Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

bana herşeyi alabilirsiniz kıyafet dışında ,ne olsa beğenirim yeterki özenle,sevgiyle alınmış,hazırlanmış olsun,çok dert etmenize gerek yok yanii boshayallersmile

bana herşeyi alabilirsiniz kıyafet dışında ,ne olsa beğenirim yeterki özenle,sevgiyle alınmış,hazırlanmış olsun,çok dert etmenize gerek yok yanii boshayallersmile

kız sen nerelerdesin msnde de yoksun bu cekilişde de arada bi cee diyip kacıyosun bayanssulusmile
kıyafet derken bu kıyafet kategorisine neler dahil bende mesela kıyafet istemiyorum ama şöyyle seksüü askılı gecelikti camasırdı falan hayır demem yani :jeyyar::jeyyar:

Tanıtım topiğinde bir arkadaşımız yazmış önceki çekilişte bir tane lif iki tane havlu yollamıştı iade ettim diye.İkinci el şeyler yollamayaın yazmış birde.

İkinci el eşya zaten gönderilmez böyle saçmalık olmaz ki olamaz yani..

Arkadaşlar bu şekilde özensiz oluncaksa hiç yapmayalım valla bu çekilişi felan.Şok oldum resmen .Bu derece özensiz olunabilir mi ya ?

Ben hediyelerimi hep marka aldım.İlla marka da alınsın demiyorum şimdi yanlış da anlaşılmasın.Özenimden bahsediyorum sadece.

Hediye alacağım arkadaşıma herşeyi ince ince ayarladım tüm detayları bile.Şiir bile yazdım kendisine.Küçük notlar bile hazırlıyorum..

Paketini çok özenle dikkatle yapacağım.Çünkü öyle istiyorum.

Çünkü madem bu çekilişe girdim uyumlu bir şekilde de çıkmak istiyorum.

Herkes lütfen hediyelerde olsun paketlemede olsun seçisi,özenli,dikkatli olsun ki hediyeşmenin de keyfine varalım,anlamını kavrayalım..

mavi canım hani bil laf var ya ne ekersen onu biçersin. sen en güzel şekilde yolla sana da senin yolladığın gibi geleceğini düşün onlar istisna bu benim 3. çekilişe katılmam.

Tanıtım topiğinde bir arkadaşımız yazmış önceki çekilişte bir tane lif iki tane havlu yollamıştı iade ettim diye.İkinci el şeyler yollamayaın yazmış birde.

Arkadaşlar bu şekilde özensiz oluncaksa hiç yapmayalım valla bu çekilişi felan.Şok oldum resmen .Bu derece özensiz olunabilir mi ya ?

Ben hediyelerimi hep marka aldım.İlla marka da alınsın demiyorum şimdi yanlış da anlaşılmasın.Özenimden bahsediyorum sadece.

Hediye alacağım arkadaşıma herşeyi ince ince ayarladım tüm detayları bile.Şiir bile yazdım kendisine.Küçük notlar bile hazırlıyorum..

Herkes lütfen hediyelerde olsun paketlemede olsun seçisi,özenli,dikkatli olsun ki hediyeşmenin de keyfine varalım,anlamını kavrayalım..

mavi ne aldın bana ???:nazar:

Haklısın canım..Ne ekersen onu biçersin boshayallersmile

haklısın tabikide sende ama,
sen karşındaki insanı mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsun emin ol sana alanda elindeki tüm imkanları kullanarak yapacak zaten şimdi böyle diyoru ya bende mesela hediyem gelene kadar düşünüyorum ya hayal kırıklığım olursa diye ama her geldiğinde küçük çocuklar gibi oluyorum..

haklısın tabikide sende ama,
sen karşındaki insanı mutlu etmek için elinden geleni yapıyorsun emin ol sana alanda elindeki tüm imkanları kullanarak yapacak zaten şimdi böyle diyoru ya bende mesela hediyem gelene kadar düşünüyorum ya hayal kırıklığım olursa diye ama her geldiğinde küçük çocuklar gibi oluyorum..

biran önce o heycanı yaşamak istiyorum.
paketi yarım saatte açıcam sindire sindire :roflol:

biran önce o heycanı yaşamak istiyorum.
paketi yarım saatte açıcam sindire sindire :roflol:

bende hep diyorum ama paketin resmini eklemeyen tek kişi de ben oluyorum :lepi:
bu arada kızlar esprili şeylerde koyabilirsiniz kutuya yeterki kurbanı iyi tanıyın.
mesela bana anneler gününden bi sürü sade nescafe geldi+ 1 dalda sigara :) çok mutlu olmuştum notu bile var hatta sigara içmediğini biliyorum ama keyifle iç diye yazmış :)

Sipaydi onu bunu bırak da sen bana ne alacan ondan bahset az :nazar:

bilmem ne istersin sana şeker alayım+çikolata alayım kaydirigubbakcemile2

mavicim sonuna kadar su yazının arkasındayım
lütfen arkadaslar aldımız hediyelerde özen gercekten cok önemli
ben mesela anneler gününde katılmadım cünkü o dönem cok ödemem vardı
istedigim gibi yapamıycaktım aldıgım arkadasımında gönlü kalsın diger hediyelere bakıp üzülmesin istedim sakın kimse yanlıs anlamasın burda eminimki katılan herkes bunun bilincinde opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar bence hediyeler hakkında genel uyarı yapıldı ve HERKEZ alınmadı bunun üzerine ne kadar yorum yapılırsa yapılsın herkez biliyor.
ama şimdi örnek veriyim ben yazarsam özensin,şöyle yapılsın,bunlar alınmalı,bu kadar çeşit olmalı falan diye katilim beni burnu büyük birisi sanacak ve üzülecek ya beğenmezse diye onun için üzerinde durmaya gerek yok songül abla genel uyarıyı ilk sayfaya yaptı 20 kişilik grupta tanımadığım 2-3 kişi var onlara da güvendiğimiz için aldık

aslım hiçç öyle deme hediyeler geldiği anda
öyle bi oluyo ki insan meraktan hemen açıyosun

mavi katılıyorum sana zaten az kişiyiz ben katılanların hepsine güveniyorum

ilk defa hediye alacak arkadaşlarımızda katilini iyi tanıtan birisi ile sohbet edebilir yada daha önceki çekilişlerde ona ne alınmış ne kadar mutlu olmuş ona bakabilir falan filan.

bende sorun yasamıycagımıza inanıyorum
sevgülü kurbanım ah biraz ipucu versen hiç çaktırmıyosunda anacım

X