Yaza fomda girelim mi 😀

Merhaba kızlar 🙃 bugün sabah 1 kase yulaflı yoğurt yedim, 45 dk da air walker ile çalıştım 💪🏻
Akşama da taze fasulyem var onu salata ve ayran eşliğinde yerim.
Havadan emin olabilsem bebeğimle yürüyüşe çıkardım ama hastalık havası var gibi 🙄

Arkadaslar ben bugün otofaji maksadıyla su orucu tutuyorum, diyetten ziyade cildim için yapıyorum.
Enerjik uyandım, biraz oryantal yaptım :deli:
Benim vücudum böyle şeyler yapınca isyan ediyor. Geçen 2 gün ayran aşı diyeti yapayım dedim 2. gün öğleden sonra baya baya açlıktan sıtma tutmaya başladı 😂

Benim vücudum böyle şeyler yapınca isyan ediyor. Geçen 2 gün ayran aşı diyeti yapayım dedim 2. gün öğleden sonra baya baya açlıktan sıtma tutmaya başladı 😂
Aa o zaman doktoruna başvurmadan sakın yapma sen lütfen :KK200: boşver, güzel beslen yeter
Ben su orucunu normalde tutamıyorum ama bir süre diyet yapınca midem küçüldüğü için iradeyle yapabiliyorum
Geçen yaz 4 gün bile tutabilmiştim, ikinci günden sonra vücut ketosize girip yağ parçaladığı için aşırı enerjiktim. Şimdi o kadarını gözüm yemiyor.
Bugün tutar yarın hafif yiyeceklerle noktalarım orucu, ardindan diyet devam :süslü:

portakalafisildiyordum portakalafisildiyordum Evet bir daha buna benzer bir diyet ya da detoksa kalkışmayacağım 🙃
Ben düzenli diyet olayını doğumdan bu yana bir türlü tutturamadım sadece son 1 aydır gerçek anlamda kasıyorum. Seni iradenden dolayı tebrik ederim 😍 4 günden öte 1 gün bile çok zor. Dilerim emeklerimizin karşılığını alırız 🌸

portakalafisildiyordum portakalafisildiyordum Evet bir daha buna benzer bir diyet ya da detoksa kalkışmayacağım 🙃
Ben düzenli diyet olayını doğumdan bu yana bir türlü tutturamadım sadece son 1 aydır gerçek anlamda kasıyorum. Seni iradenden dolayı tebrik ederim 😍 4 günden öte 1 gün bile çok zor. Dilerim emeklerimizin karşılığını alırız 🌸

insaallah.
bu topic altinda hep beraber basaricaz kizlar :21:

Dun yatmadan once gozumdondu kasar tb ekmek yedim pismanim ama bozdum gitti yapmiycam kaldigim yerden devam.
Kahve ictim 3 taze hurmayla kizimin artan kiymali yumurtasini yedim. Aksamda ispanak yerim
Bozmamıssin . Vucudunu dinlemişsin. Ya erken ogun yaptin aksam ya da uediklerinle ilgili. Ya da psikolojik. Bence iyi yapmissin

X