Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

ben genelde hep geliorum yorumları okuorum bazanda bişiler yazıorum ama pekde cvp alamıorum
sessiz sessiz bakınıorum öle işte:KK70:

ben genelde hep geliorum yorumları okuorum bazanda bişiler yazıorum ama pekde cvp alamıorum
sessiz sessiz bakınıorum öle işte:KK70:

canım bazen çok yoğun oluyor,karışıklığa geliyordur.opuyorumnanaktan

galiba öyle pek tanıdğım kişile yok bakıorum hrkes sohbette bende yazıorum ama arada kaynıo:)
sen kurbanına heidyeni gönderdinmi peki

bitanecik egem ablam benimm yemek ayırmam ben herseyi yerim boshayallersmile
mutlumm üzülme canım benim
green senin hediyelerin geldimi sen yolladınmı

oktyp nın tanıtımdan bahsettıgı bensen eger o gecen cekılıştekı tanıtımım dı ve speeydı onu yapıştırmış oraya ben tekrardan tanıttım kendımı ve elbıseden bahsetmedım bıle ayak numaramı verdım bır ev terlıgı bıle yeterdı evet makyaj takımım çok var dememe ragmen goz kalemı yollanması nekadar dogru sızce ev esyası cok yerlesemıyorum tayıncıyım evım cok kuçuk dememe ragmen bu tur esyaların yollanmasının acıklaması bu degıldır ben herturlu olacagı yazdım

bu tur elestırılere asla maruz kalmam ıstemem olan bırsey bana aynısı yollanırsa nasıl mutlu olabılırım soylermısınız ben kuçucuk seylerdende mutlu olmasını bılırım yeterkı bende olmayan bışı olsun ben çok fazla bışı ıstemedım ıstememde 1 ev terlıgı cuzdan vb olabılırdı neyse uzatmak ıstemıyorum kımsede lutfen bışı yazmasın

Arkadaşlar ben hediyemi Mavi arkadaşa aldım gönderdim.
Kargonun adresi bulamamasından ötürü bir gün gecikmeli gitti.
Dün eşi teslim aldı. Bilginiz olsun.
Birkaç gün sonra siteye gelir belki. Neler aldığımı ozaman kendisi paylaşır.
Çünkü paketleri henüz kendisi açmadı.

X