Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

Larisa'm iyiyim çok şükür bebeğim, ilgin için teşekkür ederim.
Ece, babacığına çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin.
Hediye gönderimi için Ağustos bence daha uygun ama çoğunluğa uyarım. Temmuz derseniz ona göre ayarlarım kendimi.

Bence Temmuz ayında hediyelerimizi yollama işini tamamlayalım Ağustosa kalmasın diye düşünüyorum.
Tabi çoğunluk Ağustos olsun derse ona da uyarım.

Ağustos neden diyorum çünkü ramazan herhalde herkes müsait olur dönmüş olur diye...
:kedi:

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Ağustos neden diyorum çünkü ramazan herhalde herkes müsait olur dönmüş olur diye...
:kedi:

ramazandada oruclu oruclu hediye aramak zor be canım
ben şahsen hiç çarşıya cıkamamkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

günaydın çekiliş güzelleriopuyorumnanaktan

Günaydın herkese.

Cuma son katılımsa eğer Pazartesi çekiliş olsun. Temmuz ayı son haftası hediyeler yollansın derim ben. Ama çoğunluk ne derse uygundur.

günaydın hatunlar,nasılsınız? teşekkür ederim songül ablacığım beni de listeye eklediğin için. ben temmuzun birinci ve ikinci haftası tatildeyim ve nete giremeyebilirim.ağustos ayı iyidir diye düşünüyorum.herkese kolaylıklar dilerim

günaydınlar bend tatile gidiorum haftasonu temmuz 12de dönicem bence temmuz 15 ile ağustos 1 dağıtım olsun hem herkes dönmüş olur hemde ramazan araya girmez ramazanda zaten sıcak hediye falan nasıl yapılırki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…