Yaza fomda girelim mi 😀

Merhaba kızlar bugün sabah 1 kase yulaflı yoğurt yedim, 45 dk da air walker ile çalıştım
Akşama da taze fasulyem var onu salata ve ayran eşliğinde yerim.
Havadan emin olabilsem bebeğimle yürüyüşe çıkardım ama hastalık havası var gibi

Arkadaslar ben bugün otofaji maksadıyla su orucu tutuyorum, diyetten ziyade cildim için yapıyorum.
Enerjik uyandım, biraz oryantal yaptım
Benim vücudum böyle şeyler yapınca isyan ediyor. Geçen 2 gün ayran aşı diyeti yapayım dedim 2. gün öğleden sonra baya baya açlıktan sıtma tutmaya başladı

Benim vücudum böyle şeyler yapınca isyan ediyor. Geçen 2 gün ayran aşı diyeti yapayım dedim 2. gün öğleden sonra baya baya açlıktan sıtma tutmaya başladı
Aa o zaman doktoruna başvurmadan sakın yapma sen lütfen boşver, güzel beslen yeter
Ben su orucunu normalde tutamıyorum ama bir süre diyet yapınca midem küçüldüğü için iradeyle yapabiliyorum
Geçen yaz 4 gün bile tutabilmiştim, ikinci günden sonra vücut ketosize girip yağ parçaladığı için aşırı enerjiktim. Şimdi o kadarını gözüm yemiyor.
Bugün tutar yarın hafif yiyeceklerle noktalarım orucu, ardindan diyet devam

portakalafisildiyordum Evet bir daha buna benzer bir diyet ya da detoksa kalkışmayacağım
Ben düzenli diyet olayını doğumdan bu yana bir türlü tutturamadım sadece son 1 aydır gerçek anlamda kasıyorum. Seni iradenden dolayı tebrik ederim 4 günden öte 1 gün bile çok zor. Dilerim emeklerimizin karşılığını alırız

insaallah.
bu topic altinda hep beraber basaricaz kizlar

Dun yatmadan once gozumdondu kasar tb ekmek yedim pismanim ama bozdum gitti yapmiycam kaldigim yerden devam.
Kahve ictim 3 taze hurmayla kizimin artan kiymali yumurtasini yedim. Aksamda ispanak yerim
Bozmamıssin . Vucudunu dinlemişsin. Ya erken ogun yaptin aksam ya da uediklerinle ilgili. Ya da psikolojik. Bence iyi yapmissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…