Yavru kedim cins kedimi yoksa tekir öi oluyor

Baba iran kedisi, anne sokak kedisi. Sizin yavru da sokak kedisi agirlikli bir kirma kedi. Cinsi neden bu kadar onemli onu hic anlamadim

Baba iran kedisi, anne sokak kedisi. Sizin yavru da sokak kedisi agirlikli bir kirma kedi. Cinsi neden bu kadar onemli onu hic anlamadim
Ücret ödedim oyuzden yurt dışında barınaktan alcaktım bana yardım katkı parası fiyat çıkardılar çok yüksek geldi bana almadım bunuda satış sitesinden aldım

satin alma sahiplen diyip konudan cikiyorum
Kusura bakmayın 1.500euroyu verecek durumum yoktu türkiyede ki gibi sahipsiz kedileri bedava ortalıktaydıda ben mi almadım buna verdiğim 500 Euro sahipsiz kediye barınagın bana çıkardığı ücret ise 1.500 Euro ydu konudan çıkabilirsiniz gerçekten bi değişiksiniz sanki ortalıkta kedi kaynıyorda biz beğenip te almadık

Valla burdan bakinca, bu sinirinizle siz de bana bi degisik geldiniz ama

Valla burdan bakinca, bu sinirinizle siz de bana bi degisik geldiniz ama
Konu her ne olursa olsun bende karşıyım kusura bakmayın
Satın Alma b
Konu her ne olursa olsun bende karşıyım kusura bakmayın
Satın Alma sahiplen
Bedava olsaydı sahiplenirdim kusura bakmayın gücüm yetmeyince alamayacakmıyım barınaktan almaya gücüm yetmedi çıkardıkları tardım bazı altında fiyatı ödeyemedim bazı sebeplerden dolayı 16 yıldır yeterince harcamamız var bütçemiz şuan tek şey için ayrılmış benim gücüm satılan ucuz olana gitti ne yapabilirim ki bende isterdim ücretsiz sahiplenmek ama yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…