorum

3 4 tatli kasığı granola ve kahve. Granola ilk kez aldim bukadar guzel olduguna gore diyete cok uygun deil bence ama tatli yemekden iyidir tatli ataginda 3 4 kasik yenebilir bence.
Ben yulaf ezmesiyle omlet lapa yapiyorum yine yulaf kepegiylede omlet yapiyorum guzel oluyor.

Eger istedigin bir tatlinin yerine gececegini dusunursen evet gronala ye. Ama canin kek yemek istediginde kek yemelisin. Her ogunu boyle tatli yaparsan bu onu sagliksiz yapiyo. Yoksa yenir

A armin83 Ben simdi 61 haliniz gibiyim sizin hafif basenler var benim basen hic yok ama yanlar var daha beter birde benim omuzlar geniş kollar kalın.gayet iyi gozukuyorsunuz
Butun bunlar yag fazlaliligi işte. Senin yanlarda toplanmis benim basen ve karin cevresi. Zamanla yanacak o yaglar merak etme. Ilk kilo en cok yag olan yerden gidiyor. Yaz oncesi bu yola girmemiz guzel oldu.

Suraya bir ara ogun birakayim.
Bu akşam yemek yok. Evdeki sebzelerden bi karisim yapip icicem.

Eger istedigin bir tatlinin yerine gececegini dusunursen evet gronala ye. Ama canin kek yemek istediginde kek yemelisin. Her ogunu boyle tatli yaparsan bu onu sagliksiz yapiyo. Yoksa yenir
Cayin yanina aksam tatli istiyo canim su tatli deilde tatli yani ozamsn yenebilir diye düsündüm.

Kizlar birde birsey soracagim bilgisi olan cevaplarsa cok sevinirim bugun yarimsaat yürüyüşe çıktım 35 dakikanın sonunda yorulmayla birlikte bir mide bulantısı geldi sebebi ne olabilir

merhaba hanimlar dun 17 km yuruyunce ayarlarim koptu ne yesem doymadim ve biraz abarttim ve hemen + gordum sabah tartida detaybyazmak isemiyotjm
sabah yagli kahvemi ictim
oglen: mantarli menemen + 2-3 dilim peynir+ domates salatalik yedim
ara: ananas ve 10 kaju
aksam son ogunum: 18:00 de vejeteryan imam bayildi + brokoli haslama + 2 koz kirmizi biber + 1 salatalik+ 4 yk yogurt ve soda
iyi aksamlar

Eklentiler

• 6CC2DC40-F643-48AB-90AC-CE986306F42A.jpeg
    164,4 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar karışık ve garip bir menü oldu
Sabah 3 4 yemek kaşığı granola 250ml süt
Birkaç çubuk kraker
Eve gelince 1 yumurta 1 dilim kadar ekmek
Aksam 1 kepçe yoğurt çorba 5 6 kaşık makarna salata
Yarım dilim kek
Oğlum uğurda Leslie yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…