Yaza fomda girelim mi 😀

Güne kahve ile başladım ve tarçın cubugu limon ile detoks suyu yaptim kendime odem atmak için
Kahvalti 1 5 yumurta zeytin peynir ve salam yedim bir avuç ta kuru siyah üzüm.
Yeşil çay içtim 1 bardak
Sonra sütlü kahve içtim yaninda bir gofret ve 2 adet yulafli bisküvi yedim.
Aksam da karnabahar var tavuklu yanında havuç salatası...
Gün böyle biter insaAllah

Kizlar hadi yaza birlikte formda girelim. Ben basliyorum. Her cuma tarti gunu. Bursada birlikte birbimizi motive edelim :) hadi bismillah 🙏

Başlangıç kiloları 03.03.23. ——
M mavi_ylmz 62.300. Hedef 55. 10.03 = 61.500
@sebepsiz07 78.00. Hedef 65
H Himal_ 84.00 Hedef 75. 10.03.= 83.00
@Rickybey 64.00. Hedef 55. 10.03= 62.35
@ohbb 66.00 Hedef 58 10.03= 66.60
Y Yeni ben lazim 68.50. Hedef 60. 10.03= 69.00
A armin83 10.03= 57.500 Hedef 53.00
@nickimyokbenimm 10.03= 82.35
Liptonnn Liptonnn 10.03= 88.00
gulumsebebek gulumsebebek 10.03= 86.40
Kızlar aranıza beni de alın ya lütfen motive olmam lazım her pazartesi başlayıp sonra üşeniyorum bozuyorum yaza kadar 20 kg vermem lazım lütfen 🥺

Hali hazırda diyette olan biri olarak selam vereyim dedim. Ben diyetisyene gittim 1.5 ayda 5 kilo verdim eşim de 8.5 kilo. Eş ile beraber yapınca daha motive edici oluyor.

Kilo verme sürecinde bazen duraklama dönemi oluyor ve kilonuz sabit kalıyor. Sakın üzülmeyin geçici bir süre sora hızla kilo vermeye başlayacaksınız

Son düzenleme:
Hali hazırda diyette olan biri olarak selam vereyim dedim. Ben diyetisyene gittim 1.5 ayda 5 kilo verdim eşim de 8.5 kilo. Eş ile beraber yapınca daha motive edici oluyor.

Kilo verme sürecinde bazen duraklama dönemi oluyor ve kilonuz sabit kalıyor. Sakın üzülmeyin geçici bir süre sora hızlakio vermeye başlayacaksınız
İnşallah hepimiz hedeflediğimiz kiloya ulaşırız 🌸

Sabah bebeğime yumurta hasladim sarisini o beyazını ben yedim ve akşam saat 19:00 a kadar bisey yemedim. Saat 19:00 da parça ekmek kaçırmış olabilirim 🥲 oda vakitsizlikten. Kendime hazirlayacak az kalorili biseyler yapmaya vakit bulamadım. Günü böyle kapatırım belki birazdan Bi yeşil çay ile.

Bu arada Ben de online diyetisyenle ilerledim 1 aylik paket aldim..iki ay falan önce..Ama diyet yapmak istemedigim ve diyeti surduremedigim için yediklerim uzerinden gittik. Ben her ogunumu paylastiklm kendisiyle ustunde konustuk falan. 61 den 1 ayda 57 ye dustum. Simdi 57,5 um. Cok oynamiyor kilom fazla kismadigim için ama bu aksam yemeklerini azaltinca degisecektir diye umuyorum.🫣 bu foto diyetisyenle ilerlerkenki 2. haftadan. Farkindalikla yiyince ödemlerim hizla gitmisti. Bu cuma da tartilicagim bildirim için ama benim icin kriter sonraki cuma olacak.
Ben de online aldim. Ama doyet yapmak istemedigim için yediklerim uzerinden gittik. Ben her ogunumu paylastiklm ustunde lonustuk falan. 61 den 1 ayda 57 ye dustum. Simdi 57,5 um.
1678735210381.png

1678735094734.png

Son düzenleme:
Bu arada Ben de online diyetisyenle ilerledim 1 aylik paket aldim..iki ay falan önce..Ama diyet yapmak istemedigim ve diyeti surduremedigim için yediklerim uzerinden gittik. Ben her ogunumu paylastiklm kendisiyle ustunde konustuk falan. 61 den 1 ayda 57 ye dustum. Simdi 57,5 um. Cok oynamiyor kilom fazla kismadigim için ama bu aksam yemeklerini azaltinca degisecektir diye umuyorum.🫣 bu foto diyetisyenle ilerlerkenki 2. haftadan. Farkindalikla yiyince ödemlerim hizla gitmisti. Bu cuma da tartilicagim bildirim için ama benim icin kriter sonraki cuma olacak.
Ben de online aldim. Ama doyet yapmak istemedigim için yediklerim uzerinden gittik. Ben her ogunumu paylastiklm ustunde lonustuk falan. 61 den 1 ayda 57 ye dustum. Simdi 57,5 um.
Eki Görüntüle 3217410
Eki Görüntüle 3217407
Harikasınız cok.kilo vermeye ihtiyacınız yok.gibi

Eki Görüntüle 3217410
Eki Görüntüle 3217407
Cok guzel zayiflamissiniz az cok nasıl beslrndiniz paylasabilirmisiniz?

X