Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

günaydın moon keyfim yok benim bugün
uykum var cok sıcak bayılmak üzereyim :bbo:

emin ol burası kadar bunaltıcı değildir.ssen samsuna geldin mi hiç? samsunda nem çok yapıp yapış oluyor insan ama yağmur yağacak hava kapandı :)) ALLAH kolaylık versin canım

saol mooncugum ay burasıda karadenize döndü bu yıl
kadar cok yagmur yagdıki
bakıyoruz günlük güneşlik arkasından sakır sakır yagmur

merhaba arkadaşlar ancak girebildim tatil modundayım tatile giderken hediyelerim inşallah hazır olurda arkadaşada uğrar bi kahvesini içerimm

:umursamaz::umursamaz::umursamaz::umursamaz:
:1no2: :1no2: :1no2: canım ama sen değilsinki benim kurbanım sen yinede adresini gönder bana geçerken bi merhaba demek isterim

eledim ozaman senide canım :hulya:
sen yola cıkcagın zaman haber ver veririm adresimi opuyorumnanaktan

bende hala Tek ürün hiç olmadı tek yolluycam dermişim :jeyyar:

speedy tek hediye yollama en az dört hediye yolla. sositososito

Kızlar sabah işim vardı biraz geç geldim işe kurbanımın 3. hediyesinide aldım geriye 2 hediyem kaldı. İnşallah beğenir olumunekankayizsmile

birde tam hediyeyi aldım durağa giderken bir bank vardı ya biraz oturup dinleneyim dedim bank boyanmış üzerinde işaret olmasına rağmen farketmedim banka oturdum üzerimde elbise vardı hemde beğendiğim bir elbisemdi boya oldu hemen eşimin iş yerine koştum gördü hemen kuru temizlemeciye gittik birlikte Allah' tan geçti ama sabah sabah koşuşturmaca oldu. Şeniz

geçmiş olsun derin ya.
sırnaşık şey sabah sabah baya hareketli olmuş

Sorma pandomin gülermisin ağlarmısın canım ya bankı nasıl farketmedim ona yanıyorum etraftakilerin bakışları hele utandım resmen.

yaz ya şimdi ondan millet ya izine ayrıldı
yada izne çıkcak işini toparlamaya çalışıyo
vurda olanlarda biz zavallılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…