Yaza fomda girelim mi 😀

Gunaydin gençler. Dun gece gec bi vakit cnm pizza cekti ve yedim. Bu sabah da tost ile başladim. Peynirli. Gun icinde bol sebze yemeyi dusunuyorum. 6 dan sonra da yememeyi

Gunaydin gençler. Dun gece gec bi vakit cnm pizza cekti ve yedim. Bu sabah da tost ile başladim. Peynirli. Gun icinde bol sebze yemeyi dusunuyorum. 6 dan sonra da yememeyi
Pizza yi bugun oglen yesen aslinda sorun olmaz di.ama cok geç yenen şeyler direk göbeğe yağ olarak gidiyor haberiniz olsun..dun aksam benim canım da salçalı makarna çekti ve yemedim yapmis olmama rağmen bosver sonra yersin dedim :)) ilk bir hayır dedikten sonra nefis onu bir daha istemiyor kolay gelsin umdugunuz gibi gider umarim

Dün diyeti bozanlar buradami dün biraz fazla kaçırmış olabilirim. Eşim evde olunca dışarı filan çıkınca her haftasonu aynı şeyi yaşıyorum bütün hafta ilmek ilmek işlediğim tuttuğum boğazım pazar günü birden açılıyor. Bu arada şu doğumdan kalma göbek te gitmiyor

Evet bencede geç saat hem sindirmek de zor.keske oglen yeseydim. Ama bende şu var sezgizel besleniiyorum. Yani bedenimin ihtiyaci kadrini yiyip kalanjni birakiyorum aslinda itiraf ediyim ben diyet yapmiyorum . Sadece vucudumun o an aclik tokluk durumuna gore besleniyorum. Mesela aksam daha proteinli bir sey yeseydim gece o pizzayi yemezdim tok olacgim için.

Kesinlikle çok doğru ara öğünleri de kaçırmamak lazim

Kahvaltıda meyveli yulaf lapası yedim,öğle yemeğinde annem gelmişti yayla çorbası ve 6 YK tavuklu pilav yedim. Akşama birşey yemeyi düşünmüyorum.
Henüz spor yapacak fırsatı bulamadım,temizlik çamaşır ancak annem bebeğime bakınca yapılabiliyor yine de bir güç toplayıp yarım saat çalışırım diye düşünüyorum

merhaba hanimlar, mucize ama 0 lacamak ve gunluk 10 km ile bitirdim haftasonunu. sabah yagli kahve ictim
ogle: somon+ salata + 4 yk pilav ve kombucha cayi
ara: 1 dilim ananas + 10 cog badem ve kahve
aksam da corba salata yogurt olucak menum
ev bakmadan dolayo 12 km yurudum gun icinde gene hepimiz icin guzel bir hafta sonu olur umarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…