Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.016
4.679
49
slm kizlar ben yasamis ve cok cekmis birisi olarak basimdan gecenleri sizlerle paylasmak isterim.

benim 3 tane nur topu gibi evlatlarim var rabbim hayirli uzun ömürlü etsin ins.
birinci dogumum normal oldu ondan 3 yil sonra oglum dünyaya geldi dönmüs fakat kanala girmemis dr.sezeryan dedi bizde kabul ettik bebegin bu sekilde dogmasinin mümkünü yokmus anneyi de bebegide kaybederiz dedi dr.
neyse sezeryan oldum iki ayda zor geldim kendime bebegimi kucagima alip emziremiyordum cok agrim oluyordu. neyse bu devreleri atlattim 3.ye hamile kaldim 4 sene sonra dr. normal hersey normal dogum yapabilirsin dedi öyle deyince bizim burada dogum evleri var(isvicre aarau)orayi tavsiye etti. bizde baktik güzel ev gibi dr. basimda olucak ebeler de var daha ne olsun.güzel bir sanci cektim 6 saatte dünyaya geldi bebegim herseyi normal dogdu fakat benim problemler basladi cocugun esi(plezantsi )gelmedi yarim saat oldu tik yok beklediler es gelmedi habire dr.asiliyor gelmiyor bebegi veriyor emziriyim gelsin yok gelmiyor.daha sonra dr. bnu bir asildi koptu geldi .ben bu arada kan kaybediyorum ikinci bir dogum sancisi cekiyorum 2 veya 3 saat üzerine dr.tekrar geldi beni diri diri kürtaj etti bagittira bagittira bu arada dr.kadin ve hic dogurmamis birisi aciyi bilmiyo neyse oparasyonu gerceklestirdi gitti. ben dogumyatagindan kalkamadim kan kaybindan basim döndü ve küt bayildim neyse daha sonra kan takviyesi nyaptilar 10 gün üzerine beni eve cikardilar bir hafta geti benden bir kan bosaldi dr.tel actim oda acil gelmemi söyledi baktiki ultrasalda esin pacasi duruyo ertesi gün amaliyat icin gün aldik amaliyat 10 dak sürecek ben güle oynaya amaliyata giriyorum 10 dak.ya 2 saatte ancak ciktim cok kan kaybetmisim neyse zor durmus yogun bakimdayaken beni titreme aldi bir ölctüler ates 40 eyvah bakteri baglamis esten dolayi ben ölüyrun esime biz elimizden geleni yapik artik yapacak birsey yok hazirlikli olun demisler igneler kan vermelr antiiyotik ler bebgimi emziremedim yasakladilar agir ilaclardan dolayi allah tan deli süt tbir edilir onlari pompalayip buzluga koymustum bebeisim onlari icti.0 bir günü atlattim gelin bana sorun hic birsey gözümde degildi bir bebisimi dünüyodum ölürsem anne ne bilmeyecekti dger iki evaldim az da olsa annelerini taniyolardi.
neyse 8gün üzerine eve ciktim icim rahat degil ben dedim baska bir dogum uzmanina gidip ultrasonda görmek istiyorum varmi bisey bir gittim kadin demezmi parca var allah basladim aglamaya hastane yüzü görmek istemiyorum artik kadin teslli etti gittim tekrar yattim amaliyat derken 5 üzerine eve ciktim .

meyerse esin gelmeme sebebi sezeryan oldugu icin ikinci dogum es kesilmis olan rahmin icinde büyüme yapmis kendine yer etmis oraya bitismis o yüzden gelmemis asilincada kopmus gelmis.benim tavsiyem 3-4 dogum yapacaksanz normal dogum yapin yok illa sezeryan diyosaniz bütün dogumlar sezeryan olsun canlarim benim yasadiklarimi siz yasamayin sezeryandan sonra normal dogum sakincali yirtilma riski bile varmis hepinii öpüyorummmmmmm

çok geçmiş olsun..tez zamanda unutman dileğiyle..allah sana sağlıklı uzun bir ömür versin evlatlarınla ve eşinle.çok haklısın bu anlattıklarında ama ben o doktorun doktorluğundan şüphe ettim.burada bütün doktorlar ilki sezeryan olunca sonrakileri kesinlikle normal yaptırmıyorlar. herşey normal olsa bile.kendine iyi bak..sevgiler

evt mahkemye vermek istedik birsey cikaramzsiniz hangi dr.olsa benim yerime aynisi yapardi dedi ben cetik lerimle kadim bebeim büyüdü farkin a bile varamadim piskoljim bozuldu kendimi toparlamaya calisiyorum sagol canim

Cok gecmis olsun canim, bende sezaryan dogum yaptim mecburiyetten ,sonrada bir daha hamilelik yasak dendi hayat tehlikesi oldugundan , isterdimki bir kez normal dogum yapayim o haz hisleri sonuna kadar tadayim, simdi genc annelerimiz cogunlukla sezeryan istiyor inaniyorumki korkudan ,ama ilerde keske diye bilirler,.Gecmis geride kalmis canim sen simdi yavrularina saril onlarla hayatin tadini cikar Allah onlari yanindan eksik etmesin canim sevgiyle kal

gercekten cok cekmıssın ıyı de dayanmıssın uzuldum ama suan saglıklıysan sukret gerısını evlatlarının sevgısı unutturur ınsallah.. kendıne ve bebeklerıne cok ıyı bak cokk gecmıs olsun...

çok geçmiş olsun neler yaşamıssınız öyle o kadar ameliyat off allahım
yaşamanız bile mucize gibi normal doğum en iyisi galibaa

geçmiş olsun .kötü şeyler yaşamışsınız.allah kimseye yaşatmasın böyle acı şeyler

sagolun canlarim gercekten mucize yasamam dr.da öyle söyledi sinirdan döndügümü cocuklarimi cok seviyorum ins.en iyi sekilde yetistirmek nasip eder yüce yaradanim saglikli olmak gibisi yok atlatmaya calisiyorum insanoglunun basina hersey gelebiliyor ha hamisler benim basima böyle geldi diye korkmayin herkese ayninsi olmaya bilir korkmayin normal dogumdan sasmayin mecburi bir durum olmadikcaaaa hepinizi öpüyorum

çok çok geçmiş olsun canım.allah seni evlatlarına ve eşine bağışlamış.en kısa zamanda bu olanları unutman dileğiyle.sana ailenle uzun sağlıklı ve mutlu hayat diliyorum.

evet rahmimi kaybetmedigim icin sansliymisim dr. öyle dedi asildigin zaman kordonu esle beraber rahimde gelebiliyomus sakin sizler böyle hatalara maruz kalmayin canlarim

yetimkız öncelikle çok geçmiş olsun inanamadım bu yaşadıklarına bir de isviçre diye insan bişey olmaz sanıyor.bu arada ben de yaseminpark ta oturuyorum sen de mi burdasın yoksa isviçrede mi?ben 5.5aylık hamileyim inşallah yaza doğuracağım mayıs sonu haziran başı gibi ve allahtan tek dileğim kolay,sağlıklı bir normal doğum yapmak......

yok güzelim tatilden tatile geliyoruz izine su an isvicredeyim

bursa da bir doktora gittin mi?burda tavsiye edeceğin bir hastane yada doktor var mı?isviçre de havalar nasıl?orda yaşamak nasıl?anne olmak,çocuk bakmak fln..ben de tatil için gelmek istiyorum ama doğumdan sonra inşallah.eşim de oraya taşınmayı çok istiyor.işyeri açmayı fln..tabi çok araştırma yapmak lazım malum orda iş açmak kolay değil çok ince eleyip sık dokuyor oranın hükümeti..türk olduğun için bir ayrımcılık fln hissettin mi?yani mesela bu doğum olayında senin başına gelenler isviçrelilerin de başına geliyor mu?isviçreli kadınlar da böyle çaresiz ve zor durumda bırakılıyorlar mı orda..ya ne bileyim bana orda böyle bir şey olması çok garip geldi...ben diğer avrupa ülkelerinde çok sezdim de o ayrımcılığı o yüzden sordum neyse önemli olan şimdi mutlu ve sağlıklı olmanız..

sezeryan oldum iki ayda zor geldim kendime bebegimi kucagima alip emziremiyordum cok agrim oluyordu. neyse bu devreleri atlattim 3.ye hamile kaldim 4 sene sonra dr. normal hersey normal dogum yapabilirsin dedi.

nasıl yanii.2.SEZERYEN 3.NORMAL öğlemi
ilk defa duyuyorum ben sezeryandan sonra normal doğum yapanı
benim doktorum kesinlikle bundan sonraki doğumlarında sezeryen olacak dedi.
senin nasıl oldu.
tebrikler ozaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…