Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

Derincim sen iste yeter canım.

Yıldız seni görende 30 yıllık evli der şeker ya.

Kızlar valla itiraf etmek gerekirse müşterilerime gösterdiğim özeni kendime hiç göstermedim bende. Anı defterimi falan birlikte çalıştığım abla yaptı. Bana kalsa aklıma gelmez. Çiçeğimle takım yapmıştı hatta.
Nişan alışveirşinde aldıklarımı hiççç bohça falan yapmadım. Direk götürdüm evime koydum. :) O sırada başkaları için bohça yapmakla onlara özene bözene hazırlamakla meşgüldüm.

Derincim sen iste yeter canım.

Yıldız seni görende 30 yıllık evli der şeker ya.

Kızlar valla itiraf etmek gerekirse müşterilerime gösterdiğim özeni kendime hiç göstermedim bende. Anı defterimi falan birlikte çalıştığım abla yaptı. Bana kalsa aklıma gelmez. Çiçeğimle takım yapmıştı hatta.
Nişan alışveirşinde aldıklarımı hiççç bohça falan yapmadım. Direk götürdüm evime koydum. :) O sırada başkaları için bohça yapmakla onlara özene bözene hazırlamakla meşgüldüm.

Çok ciddiyim, benim hiç böyle anı defteriymiş falan haberim yoktu,
Burda duydum ben anı defterini
Benim böyle çeyizmiş, çiçekmiş hiç merakım yoktu, ama şimdi burda görünce özeniyorum ve çok hata ettiğimi farkediyorum.
Ama içimde uhde eğer bir gün şu oturduğum semtten taşınırsam, taşındığım evim kira bile olsa iğnesine göre kendime göre düzenliyeceğim, yeni gelin evi gibi yapıcam

Canım işallah. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Bende senin gibiyim aynen dediğin gibi.
Eşyalar alınırken falan bile aman olsunda nasıl olursa olsun dedim hep. ınce eleyip sık dokumadım. Şimdi bikaç sene daha geçsin iğneden ipliğe yenilicem evimi.

Benimde 4 yıl yeni bitti valla şu bebek olayı bi hallolsun kendiliğinden olursa inş.
oturma odasını değiştireceğim.
diğerlerinide zamanla.

KIZLAR iş yoğunluğundan birtürlü girip sizlerle sohbet edemiyorum bu arada bana çıkan arkadaşa hediyelerini hediye dağıtım süresinden önce vermiş olacam muhtemelen diye düşünüyorumm çünkü 11 inde tatile çıkmış olacam ve gönderememe gibi bir durumum olursa çok üzülürüm songül ablayla bi konuşayım bakalım gerçi eşimlede daha konuşmadım ama böyle düşünüyorum

aslında bizim buralarda da yok anı defteri ama ben seviyorum öyle seyleri
yaptırcam bilmiyorum kac kişi yazar ama içimde kalmasın
ben yola hep içimde kalmasın diyerek cıktım
Allah var haklarını yemem ugurda aileside hep bi kere oluyr içine sinsin dediler yapılan herseyde :nazar:
Allaha şükür cok sanslı bi insanım :nazar:

Pamuşum önemli olan da o zaten senin içine sinmesi. Sonra pişmanlıklar çok oluyor. Defteri masa masa dolaştırırsa biri yazan çok olur. Bir köşede durursa az yazılıyor.
Ben aynı deftere doğumda hastaneye gelenlere, kızımın 1 yaşında gelenlere yazdırdım.
Daha bir anlamlı oldu o zaman. :)

melzeyit olsun erken yolla bekliyorum canım :KK70:

irem canım yollamayacam kendim verecem hayatım inşallah planladığım gibi olursa bi süpriz yapacam hernekadar kendisini hiç tanımasamda ilk defa değişik bişey olacak bakalım

Melzeyitim hediyelerim elime erken ulaşırsa çok mutlu olurum.
irem melzeyitin kurbanı benim sulanma.

haklısın iremim artık bende öyle yaparım
Allah kısmet ederse bebişimiz dogdugunda da kullanırım senin yaptıgın gibi
iyi fikir oldu bu melzeyit bana almıyor dün itiraf etti :dilcikar:

Arkadaşlar işlerim çok yoğun olduğu için topiğe geliyorum ama
bazen yazmadan gidiyorum,keyifler nasıl,
öğlen baya gezdim,kurbanım beğendiği şeyi yazmış,fazlada birşey yazmamış,
yani fazla alternatifim yok,artık kafama göre alıcam,
ay ne zormuş böyle kurbana da hediye almak...

Hoşgeldin Songül abla. benimde işlerim çok yoğun akşama kadar kafayı yiyorum.

X