Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

benimde öle ya. orayı okuyunca içim daha da beter kararıyor =((((((((

Ay zate hava kapalı, bi de saflık bende niye giderim ki o topice iyice şimtim vallahaakannehir
Pandomimcim sen hele hiç takılma oralara, daha nişanlısın insanı baştan çıkarıyor oralarohaoldumsmile

Ah fatu olsaydı, herkeşleri dizerdi Allahıma,
Larisa da yok.

Ay zate hava kapalı, bi de saflık bende niye giderim ki o topice iyice şimtim vallahaakannehir
Pandomimcim sen hele hiç takılma oralara, daha nişanlısın insanı baştan çıkarıyor oralarohaoldumsmile

Ah fatu olsaydı, herkeşleri dizerdi Allahıma,
Larisa da yok.

ya ben bi ara takmıştım o bölüme. hergün okuyodum sabahtan akmaşa kadar.
psikolojim bozuluyodu. en çokta aldatma hikayelerinden. :sinifsinif:
Hatta okuduklarım rüyalarıma falan girmeye başlamıştı bi ara. çok kaptırmıştım kendimi...
neyseki şimdi okadar kaptırmıyorum. Allah herkeslerin derdine çare versin inşallah.

yıldız derdim varı okumuyorum anam zaten kendi derdim bana yetiyor bide başkalarını kafama takıyorum okuduğum zaman.

ben ugramamaya calısıyorum derdim var bölümüne
içim daralıyor bide ben cok etkileniyorum agladıgım oluyr okurken

yıldız derdim varı okumuyorum anam zaten kendi derdim bana yetiyor bide başkalarını kafama takıyorum okuduğum zaman.

Ay ne yapayım ne zaman girsem burda kimse yok.
Bende kafam dağılsın diye , kendimi unutayım diye oraya takılayım dedim ama içim şişti gerçi bi çok konuda fake oluyor genelde. benneyaptımki

Bu çekilişte niye bu kadar azınlığız ya
Herkes katılıyorum dedi çekildi.bilmiyorumkismile

yıldızcım iş güç herkes başında olamıyor. benimde öyle çoğu zaman giremediğim gün oluyorç inşallah çok yoğun olmam aktif olurum sitede.

benimde bu 3.çekilişim olcak en canlı eglenceli gecen yılbası olmustu
sanırım yaz oldugu için herkes dısarda kısın cok yogundu cekiliş topigi

benimde bu 3.çekilişim olcak en canlı eglenceli gecen yılbası olmustu
sanırım yaz oldugu için herkes dısarda kısın cok yogundu cekiliş topigi

Evet ben baştan katılacaktım yılbaşı çekilişine ama sonradan vazgeçmek zorunda kalmıştım.
Ama izledim uzaklardan sizleri, hakikaten çok eğlenmiştiniz.

:kedi: canım ya sabahtan netim yoktu
şimdi de çok yavaş
sayfanın şaftı kaymış durumda :KK1:

X