Yaşadığım ihanet?

Allahın kekosu kimsin ki beni keklemeye kalkıyorsun ben adamı yerimBen de neden sadece karı kızla sosyalleşiyorsun erkek yok mu diyince kal geldi tabi

Duanız için çok teşekkür ederim Allah razı olsun söylediklerinize gelince o kadar haklısınız ki diyecek şey kalmamış bana sanırım bu kadar sancılı bi süreci dimdik durarak tek başıma atlatmak istiyorum. Şu an her ne kadar her şeyin farkında gözükse de bunun devamlılığı söz konusu olur mu asla bilinmez. Yorumunuz için çok teşekkür ederim

Evet ben de aynısını diyorum iyi ki karşıma çıkarmış ama işte biraz ağır geliyor ama illa ki geçecek hafifleyecek. Bu arada söylediklerimden biraz yanlış anlaşıldı ama mıç mıç bir insan değildi gerçekten ilgili ve gözümün içine bakar hep yani mesela gelir dizime yatar uyurken sarılmak ister vs sürekli aşkım aşkım gezen bir tip değil ne bileyim işte bi önemi de yok artık.

Ne güzel atlatmışsınız şu an gülerek anlatıyorsunuz. Evli miydiniz peki yani ne olursa olsun çok can acıtıcı bir şey ben mi çok ağır yaşıyorum bilmiyorum. Ne güzel demişsiniz böyleleri için hiç bir şeye değmez de işte ben şu an böyle hissedemiyorum umarım bana da nasip olur.

Bahsettiğiniz tüm bu olumsuz özellikler evlendikten sonra bile eşinizin size olan bağına zarar vermemiş bu adam sizden neyinizden ya da hangi özelliklerinizden besleniyor ki bu kadar köpek olurum ayrılma gibi yalvarıyor ?

Zenginlik ?Güzellik?Statü saygınlık ?Cinsel çekim? Ya da tüm olumsuz özelliklerinizi bastıracak diğer olumlu özellikleriniz ?

Belki eşiniz ilk defa değer görmüştür özgüvensizdir travmaları vardır vs vs eşiniz kısmını sormuyorum sizde olanı merak ediyorum sadece kişisel bi merak

Herşeyi anlarımda aileleri çağırıp özelini dökmek nedir

İnanın ben de bilmiyorum. Dürüst davranmak gerekirse ortalama bi güzellikteyim belki güzel bile değilim zengin değilim, cinsel olarak iyi olduğumu düşünürüm çünkü erkekten bekleyen sabit isteksiz değilim kendimi bildim bileli libidom biraz yüksek. Bunun dışında saydığınız hiç bir şey ben de fazlasıyla yok. Merhametli bir insanım bu da sayılmaz herhalde Ben bir tek ben de sevildiği için saplantı yaptığını düşünüyorum ama bilmiyorum inanın çünkü kendisi bana ısrarla aşık olduğunu bensiz asla yapamayacağını söyleyip duruyor.

Ya hu bu kadar gözünün içine bakan adam ne diye bu işlere bulaşsın. Samimi değilmiş demek ki şimdi içinde bu hissiyatla nasıl devam edeceksin. Her tartışmada sen beni aldattın diyeceksin. Belki hiç alakasız yerlerde adamdan şüphelenecek huzur bozacaksın istemeyerekte olsa. Şimdi zor gelse de ayrılmak ileride bu sancılı süreçleri yaşamak daha da zor gelecek

Herşeyi anlarımda aileleri çağırıp özelini dökmek nedir
Evet benim de en karşı çıktığım ve bugüne kadar yapmadığım bir şeydi ama derdim kötülemek kavga çıkarmak vs değildi inanın sadece böyle böyle oldu boşanıyorum haberiniz olsun diyeydi ki benim annem babam dışında kimse bilmiyor. Ben zaten yaygara koparmayı seven bir şey olunca ortalığa düşen bir insan değilim sadece çok çaresiz hissettim ve işin açıkçası ben çağırmadım o gün hep beni aradılar sesimden bir şey olduğunu anladılar hastayım dedim sırf bu yüzden kendileri geldiler sonrası da malum işte.

Ben de en çok bunu sorguluyorum bana yaşattığı inandırdığı tüm o duygular gerçek değilmiş. İnsan 4 yıl boyunca hiç değişmez mi? Hiç bıkmaz mı ? Hiç mi yeter bıktım demez demedi ama. Ailesi çok sıkıntı çıkardı neler neler yaptılar ben onun için sustum bu karakterime rağmen sineye çektim sonra ya o ya biz dediğin de bir saniye tereddüt etmeden beni seçti ben zor ikna ettim ailesiyle görüştürdüm. Beni hep savundu hep arkamda durdu. Yani bunca şeyin önemi yok aslında artık dediğiniz gibi dimdik durup hayatıma tek başıma devam etme fikri bunları sindirip kaygıyla şüpheyle yaşamaktan daha cazip geliyor.

Ne güzel bak çocuğunda yok yeniden başlarsın hayata. Elalem ne der diyede düşünme ben kendimle alakalı bir şey olduğunda soru sorarsa biri herkes kendi işine baksın diyorum seslerini kesip oturuyorlar. Hoş artık yakınlarım bu huyumu bildiği için soru sormaz bana

Elalem ne der gram umurumda değil istediklerini konuşsunlar. Benim içimin yandığı şey yanılmışlığım, inanmışlığım. Gerçekten sevildiğime en inandığım yerden böyle bir darbe yedikten sonra bir daha kimseye inanamam güvenemem. Hayatımda ilk defa birisini bu kadar çok sevmiş olmakta cabası. Umarım çabuk atlatırım. Teşekkür ederim yorumlarınız için

Bosanmayacaksaniz aileleri için işine karıştırmaktan çok doğru bir hareket değil. Kur'an'a el basan yada basacak erkek net aldatmaya meyilli veya aldaracaktir bu goxy şaşmaz. Bir kere yapan bir kezler daha yapar net

İntihar ederim diyen erkek net hayatına çok güzel şekilde devam ediyor. Eğer net bitirirseniz bir gelir iki gelir sonra kabul eder ve herkes yoluna gider. Tecrübe ile sabittir

Eşiniz yakalandığı için bu kadar pişman. Suçluluk duygusuyla hareket ediyor yani. Yakalamasaydınız devam edecekti. Bir kere yapan bir daha yapar bu hiç şaşmaz. Ama karar sizin.

Eee evliler.Her evli erkek ayrılma meselesinde kul köle olup yalvarır.her kul köle olunmak istenen kişinin de üst düzey özellikleri yoktur. Ona öylesi denk gelmiştir.soru çok ilginç geldi bana.

Çok sağlıksız bir evliliğiniz varmış zaten.kusuura bakmayın.

Erkekler her kötü alışkanlığının adını hastalık koymuş, ne güzel dünya.. Affedecekseniz bu konunun üstünü kapatacaksınız, her kavgada öne sürmeyeceksiniz ama içinizde şüphe ile yaşayacaksınız.. Keşke ailenize haber vermeseydiniz hemen.. Çocuk konusunda temkinli olun..

Kalbinizdeki yeri için bir çıkmaza girmişsiniz. Mantık "Bu olmaz" diyor ama kalbiniz, ona konduramıyor.

Lakin... Devam ederseniz çok acı duyguları ile bir ömür mücadele edeceksiniz. Ne sevginiz, ne efendi oluşu gözünüzde beş para etmeyecek. Onlarda sizi tatmin etmeyecek.

Bu süreçte "Acaba benden daha mı güzeldi? Ben agresifim, karşı daha mı anlayışlıydı? Gözüne mı baktı? Poposuna mı baktı?" vb. düşünceler sizi yiyip bitirecek. (Aldatılmak eksiklikler değil, karşının karaktersizliği)

Şimdi kalbinizi ve bunları önünüze koyun. Artı ve eksi yapın. Çünkü giderek bu adamı sevmeyeceksinizde. Şu an devam ederseniz, milyon tane ruhsal sorun ve sevgisiz, mutsuz bir evliliğe hazır mısınız?

Eğer affedecek olursan çift terapisi ile devam edin. Yoksa içinizdeki bu konuya öfkeden kaynaklı i gelgitler den dolayi ayrıca x k yipranacaksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…