Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Acaba evli olmasaydiniz da o ev icinde ayni sekilde hareket edebilir/eder miydiniz? Evlilik her yerde birlikte olmak degildir. Ozellikle hastalik durumlarinda insanin sinirlari olmali.

Bir ay birlikte olmadiginiz birbirinizden soguyacaksaniz zaten evli kalmayiniz.

Yatak odasi kafaya takilmis belli ki ama takan kisi sadece kaynananiz degil. Kesin bilgi yayalim. :confused:

Böyle bir şey olamaz fake diyeceksiniz ama şuan ben bu gerçek olacağına inanmak istemedigim konunun icerisindeyim.

Canım kaynanam(!) ile bir süredir mecburen aynı evde kalıyoruz. Sebebi Kayınbabam gecirdigi kaza sonucu ameliyat oldu. Kesinlikle ayağa kalkmaması gerekiyor felç riski var. Kaynanam da bu riskten dolayı korktugunu bakamayacağını söyledi. Eşim de büyük çocuk olarak babasına bakmaya geldi. Diğerleri küçük ve okuyorlar. Biz de esimin bekarken kaldığı odaya yerleştik. Valizi falan yerlestirdik. Zaten bir aydan uzun süre oldu. Misafir denmez artık. Gündüzleri kaynanamla beraber ben bakıyorum işten gelince de esim bakıyor. Buraya kadar sorun yok.

Biz eşimle severek evlendik ve 3 senelik evliyiz. Yani yeni evli sayılırız. 3 gün üst üste duş aldık genelde de zaten üst üste olmasa bile 2 günden fazla uzak kalmayız. Kaynanam da gelip eşime imalı imalı konuşmuş. Açıkca rahatsız oluyorum da dememiş, bu ne tutku gibisinden takılmış ama eşim aşırı rahatsız olmuş. Yani ben ses yapmadığımıza eminim, ama neden bunu gelip konuşma ihtiyacı hissetmiş anlamadım. Neyse dedik dikkat etmeye başladık azalttık, evimize gittik kimi zaman.

Ama dün ben evimizi kontrol etmeye gittim. Sonuçta su açık kalıp su basabilir, çiçeklerim susuyor onları besliyorum. Koku olmasın diye tuvaletleri temizliyorum falan. Geldiğimde kaldığımız oda temizlenmisti. Carsafimiz değişmişti. Teşekkür ettim ben de değiştirmek istiyordum keşke bana deseydin anne dedim. Gece prezervatif almak için kalktım yerinde yok. Aradık taradık. Bilgisayar cantamız vardı ona koyuyorduk. Canta komple yok. Sabah oldu gittim sordum anne çantamızı bulamadım dedim. Kirlenmişti de onu da makinaya attim dedi. Ee içindekileri ne yaptın dedim. Oda içerisinde başka bir yere kaldırmış. Öylece duruyor. Ben utancımdan yerin dibine giriyorum. Kadında en ufak utanma ibaresi yok. hışımla çıktım evden eşimi aradım o da çok sinirlendi. Bir yandan diyoruz ki artık kalmayalım, bakmayalım sürünsün kaynana. Bir yandan da adama acıyorum. Olan zavalli adama olacak. Yatmaktan mahvoldu zaten. Kocaman adam yastik koyarken 3 kisi gücümüz zor yetiyor. Gönlümüz razi degil. Gercekten iyi bir adam. Napıcam ben 😭😭😭 akil verin. O eve geri gitmek istemiyorum. Içimde resmen kin öfke doldu. Bu kadar da özele girilmez ki 😡

Yaşlı başlı insan demeyin kaynanam 46 yaşında kayinbabam 50 yaşında genç insanlar bunlar. Iyilik edelim diye evlerine geliyoruz. Kadın aklını bizim yatak odasına takmış.
Konusmayi sizin degil esinizin yapmasi uygun olur...

Sizin yaptiginiz da ayip ama .. kadinin kocasi hasta kendisi 1 aydir şapamiyo :KK53: ozencik olmus :KK70:

Ne munasebet vallahi anlamadim. 46 yasinda evli kadin heralde prezervatifi taniyordur, tanimasa da okuma yazmasi vardir. Cantayi gercekten yikayacagi varsa da o ozel seyi orda gorunce cekinip birakmasi lazim. Kesinlikle esiniz konussun. Yaptigi kasti birsey..

Biz kavgalarımızı böyle çözüyoruz, biri bir konuda stres olsa anlatınca seni ben mutlu ederim şimdi falan diyoruz 😅 ben şaşırdım gelen tepkilere herkes böyle sanıyordum. 😅😅
yok herkes boyle degil siz bu konuda nadir olan ciftlerdensiniz sanirim hele birde cocuk varsa bazen aylarca kocişimizin yuzune bakmiyoruz 😁😁😁
yatakta uyumlu çift olabilmek zor zanaat tadini çikarin 😁 ama ben yinede başkasinin evinde yapamam

Benim anlamadığım insan her gün duş alabilir.
İlla sevişmek gerekmiyor..
Buradan emin olması pek tuhaf..

Haa sesiniz çıkıyorsa sizin durum tuhaf..
Yapmayın demiyorum ama çok rahat yapmayın bari :)

Hani yaşları genç demişsiniz.
Hastalık durumunda ve belki ateş başa vuruyor yanda siz eşinizle..:rapci:
Ellere var da bize yohhhh mi? :KK70:

Ayrıca yatak odalarını kilitleyin.
Hatta evinizin anahtarının kvdede ne işi var. Çok saçma.

Ben hergün duş alıyorum bu aralar, malum yaz..
Annem de benim ilişkiye girdiğimi düşünür mü acaba :KK70:
Ayrıca herkes garipsemiş ama ben normal buldum, isteyen istediği gibi - kimseyi rahatsız etmediği sürece- sevişebilir.
Ama Türk kadınlarımız sevişmeyi kendi ihtiyacı olarak değil de kocasının ihtiyacı olarak gördüğü için buradaki tepkiler normal.

Valla ben de sevişirim sizin yerinizde olsam. Haftalarca orada kalıyorsam sevişirim odam ayrı yatağım ayrı. Adam da ölümcül hasta değil anladığım kadarıyla. Bazı hastalar bakım ister, alzheimer anne babamız olsa 3 yıl bakacak olsak derdimizden sevişmeyecek miyiz? Ya da bi çocuğum engelli olsa yıllarca bakacak olsam yas tutup sevişmeyecek miyim? İkisi çok farklı şeyler

Ev onun da olsa size tahsis edilmiş özel alan. Kilit varsa kilitle yoksa da açık açık soyle, kibar şekilde söylersen anlar herhalde..

Ya biz tutkulu da olsak mutsuz da olsak onu etkilemez ki, ne mutlu eder ne mutsuz eder. Bir çıkarı var mi diye düşünüyorum bulamıyorum anlam veremiyorum. Eşinin durumundan dolayı psikolojisi bozuldu demekten başka aklıma bir şey gelmiyor. Ama ben de deliriyorum yavaştan
Hani belki evinde birlikte olmanızdan rahatsız oldu diyeceğim ama üç beş gün değil belli ki uzun bir süreçten bahsediyorsunuz.

Üzulmeyin kendinizi yıprattığınıza değmez. Yaptığı asla hoş değil belki de durumun ciddiyeti yüzündeb böyle davranıyordur.

- kp hasta hamile kaldım :KK43: ev düzenimiz yok, bakmak zorundayım :KK43:
- Korunsaydın. Haberin var mı dk die bişe var :KK47:
- Kv çaldı şapkaları :KK43:
-Bu kadının oğluna niye çocuk doğuruyorsun :işsiz: ikinciyi de doğurursun aferin:ukala:

Böyle olsaydı da, kendi evinde seşisse de
Konu Sahibi haklı olamaz.

Konu sahiplerini haksız, tuhaf, anormal ilan etme ilkesi güdülüyor çünkü.

Millete inat, yaşa!
sadece çocuk ve, koca isteği için sevişen, kp yanında sigara bile içmeyen özgürlük hayalcilerine inat,
Durduk yere condom (ç)alan valide sultana inat!

Bende oğlumu evlendirsem karısıyla özel hayatlarının olduğu bilincinde olsam bile evimde şeapmalarını istemem şahsen rahatsız olurum sekssizlikten öleni de duymadık hiç o yüzden kvye hak veriyorum :KK53: :KK53:

Sizin yaptiginiz da ayip ama .. kadinin kocasi hasta kendisi 1 aydir şapamiyo :KK53: ozencik olmus :KK70:

Ne munasebet vallahi anlamadim. 46 yasinda evli kadin heralde prezervatifi taniyordur, tanimasa da okuma yazmasi vardir. Cantayi gercekten yikayacagi varsa da o ozel seyi orda gorunce cekinip birakmasi lazim. Kesinlikle esiniz konussun. Yaptigi kasti birsey..
Kesinlikle kasti bir durum. Çanta dolaptaydi. Özellikle aramış bundan eminiz

- kp hasta hamile kaldım :KK43: ev düzenimiz yok, bakmak zorundayım :KK43:
- Korunsaydın. Haberin var mı dk die bişe var :KK47:
- Kv çaldı şapkaları :KK43:
-Bu kadının oğluna niye çocuk doğuruyorsun :işsiz: ikinciyi de doğurursun aferin:ukala:

Böyle olsaydı da, kendi evinde seşisse de
Konu Sahibi haklı olamaz.

Konu sahiplerini haksız, tuhaf, anormal ilan etme ilkesi güdülüyor çünkü.

Millete inat, yaşa!
sadece çocuk ve, koca isteği için sevişen, kp yanında sigara bile içmeyen özgürlük hayalcilerine inat,
Durduk yere condom (ç)alan valide sultana inat!
Sen harika Bi detaysın ❤🌺 siz olmasanız zaten kk çekilmez 😍😘

X