Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Bugün eşim gitmedi biraz önce babası aradı, eşim de olayı anlattı. Kayinpederim annen yıllarca bu evliligin huzurunu kaçırdı sizinkini de kaçırmasın artık gelmene gerek yok oğlum, bir kaç güne kardeşin gelecek demiş. O kadar bakıp bakıp da sonunun böyle bitmesini istemezdik, herkese teşekkür ederim.

Bu arada kamu spotu olarak şunu da söylemek istiyorum. Herkes sevişmeyi sevmeyebilir önemli görmeyebilir ama sevişmek yemek içmek kadar doğal bir ihtiyaçtır. Siz sevmiyorsunuz diye seven insanlara az sevişsen ölür müsün denmez. Oglunun gülü* kesilince sünnet düğünü yapan insanlar oğlu o gülü* kullanınca rahatsız olmasınlar 🌺🌺

Kiz ben yetişene kadar olay cozulmus bile. :KK70:
Sevismek önemsiz birsey degil ama siz de abartmissiniz iyice yok sogukluk girecekmiş filan.

Kardes kardes yatacak degildiniz aylarca ama baskasinin evinde hergun hergun boyle sey de olmaz kimse kusura bakmasin bir iyilik yapmaya gittiniz, gittiginiz kisiler de anne baba yani ölmezsiniz sabir gosterseniz hiç hoş degil.

Normalde hergun duş alan insanlar olsaniz kayinvalide anlamazdi bile ne oldugunu bittigini :)))) bu kadar belli ede ede yapmak yerine rutin duş gunlerinizde yapsaniz hicbisey anlasilmazdi mesela, en azindan 2 gun de bir duş aliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. :KK70:ya da o sekilde uyuyacaginiza geceden duşu halletseydiniz, gece de kv nobet tutmuyorsa...

Kiz ben yetişene kadar olay cozulmus bile. :KK70:
Sevismek önemsiz birsey degil ama siz de abartmissiniz iyice yok sogukluk girecekmiş filan.

Kardes kardes yatacak degildiniz aylarca ama baskasinin evinde hergun hergun boyle sey de olmaz kimse kusura bakmasin bir iyilik yapmaya gittiniz, gittiginiz kisiler de anne baba yani ölmezsiniz sabir gosterseniz hiç hoş degil.

Normalde hergun duş alan insanlar olsaniz kayinvalide anlamazdi bile ne oldugunu bittigini :)))) bu kadar belli ede ede yapmak yerine rutin duş gunlerinizde yapsaniz hicbisey anlasilmazdi mesela, en azindan 2 gun de bir duş aliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. :KK70:ya da o sekilde uyuyacaginiza geceden duşu halletseydiniz, gece de kv nobet tutmuyorsa...
bana kadin dus almaktan ziyade ses duymus gibi geldi.
yani sadece duştan nasil anlasin hakkaten nöbet tutmuyorsa.
Ki hiç ses çıkarmıyoruz diyenleri hiç anlamıyorum ya, bunu herkese soruyorum. Nasil oluyor?

yani bağırma çağırma ayrı bir boyut tamam da, odanın kapısı kapalı içerde sevisseler kendi sesleri duyulmasa yatak sesi duyulur, nefes sesi duyulur. Tamam alt üst komşuya gitmez ses de, kapının önünden geçerken illa duyulur yani.

Ben mi garibim ya, bi gün iki gün belki duymam ama sık sık evimde ilişkiye girilse bi gün duymasam diğerini duyarım yani. İlla kapı dinlemeye gerek yok:KK70:

bana kadin dus almaktan ziyade ses duymus gibi geldi.
yani sadece duştan nasil anlasin hakkaten nöbet tutmuyorsa.
Ki hiç ses çıkarmıyoruz diyenleri hiç anlamıyorum ya, bunu herkese soruyorum. Nasil oluyor?

yani bağırma çağırma ayrı bir boyut tamam da, odanın kapısı kapalı içerde sevisseler kendi sesleri duyulmasa yatak sesi duyulur, nefes sesi duyulur. Tamam alt üst komşuya gitmez ses de, kapının önünden geçerken illa duyulur yani.

Ben mi garibim ya, bi gün iki gün belki duymam ama sık sık evimde ilişkiye girilse bi gün duymasam diğerini duyarım yani. İlla kapı dinlemeye gerek yok:KK70:

Bana da duyura duyura yapiliyor gibi geldi valla. Her sevismeyi duş almaktan nasil tahmin edebiliyor bu kadin? Bu insanlar normalde de duş almiyor mu zaten anlamadim bisey.

Bana da duyura duyura yapiliyor gibi geldi valla. Her sevismeyi duş almaktan nasil tahmin edebiliyor bu kadin? Bu insanlar normalde de duş almiyor mu zaten anlamadim bisey.
dimi ya.
konu sahibi ve eşinin tavrı rahatliklari bana da böyle hissettirdi.
en çok da babayla konuşulmasından rahatsız oldum ben.
baba benmisim gibi :KK43:

Kızlar ya biz çok takıldık bence.Baksana konu sahibi memnun hayatından.Kız az bişeyde sevişmeyıverseydın adam senı sevıosa neden sogukluk olsun.Her gün her günde heycanı olmaz.Azcık vucutlarınız özlesın bırbırını.Bıde ben buyuk konuşmuyumda başkasının evınde rahatsız olurum.Ne bilim sevişmek çok ozel bir mesele benim için.Adama üzüldüm kız vallaha.Adama bakmaya gidip her gün sevişmek nedir bacım.Evde şunumu bunumu unuttum de gidip sevişiver bacım ya.Neyse artık olan olmuş.Kayınpeder töbe etmiştir.

Kızlar ya biz çok takıldık bence.Baksana konu sahibi memnun hayatından.Kız az bişeyde sevişmeyıverseydın adam senı sevıosa neden sogukluk olsun.Her gün her günde heycanı olmaz.Azcık vucutlarınız özlesın bırbırını.Bıde ben buyuk konuşmuyumda başkasının evınde rahatsız olurum.Ne bilim sevişmek çok ozel bir mesele benim için.Adama üzüldüm kız vallaha.Adama bakmaya gidip her gün sevişmek nedir bacım.Evde şunumu bunumu unuttum de gidip sevişiver bacım ya.Neyse artık olan olmuş.Kayınpeder töbe etmiştir.

Sogukluk filan oldugunu hiç sanmiyorum hergun olmayinca. Reglde mi olmuyor konu sahibi? Hiç hasta da mi olmuyor veya olmadi? Bu durumlar bilerek yapilmis bisey zaten tabi ki memnun olacak konu sahibi hayatindan.
Allah bilir kendi evlerinde bu kadar şevke gelmiyorlardir 😂😂😂

Açıkçası birileri kim olursa olsun evinde seviise Heryer dezenfekte ederim çok rahatsızlık verir bana
Tutun ki kendi oğlunuz 😊 Fikriniz değişirmiydi? O da anamın babamın evi nasılsa diye rahat olmuştur muhtemelen.Ben en çok babası hastayken sevişen beyefendiye kimsenin takılmamasını garipsedim.
Sadece eyleme takılmışız forumca. Olur ya da abes diye

Tutun ki kendi oğlunuz 😊 Fikriniz değişirmiydi? O da anamın babamın evi nasılsa rahat olmuştur muhtemelen.Ben en çok babası hastayken sevişen beyefendiye kimsenin takılmamasını garipsedim.
Kim olursa olsun rahatsızlık verir bunlar özel şeyler ve beni tiksindirir

Tutun ki kendi oğlunuz 😊 Fikriniz değişirmiydi? O da anamın babamın evi nasılsa rahat olmuştur muhtemelen.Ben en çok babası hastayken sevişen beyefendiye kimsenin takılmamasını garipsedim.

Ne yapsinlar adam hasta diye aralarina sogukluk mi girsin😁😁😁😁 lütfeen

Gun asiri iliskiye girmeyin diyenleri de anlayamadim bir turlu. Iliskiye girmek planli bir eylem mi? O an esiyle yakin olmak istemistir. Ayrica birbirini seven ve evli insanlar. Ses de cikarmiyorlar. Bu kimseyi rahatsiz etmemeli bence. O zaman ayni odada da yatmasinlar. Ayip onca gun elin kiziyla, elin oglu bir odada yatiyor. Mantik bu mu merak ediyorum.
Asil sorun kayinvalidenin cantanin icindekileri gorup yikamaya devam etmesi. Onu gorunce birakabilirdi.
Slm bugün soru paylasmistim o konuda yorumun yapar misin

Sevişmek güzeldir iyidir, hoştur da sessiz olalım derken keyfi ne kadar kalır ki. Kaç gün üst üste yapılıyor bir de. Bana çok da doğru gelmedi. İnsan aklıni tam veremez bile dur şu yatağı gıcırdatmayım diye:)

Hemen hemen aynı süredir evliyiz, gayet sağlıklı bir cinsel hayatım var fakat kusura bakmayın hasta bakmaya gittiğim evde eşimle böyle bir temasa girmem, giremem. Normal yatılı misafirliğe gittiğimiz evde de girmem. Tabiki karışamam ama bana yatılı gelmiş misafirlerin de mümkünse kendi evlerinde sevişmelerini gönülen tercih ederim. Ayıp veya değil mevzusu değil, sadece etiğe uygun bulmuyorum. Sevişmek illa ki güzel ama güzel olduğu kadar da özel, başkasının duyup sezmesini istemem. Başkasına ait olanı da duyup sezmek istemem. Karı koca olmak her birbirimize yükseldiğimiz yerde sevişme ehliyeti vermez. Kedi gibi bulduğumuz yerde sevişmeyelim kendi özel alanlarımızı değerlendirelim mümkünse. Zaten annem böyle riskli bir ameliyat geçirse sevişecek moralim de olmazdı sanırım. Velhasıl kelam aklıma "Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik" şarkısını getirdiniz vallahi. Gerekirse Da Vinci'nin şifresini çözerim ama şu kk kadınlarının libidolarının sırrını çözemeyeceğim asla.
Edit: Prezervatif konusunda haklısınız ama sadece yardım etmek istemiş olabilir, kibarca uyarabilirsiniz.

Son düzenleme:
O değil de 3 yıllık evlilik yeni mi ya :KK70: 50 yaşında 18 gibi hissediyorum diyen teyzeler gibisiniz :KK70:

Neyse konuya gelecek olursak da fazlaca rahat gördüm sizi. Annenin prez. alıp saklaması, sizin ondan geri istemeniz, babaya bu durumu açıklamak vs. Ben asla kendimi küçük düşürmezdim. Özelimi de açmazdım kimseye. Herkesin aile dinamiği bir değil. Kv de nabza göre şerbet veriyor bana kalırsa. Siz özelinizi korumaya çalışmıyorsunuz ki kadın neden korusun.. Ki biraz da tiksinmiş gibi. Her şeyi yıkamış filan. İşte bu yüzden insanlar başkasının evinde kendini koruyor. Rezil olmamak adına dikkatli davranılıyor.

3 gün, 3 ay sevişmeyince niye soğukluk girsin onu da anlamadım. Aldatıldınız da ondan mı böyle düşünüyorsunuz nedir.. Hastalığı var, doğumu var. Aylarca uzak kalıyor çiftler. Bu tamamen bağlılıkla ilgili. Sizin tek bağlılık yataktan geçiyor anlaşılan :KK70:

Bu ne yobazlik!! Dus sadece o isten sonra mi alinir. Valla ben sizin yerinizde olsam 1 saniye durmam

Hemen hemen aynı süredir evliyiz, gayet sağlıklı bir cinsel hayatım var fakat kusura bakmayın hasta bakmaya gittiğim evde eşimle böyle bir temasa girmem, giremem. Normal yatılı misafirliğe gittiğimiz evde de girmem. Tabiki karışamam ama bana yatılı gelmiş misafirlerin de mümkünse kendi evlerinde sevişmelerini gönülen tercih ederim. Ayıp veya değil mevzusu değil, sadece etiğe uygun bulmuyorum. Sevişmek illa ki güzel ama güzel olduğu kadar da özel, başkasının duyup sezmesini istemem. Başkasına ait olanı da duyup sezmek istemem. Karı koca olmak her birbirimize yükseldiğimiz yerde sevişme ehliyeti vermez. Kedi gibi bulduğumuz yerde sevişmeyelim kendi özel alanlarımızı değerlendirelim mümkünse. Zaten annem böyle riskli bir ameliyat geçirse sevişecek moralim de olmazdı sanırım. Velhasıl kelam aklıma "Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik" şarkısını getirdiniz vallahi. Gerekirse Da Vinci'nin şifresini çözerim ama şu kk kadınlarının libidolarının sırrını çözemeyeceğim asla.
Edit: Prezervatif konusunda haklısınız ama sadece yardım etmek istemiş olabilir, kibarca uyarabilirsiniz.
1 ay boyunca orda nasil sevismesinler 2 evli cift? Sevismenin ne zaman normal oldugunu ve ayip olmadigini anliyacaksiniz

X