Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

larissa sana şişme havuz alim ben oynarsın içinde. :roflol:
kargomu yolladın mı nan?

slm ben geldım net olmadıgı ıcın gıremıyorum ama aklım burda bugunden ıtıbaren gırıcem gereklı detaylarıda yazıcam hemen

kurbanında sende şanslısın.KKdan biriyle tanışacaksın ne mutlukaydirigubbakcemile5
ayrıca seni eledim.katilim değilsindelikafadulden

evet inşallah düşündüğüm gibi olurda giderim egemciğimm

melzeyiti bende eledim :hulya:

bilemiyorumm

Bu yol üzerinde Bursa da var,
Ece veya bende olabilirim yanikaydirigubbakcemile5

bursa evet neden olmasın

melzeyitin kurbanıyım sanırsam sempatiksalakcinni :kedi: gelmeden birgün önce haber ver kuzum pasta börek açim bi kahve ile olmaz. cokacimcoook

derinciğim ooo süper ben kurban adayım olarak seni seçiyorum engüzel teklif senden geldi

buraya yazıyım bedenimi 1,61 boyunda 48 kg mım genelde 36 oluyo ama kalıp darsa 38
s-m yani üst beden 80b :jeyyar::jeyyar:

nasıl bukadar zaıyf kalabiliyorsunuz merak ediyorumm off offf

ne vuruyosun ufacık bebeye :mymeka:
napıyım katilimi arıyorum laelaelaelaelae:1ninca:

daha çok ararsın kuzum senn ben hiç aramıyorum sormuyorum bile süprayz olsun

legen ve kumm ben sana bebemin su havuzu var onu bari göndereyimde legenle evi batırma içine bebemin oyuncaklarınıda koyyarımm :1hug: :1hug: :1hug:

melzeyit nası zayıf kalıyosunuz demişsin ben cok yerim
ama yesilcay iciyorum caykur kendi demleme bardagım var
bide calıstıgın yerde tek eleman olcaksın bütün gün kosturcaksın
tıg gibi kalıyosun

melzeyit nası zayıf kalıyosunuz demişsin ben cok yerim
ama yesilcay iciyorum caykur kendi demleme bardagım var
bide calıstıgın yerde tek eleman olcaksın bütün gün kosturcaksın
tıg gibi kalıyosun

yeşil çay benim enbüy eksiğim dün doktora gittim tiroid çıktı oyüzden zayıflayamıyormuşum zaten bende tek sayılırım sürekli koşuşturmaca canım hangi ilçedesin sen kusurabakma eğer özel ise cevap vermek zorunda değilsin biz gölbaşılıyız

yok canım ne özeli polatlıdayım ben
tiroid varsa evet zor zayıflaman kiminde de tam tersi etki yapıyomus kilo alamıyomussun
içmeye calıs yesilcay ama demleme olsun ben günde 3-4 bardak iciyorum

yok canım ne özeli polatlıdayım ben
tiroid varsa evet zor zayıflaman kiminde de tam tersi etki yapıyomus kilo alamıyomussun
içmeye calıs yesilcay ama demleme olsun ben günde 3-4 bardak iciyorum

canım işyerinde demleme yapma şansım yok ama sallama içiyorum rizeden özel kaşıklı geliyorr
polatlı tam ters istikamet ama sende yolumun üstündesin şeker belkide kurbanım sensindir:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
yol üzeri herkesler olabilir

benimde demleme dedigim hani kupalar oluyor kendinden porselen süzgeci oluyor öyle
onda biraz bekletip alıyrm süzgecini
melzeyit kızz dellendirme beni herkese katil gözüyle bakıyorum zaten
:mymeka:alsanaalsanasmile nası oynuyor bizle hain :1shok:klava:

çok meraklı olmayacan yigeenn lmaz: lmaz: lmaz:

bende hiç merak yok bu sefer çünkü çekileşe katılan birkaç kişi dışında herkesi tanıyorum ve çok özen gösterdiklerini biliyorumm o yüzden üzülmeyeceğimi düşünüyorum mutluyum huzurluyum daha ne olsun arkadaşımdan gelen hediye yeterince mutlu edecektir beni

istersen sende kurbanım ol ne istiyorsun onu alayımm bari nişanlısın çeyizlik bişeyler yollayımmı mum biblo çerçeve nedersin:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Bak bu süperdi :roflol::roflol:

Bende öğleden önce dedim ya aklımda 3 şey var diye belki de bunlardır pambuk

ben kurbanıma oğlumu yollıcam ama dişleri çıkınca bana geri yollasın

ben almayayım hayatım 5 gün yiğenime baktım ne zormuş çocuk büyütmek benimki büyümüşte unutmuşum sanki ben büyüttüm kızımı hava atıyorum bide çalışan annenin çocuğun kim büyütür kreş ve bakıcı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…