Yaza fomda girelim mi 😀

Güne kahve ile başladım ve tarçın cubugu limon ile detoks suyu yaptim kendime odem atmak için
Kahvalti 1 5 yumurta zeytin peynir ve salam yedim bir avuç ta kuru siyah üzüm.
Yeşil çay içtim 1 bardak
Sonra sütlü kahve içtim yaninda bir gofret ve 2 adet yulafli bisküvi yedim.
Aksam da karnabahar var tavuklu yanında havuç salatası...
Gün böyle biter insaAllah

Kızlar aranıza beni de alın ya lütfen motive olmam lazım her pazartesi başlayıp sonra üşeniyorum bozuyorum yaza kadar 20 kg vermem lazım lütfen

Hali hazırda diyette olan biri olarak selam vereyim dedim. Ben diyetisyene gittim 1.5 ayda 5 kilo verdim eşim de 8.5 kilo. Eş ile beraber yapınca daha motive edici oluyor.

Kilo verme sürecinde bazen duraklama dönemi oluyor ve kilonuz sabit kalıyor. Sakın üzülmeyin geçici bir süre sora hızla kilo vermeye başlayacaksınız

Son düzenleme:
İnşallah hepimiz hedeflediğimiz kiloya ulaşırız

Sabah bebeğime yumurta hasladim sarisini o beyazını ben yedim ve akşam saat 19:00 a kadar bisey yemedim. Saat 19:00 da parça ekmek kaçırmış olabilirim oda vakitsizlikten. Kendime hazirlayacak az kalorili biseyler yapmaya vakit bulamadım. Günü böyle kapatırım belki birazdan Bi yeşil çay ile.

Bu arada Ben de online diyetisyenle ilerledim 1 aylik paket aldim..iki ay falan önce..Ama diyet yapmak istemedigim ve diyeti surduremedigim için yediklerim uzerinden gittik. Ben her ogunumu paylastiklm kendisiyle ustunde konustuk falan. 61 den 1 ayda 57 ye dustum. Simdi 57,5 um. Cok oynamiyor kilom fazla kismadigim için ama bu aksam yemeklerini azaltinca degisecektir diye umuyorum. bu foto diyetisyenle ilerlerkenki 2. haftadan. Farkindalikla yiyince ödemlerim hizla gitmisti. Bu cuma da tartilicagim bildirim için ama benim icin kriter sonraki cuma olacak.
Ben de online aldim. Ama doyet yapmak istemedigim için yediklerim uzerinden gittik. Ben her ogunumu paylastiklm ustunde lonustuk falan. 61 den 1 ayda 57 ye dustum. Simdi 57,5 um.

Son düzenleme:
Harikasınız cok.kilo vermeye ihtiyacınız yok.gibi

A armin83 çok iyi görünüyorsunuz başarınızı sabrınızı tebrik ederim darısı başımıza ben en son evlenmeden önce böyle görünüyordum.

Cok guzel zayiflamissiniz az cok nasıl beslrndiniz paylasabilirmisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…