Yasamis Birisisinden Tavsiye Ve ögüt

evet canim ilk dogumnormal oldu ikinci dogum sezeryan yanlamasina kesildi ücüncü dogum normal oldu kesinlikle tavsiye etmiyorum sezeryandan sonra normal dogumu

Çok büyük geçmiş olsun yaa valla ağzım açık okudum çok kötü olaylar yaşamışın allah bir daha yaşatmasın canım. Ayrıca bizimlede paylaştığın için teşekkür ederiz bilgilendirmiş oldun.

önemli degil benim yasadigimi kimse yasamasin tedbir almak bizden gerisi ALLAHA KALMIS

çok geçmiş olsun çok şükür canım ya şimdi iyisin allhtan canım üzüldüm yaşadıklarına

bursa da dr.a gitmadim burada havalar cok ilginc bir günde dört mevsim yasiyoruz.buradayasamak bence güzel vatan hasrtini saymasak.islerini kanunlar cercevesinde yaparsan hic birsey oluyor hatta destek bile oluyolar.evet isvicrelinin de basina gelebiliyor benim dogum doktorum avusturyali dogurmamis annelik hissini bilmeyen bir kadindi.dil olunca ayrimcilik yapamiyolar cünkü cevap verip kendini savunabiliyosun gel aarau sehrine arkadas oluruz.kendine iyi bak

cevapların için teşekkürler ..inşallah bundan sonra sağlıklı ve mutlu bir şekilde devam edersin hayatına gelirsem mutlaka ararım sen de kendine iyi bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…