Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Bundan sonra her gittiğiniz de banyo yapın.Gercekten yorumlar beni hayrete düşürdü anne baba evinde kaliniyorsa tâbi ki sevisilirde banyo da yapılır. Sıklığına gelince bu da kişeye göre değişen özel bir konudur.Hele ayıp diyenler olmuş pardon neresi ayıp evli insanlar kimseyi rahatsız etmedikten kimse görmedikten sonra istedikleri zaman istedikleri kadar sevişir.Gercekten birkez daha anladım bu ülke de sevişmek hala tabu.Birde hasta adamı olaya katanlar var sanki adam son günlerini yaşıyormuş gibi...Uzun tatillerde aile yanına gidenler yada aile yanında yaşayanlar sevişmiyor mu?

1 ay boyunca orda nasil sevismesinler 2 evli cift? Sevismenin ne zaman normal oldugunu ve ayip olmadigini anliyacaksiniz
Şimdi siz söylediniz ya anlamış öğrenmiş oldum Allah sizden razı olsun bana öğrettiniz, yoluma ışık tuttunuz. Resmen ılık ılık bir aydınlanma geldi, nerelerdeymişsiniz bunca zaman. Hemen gidip annemlerde eşimle sevişiyorum. Oradan da diğer akrabalara geçe geçe ilerleyeceğiz. İyi günler

Sokakta da durmayin lutfen.

Yaa insanlar sanki, sevişme sıklığımız normal mi diye soruyor ?? İstedikleri kadar sevişirler, sanki salonun ortasında sevisiyorlar

Sana cevap veren arkadas evli degil. Neydi? Bekarlarda saniyorki evliler her gun...

Yok size gore haram fhsndjsj

Sana cevap veren arkadas evli degil. Neydi? Bekarlarda saniyorki evliler her gun...
Bekar olması bir kenara dursun matematiği de yok. Nasıl sevişmeden dursun 2 evli çift yazmış. 2 evli çift 4 kişi ediyor. İnşallah 4 kişi şeklinde sevişmiyorsunuzdur @tirsi28 Gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz

Bence evli bile olsanız ayıp denen bir şey var ben de kayınvalide olsam her gün her gün rahatsız olurdum o yüzden başkasının evinde bu tür şeyleri de kusura bakmayın doğal karşılayamıyorum, evet ihtiyaç diyorsunuz ama bende ÖLÇÜLÜ OLMAK diyorum

valla bir baskası da benım evım de 3 gün üstüste sey etse rahatsız olurum.

ben 1 ay kalıyorum aılemde tık yok.. hadı oldu oldu dayanamadınız sogukluk gırecek dedınız ayda 1-2 olurda
hergun hergun ..

aldatılmaktan mı korkuyorsunuz acaba ?

Ya neresi ayıp bunun? Evli çiftten bahsediyoruz. Kaldı ki gidip bir aylığına yerleşmişler, oda verilmiş. Bence libido meselesi yaa yorumlar

O değilde kayınbabaya eşiniz nasıl anlattı durumu ..
Baba sen hasta olduğun için biz sizin yan odaya yerleştik benim pipim durmadı üst üst eeee herğün seviştik.
E tabi bu kadar isteğe korunmak da gerekiyordu çantamızda pref vardı anneciğim almış yıkamış..
Rahatsız olmuş sevişmelerinizden. Hergün herğün eee artık bizde dayanamadı sen hastaysan bizde sevişmeden töbe duramazdık..
Evimize kendi yatak odamıza geçiyoruz en azından prezf lerimz güvende olur..
Acil şifalar diliyor ellerinden öpüyorum

Diğer ayrıntılara yorum yapmayacağım ama evli bir çiftin,evinin dışındaki bir yerde
sevişmesi niye ayıp oluyor?
Onu anlayamadım.
Ana-babanızın evinde sevişilir mi?Diye soranların ana-babası da sevişti ki bu soruyu sorabiliyorlar.

Elbette kendi evinde olduğu gibi rahat olamaz insan,gürültüye vs dikkat de edilmeli ama yok anamın evi,yok kvmin evi,yok evde hasta var,
yok biz tavşan değiliz,benim mantığıma yatmadı.
Sevişmek değil hızlı üremek tavşanlara mahsus.
Hele üç gün sevişmesen ölür müsün?Sorusuna hepten dumur oldum.
Ya Hu! Elbette ölmem de bu kocamla yakınlaşmamam için niye bir gerekçe olsun?
İki gün yemek yemesem ölmem diye aç mı duralım?
Canımız ister her gün sevişiriz,
libidomuz düşer ara veririz,
çetele mi tutacağız?
Uzun lafın kısası sözde genç olacaksınız,
çoğunuzun içi geçmiş yeminle.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…