Yaşından büyük göstermek çok acı:(:(

ceyda.alkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
26
1
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır forumu takip ediyorum.Sizinle bir derdimi paylaşmak istedim. Bugun olduğu gibi aldığım tepkiler resmen psk bozdu. 25 yaşındayım yaşımı söylediğimde herkes gerçekten mi diyor ama bu ıyı değil. Çünkü çok büyük gösterdiğimi 30 lu yaşlarda gösterdiğimi söylüyorlar. Senelerdir cildime bakarım makyaj yapmam yaparsamda eve gelir gelmez çıkarırım, spor yapıyorum beslenmeme çok dikkat ediyorum ama bunların sonucunda 30 lu yaşlarda göstermek çok canımı sıkıyor. Düşünüyorum 30 mu gelince kaç yaşında görüneceğim. Çok üzülüyorum bu duruma ne yapsam bilmiyorum. Bu erkek arkadaşımlada sorun. Ailesi ve ark buyuk gösterdiğmi söylüyorlar mış sürekli. Konuşmalarındna onu anlıyorum.. Durumum böyle varmıdır çare bilen çaresi olan??

canım neden çevreninin dediğine bukadar takıp kendini üzüyosun.seni beğenen böyle beğensin boşver çevreyi zaten şu patavatsız kendini bilmez insanların ağzını büzmek gerek.

Cnm aynı sorun bende de var yüzümün çökmesinden dolayı son 1 yıldır çok büyük görünüyorum. Benimkinin yüzümün sarkmasıyla ilgisi var. Sen de varmı hafif bir sarkma yoksa kırışıklık mı var yoksa olgun mu duruyorsun? Anladığım kadarıyla olgun duruyorsun..
Daha genç görünebilmek için dişlerini beyazlatabilir, gözlüğün varsa lens taktırabilir, saçlarına perçem kestirebilirsin. Spor yapıp vücudunu şekle sokabilirsin. Ayrıca cilt bakımı şart bence hemen antiaginge başla. ıçten destek viteminler alabilirsin. Cilt güzelliği için bi takım şeyler yapabilirsin. Karaciğerini temzlersen cildin inanılmaz güzelleşir. Her sabah elma sirkesi içersen cildin parlar.
Yüzünün derisi nasıl gevşek mi ? Eğer gevşekse mutlaka sıkılaştır yoksa sarkıyo. Erkenden önlem al. Ben keşke 1 sene önce başlasaydım diyorum bende 27yim ama daha yaşlı duruyorum. Yani yüzünü görebilseydm keşke ona göre tavsiyeler verirdim..Kendini üzme herşeyin bi çaresi vardır

ceydacım baskalarının ne dedıgıne asla kafa yorma
oyle olsan bıle nasıl senınle boyle konusurlar kı
bu ne cahil zihniyettir böyle
bir insanı gorunusu nedenıyle aska kımse yargılayamaz
oyle olsa dedelerımıze babaannelerımıze agzımıza gelenı mı soylıycez
bunun adı zalımlık, kendını bılmezlık kroluk, gorgu kurallarından haberdar olmamak ve terbıyesızlıktır
tamamı defolsun bu bır....
ıkıncısı, onlar oyle dedı dıye sen de kendının oyle olduguna ınanma
bak su unlulere
bırkac hıle ıle nasıl da daha genc gorunuyorlar
bıze sac sekıl ve rengının yuzunun goruntusunun oldugu bır foto eklersen
pink ve ben senın ımaj danısmanın olucaz ve sana neler yapman gerektıgını
tecrubelerımız ve ıyınıyetle anlatıcaz
goz kısmını paintte cizersin kimse sen oldugunu anlamaz
kaşları bozma seklı de etken olabılır ona gore tavsıyelerımız olur
sonra ıstersen resmı kaldırırsın ımaj makerların gordukten sonra
kendıne guven lutfen

Gardrobuna göz at daha genç ve fit gösterecek kıyafetler seç,cildinin gergin ve pırıltılı olması için bol su iç ve mutlaka dışarı çıkarken güneş koruyucu kullan derim çünkü cilt en çok güneş ve güneşin zararlı ışınlarından zarar görüyor...

saç rengine mordeline makyajına dikkat et daha sade giyinmeye bak derim saçların röfleli ise röfle ister istemez yaşının üstünde gösteri seni benide gören daha ufak sanıyor bence takılacak bişey yok benim erkek ark da yaşının üstünde gösteriyor ama ben takmıyorum bence sende hiçmi hiç takma kendinde biraz degişiklikler yap derim...

canım bende 18 , 20 li yaşlarımda daha büyük görünüyordum şimdi yaşım 30 ve bunu söylediğimde hadi ya! 25 gibisin diyorlar:KK70: üzülme derim yaşın ilerledikçe avantajlı olacaksın.

ceyda bende bugunlerde kendıme taktım kafayı
herkes demıs takma patavatsız ınsanları ama bence durustu davranmak bı ınsana daha faydalı tabı patavatsızlık sınırında olmamalı
ıstanbulun kırlı havasında yasayıp buyuk gostermeyen varmı bende beslenmeme dıkkat ederım yemeklerımı kendım yaparım herseyın katkısızını kullanırım çamasır ve bulasıkları ılave durulama yaparım
banyoda organık sabun sampuan kullanırım ama ıstanbulun havası ısın ıcıne etmeye yetıyor sanırım
ama buradada ıyı cerrahlar var
onlara gıdıp estetık olmak lazım bence ılk bı haftayı atmattınmı tamamdır
ben suan hamıleyım 7 aylık oyuzden bıse yaptıramam ama acayıp dusunuyorum bu ısı
para bırıktırıp ıyı bı cerrah bulursam denk gelırse yaptırmayı dusnuyorum
orta yuz germe yapsa yeter bana

Kızlar çok teşekür ederim msj larınız ve desteğiniz için kendimi iyi hissettim:):)Resimlerimi koydum bakın bakalım neden yaşlı gösteriyorum. Yorumlara açığım kırılmam kafaya takmam.Çünkü neyin yaşlı gösterdiğini çözmek istiyorum e bişeyler yapmak istiyorum yardım edinbilmiyorumkismile

canım yaa...bi arkadaşda aynı şekilde ama yaşından küçük göstermek adı altında konu açmış...
gülermisin ağlarmısın...insanların bu takıntıları ne böle anlamış değilim..ama bence takmamalısın sağlığın yerinde çok şükür...benimde yüzümde gitmeyen sivilce ve lanet olsunki izleri var...ama ben 4 senedir bi gün bile takmadım sonuçta bi şekilde kapatabiliyorum...sağlığımıda etkilemedikten sonra çokda sorun değil yani...boşver öle diyenlere oooo sen yanıldın aslında 18 im de dalganı geç boşver

of ceydacım ya bende bişey sandım! sadece gülğmsedigin fotoda cok az göz cevresi problemi görüyorum güçlü bir göz cevresi kresi ve biraz makyajla olmnayacak sey yok bence :) lütfen bozma moralini gatyet seker bi kızsın :) <3

canim bende bisi sandim valla hicte o kdr yasli göstermiyosun gayet fit ve seker bi hatunsun kim ne dediyse üzmüs seni anlasilan kimsenin lafina kulak asma
illaki degistitiyim diyosan sac modelii degistirebilirsin .Birde bir tüyo verim üst göz kapaklarinin sarkmis olmasi insana yorgun yasli ifade verir bundan kurtulmanin tek yoluda ameliyat ama alternatif olarakta yüz egzersizleri var arastirabilirsin cnm

X