Aile Planlaması Yasminle Hamile Kalınır mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Pelinimben

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
6.056
7.340
Merhabalar tam 23 günlük evliyim daha öncede yasminle ilgili sorum olmuştu evlenmeden 2 ay önce başladım korunuyorum benim sorum şu evliliğimizin ilk haftasında yasmin+prezervatif ile korunuyorduk son bi kaç ilişkide prezervatif kullanmadık ve içime boşaldı eşim.Yasmin ilacını düzenli içiyorum her gece 22:30 da bi sıkıntı olur mu sizce uzun süre çocuk düşünemem yoksa yasmin +prezervatifle 2 korunmamı sağlasak?Teşekkürler...

Merhabalar tam 23 günlük evliyim daha öncede yasminle ilgili sorum olmuştu evlenmeden 2 ay önce başladım korunuyorum benim sorum şu evliliğimizin ilk haftasında yasmin+prezervatif ile korunuyorduk son bi kaç ilişkide prezervatif kullanmadık ve içime boşaldı eşim.Yasmin ilacını düzenli içiyorum her gece 22:30 da bi sıkıntı olur mu sizce uzun süre çocuk düşünemem yoksa yasmin +prezervatifle 2 korunmamı sağlasak?Teşekkürler...

yasminle 7 ay korundum ek bir koruma kullanmadan ben de sizin gibi her akşam saatim kurulu olurdu saatinde içerdim, bence bir sıkıntı olmaz düzenli kullandığınız sürece.

bende yasminle korunuyorum saatı ve gunu şaşmadıgı surece sıkıntı olmazz

X