Yaşadığım ihanet?

Baleaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
42
12
Öncelikle herkese merhabalar;

Siteye yeni üye oldum çünkü anlatmak konuşmak ve içimi dökmek istiyorum. Yargılamadan incitmeden cevap verirseniz çok sevinirim.

Ben 1 yıllık evliyim eşimle 4 yıldır da sevgiliydik. Ben karakter olarak zor bir insanım öfke kontrolüm yok aşırı gergin, kibirli ve sivri dilli bir insanım. Eşim de daha sakin ve sürekli yapıcı olduğu için onun mücadelesi sayesinde evlendik. Gözümün içine bakan, her dediğimi yapan sürekli ilgilenen sarılan iltifatlar eden bir adamdır kendisi ve evlendikten sonra da bu değişmedi. Hatta ben de sırf bu yüzden artık kendimi böyle kabul etmek istemediğim için terapiye başladım ve artık eskisi gibi değildim. Her neyse bundan 10 gün önce eşimin telefonunda sahte bi hesaptan bi kaç kıza yazılmış mesajlar gördüm. Duygusal içerikli mesajlar değildi sadece napıyorsun nasılsın saçma sapan şeyler işte. Tabi ben çok şaşırdım bütün inancım güvenim kırıldı yıkıldım resmen ve ona sordum kabul etti evet ben yazdım dedi. Ertesi günü ailemi çağırdım ve onlara söyledim ailemde çok şaşırdılar ondan asla böyle bi şey beklemiyorlardı. Evlenmek için bu kadar mücadele verdin nasıl böyle bi şey yaparsın diye kızdılar vs. ( bu arada eşim sırf ben istiyorum diye kendi şehirini bırakıp benim olduğum şehire taşındı ve evlendikten sonra burada yaşamaya başladı). İnanılmaz ağrıma gitti yaşayan bilir zaten o an her şey başıma yıkıldı o kadar şoka uğradım ki ne yıktım ne döktüm ne bağırdım ne çağırdım sadece neden diyebildim. Bekarlığımdan kalan saçma bi hastalık gibi asla kimseyle fiziksel bi şey yaşamadım duygusal bi şey hissetmedim yemim ederim zaten pişman olup bırakmıştım ama Allah senin önüne çıkardı vs dedi. Neyse ben düşündüm taşındım boşanmak istediğime karar verdim aileme bu konuyu açtım onlar da onca emeğin var çok pişman bir kere daha denesen mi acaba dediler. Hayır dedim istemiyorum güvenim inancım hepsi kırıldı. Eşim günlerdir ağlıyor yalvarıyor herkesin önünde Kurana el basarım bir daha asla yapmam seni çok seviyorum diyip duruyor. Tabi ben de sevseydin yapmazdın diyorum ama gerçekten beni seviyordu durup durup sarılır sürekli ilgilenir gözümün içine bakardı hep. Neden böyle oldu keşke olmasaydı diyip duruyorum ama kocaman bi karmaşanın içine düştüm. Boşanmam gerektiğinin farkındayım çünkü affedersem bir daha yapar korkusu beni yiyip bitiriyor ama çok pişman asla yapmam sana köpek olurum sözünden çıkmam yeter ki bi şans ver olmazsa söz boşanırım diyor. Kısacası ne yapacağımı şaşırdım. Kendime olan saygımı gururumu kaybetmek istemiyorum ama bi şans verirsem ya bir daha yapmazsa fikri de aklımı çeliyor. Çok uzun oldu okuyan varsa kusura bakmayın lütfen. Bana yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleme:
Bi kez yapan bidaha yapar net. Yakalanan her kocanın klasik yalanı fiziksel değil hastalığım var. Ne hastalığı ya? Düpedüz aldatmak bu. Yine yakalanan her kocanın klasik yalanı bidaha olmaz. Ama hep bidaha olur. Ben olsam direkt boşanırdım. Yine yapar mı şüphesiyle ve takibiyle ömür geçiremem.

Aldatilarak gozden cikarilmissiniz bir kere...
Yakalanirsam yalvarır, yakaririm diye hesabini da yapıyor bu tipler.
Karsisindakini kandırmayi da basarip devam ediyor aldatmaya:)

Bir kere yapan hep yapar ve bu değişmez.
Zaten gozden cikarilmayi affetmek sacmalik. Seven insan aldatmaz, sevilmiyorsunuz maalesef.

Siteye yeni üye oldum çünkü anlatmak konuşmak ve içimi dökmek istiyorum. Yargılamadan incitmeden cevap verirseniz çok sevinirim.

Ben 1 yıllık evliyim eşimle 4 yıldır da sevgiliydik. Ben karakter olarak zor bir insanım öfke kontrolüm yok aşırı gergin, kibirli ve sivri dilli bir insanım. Eşim de daha sakin ve sürekli yapıcı olduğu için onun mücadelesi sayesinde evlendik. Gözümün içine bakan, her dediğimi yapan sürekli ilgilenen sarılan iltifatlar eden bir adamdır kendisi ve evlendikten sonra da bu değişmedi. Hatta ben de sırf bu yüzden artık kendimi böyle kabul etmek istemediğim için terapiye başladım ve artık eskisi gibi değildim. Her neyse bundan 10 gün önce eşimin telefonunda sahte bi hesaptan bi kaç kıza yazılmış mesajlar gördüm. Duygusal içerikli mesajlar değildi sadece napıyorsun nasılsın saçma sapan şeyler işte. Tabi ben çok şaşırdım bütün inancım güvenim kırıldı yıkıldım resmen ve ona sordum kabul etti evet ben yazdım dedi. Ertesi günü ailemi çağırdım ve onlara söyledim ailemde çok şaşırdılar ondan asla böyle bi şey beklemiyorlardı. Evlenmek için bu kadar mücadele verdin nasıl böyle bi şey yaparsın diye kızdılar vs. ( bu arada eşim sırf ben istiyorum diye kendi şehirini bırakıp benim olduğum şehire taşındı ve evlendikten sonra burada yaşamaya başladı). İnanılmaz ağrıma gitti yaşayan bilir zaten o an her şey başıma yıkıldı o kadar şoka uğradım ki ne yıktım ne döktüm ne bağırdım ne çağırdım sadece neden diyebildim. Bekarlığımdan kalan saçma bi hastalık gibi asla kimseyle fiziksel bi şey yaşamadım duygusal bi şey hissetmedim yemim ederim zaten pişman olup bırakmıştım ama Allah senin önüne çıkardı vs dedi. Neyse ben düşündüm taşındım boşanmak istediğime karar verdim aileme bu konuyu açtım onlar da onca emeğin var çok pişman bir kere daha denesen mi acaba dediler. Hayır dedim istemiyorum güvenim inancım hepsi kırıldı. Eşim günlerdir ağlıyor yalvarıyor herkesin önünde Kurana el basarım bir daha asla yapmam seni çok seviyorum diyip duruyor. Tabi ben de sevseydin yapmazdın diyorum ama gerçekten beni seviyordu durup durup ayaklarımı öper sarılır ve beni çok sevdiğini söylerdi. Neden böyle oldu keşke olmasaydı diyip duruyorum ama kocaman bi karmaşanın içine düştüm. Boşanmam gerektiğinin farkındayım çünkü affedersem bir daha yapar korkusu beni yiyip bitiriyor ama çok pişman asla yapmam sana köpek olurum sözünden çıkmam yeter ki bi şans ver olmazsa söz boşanırım diyor. Kısacası ne yapacağımı şaşırdım. Kendime olan saygımı gururumu kaybetmek istemiyorum ama bi şans verirsem ya bir daha yapmazsa fikri de aklımı çeliyor. Çok uzun oldu okuyan varsa kusura bakmayın lütfen. Bana yardımcı olur musunuz ?
"Bekarlığımdan kalan bir alışkanlık"
Kız cevap verse konuşacak, kız müstehcen konuşsa devam edecek vs vs. Bu sizin yakaladığınız bir tanesi. Bekarlıktan kalma başka bilmediğiniz ne alışkanlıkları var acaba , kaç kez sizin için mücadele ederken alışkanlıkla sevgililik dahil birine yazdı acep? Üzgünüm bir kez yapan "alışkanlıkları" ile bir daha yapar
Boşanıp boşanmamak size kalmış, zor karar.

Eğer günün sonunda affetmeyi istiyorsan bir daha bu konuları asla açmayacaksın, olmamış gibi davranacak ve tekrar olabileceği ihtimaline karşı da bazı şeylere gözlerini kapatacaksın.
Asla unutamam yapamam diyorsan da ayrılacaksın yoksa kendine eziyet edersin.

Ben 1 yıllık evliyim eşimle 4 yıldır da sevgiliydik. Ben karakter olarak zor bir insanım öfke kontrolüm yok aşırı gergin, kibirli ve sivri dilli bir insanım. Eşim de daha sakin ve sürekli yapıcı olduğu için onun mücadelesi sayesinde evlendik. Gözümün içine bakan, her dediğimi yapan sürekli ilgilenen sarılan iltifatlar eden bir adamdır kendisi ve evlendikten sonra da bu değişmedi. Hatta ben de sırf bu yüzden artık kendimi böyle kabul etmek istemediğim için terapiye başladım ve artık eskisi gibi değildim. Her neyse bundan 10 gün önce eşimin telefonunda sahte bi hesaptan bi kaç kıza yazılmış mesajlar gördüm. Duygusal içerikli mesajlar değildi sadece napıyorsun nasılsın saçma sapan şeyler işte. Tabi ben çok şaşırdım bütün inancım güvenim kırıldı yıkıldım resmen ve ona sordum kabul etti evet ben yazdım dedi. Ertesi günü ailemi çağırdım ve onlara söyledim ailemde çok şaşırdılar ondan asla böyle bi şey beklemiyorlardı. Evlenmek için bu kadar mücadele verdin nasıl böyle bi şey yaparsın diye kızdılar vs. ( bu arada eşim sırf ben istiyorum diye kendi şehirini bırakıp benim olduğum şehire taşındı ve evlendikten sonra burada yaşamaya başladı). İnanılmaz ağrıma gitti yaşayan bilir zaten o an her şey başıma yıkıldı o kadar şoka uğradım ki ne yıktım ne döktüm ne bağırdım ne çağırdım sadece neden diyebildim. Bekarlığımdan kalan saçma bi hastalık gibi asla kimseyle fiziksel bi şey yaşamadım duygusal bi şey hissetmedim yemim ederim zaten pişman olup bırakmıştım ama Allah senin önüne çıkardı vs dedi. Neyse ben düşündüm taşındım boşanmak istediğime karar verdim aileme bu konuyu açtım onlar da onca emeğin var çok pişman bir kere daha denesen mi acaba dediler. Hayır dedim istemiyorum güvenim inancım hepsi kırıldı. Eşim günlerdir ağlıyor yalvarıyor herkesin önünde Kurana el basarım bir daha asla yapmam seni çok seviyorum diyip duruyor. Tabi ben de sevseydin yapmazdın diyorum ama gerçekten beni seviyordu durup durup ayaklarımı öper sarılır ve beni çok sevdiğini söylerdi. Neden böyle oldu keşke olmasaydı diyip duruyorum ama kocaman bi karmaşanın içine düştüm. Boşanmam gerektiğinin farkındayım çünkü affedersem bir daha yapar korkusu beni yiyip bitiriyor ama çok pişman asla yapmam sana köpek olurum sözünden çıkmam yeter ki bi şans ver olmazsa söz boşanırım diyor. Kısacası ne yapacağımı şaşırdım. Kendime olan saygımı gururumu kaybetmek istemiyorum ama bi şans verirsem ya bir daha yapmazsa fikri de aklımı çeliyor. Çok uzun oldu okuyan varsa kusura bakmayın lütfen. Bana yardımcı olur musunuz ?
Bi kere yapan hep yapar. Fiziksel olmaması aldatma olduğu gerçeğini değiştirmiyor

Aldatmanın affı bahanesi olmaz, ben de olsam ayrılırım. Karakter olarak hiç uyuşmuyorsunuz niye evlendiniz? Kaç satır yazmışsınız ama eşinizi sevdiğinize dair bir cümle yok. Huzursuz bir yapınız olduğunu hissettim. Yani zor memnun olan, karşısındakini zorlayan, istediği olmayınca yakan yıkan bir tip gibi geldiniz bana. Keşke evlenmeden önce terapi alsaydınız belki başka biriyle daha mutlu bir evlilik yapardınız. Çiftlerden biri istediği kadar kötü anlayışsız... vs olursa olsun diğer tarafa aldatma hakkı vermez. İnsan gibi konuşur ayrılırsın. Bu saatten sonra bu adama güvenilmez.

Çocuk gibi niye ailenizi çağırdınız? Ayrılacaksanız tamam da barışırsanız ne diyeceksiniz ailenize?

Bana olan iyi hallerinden dolayı bir şans verecegim derseniz sizi yargilamam lakin şunu bilin bundan sonra alev yutmuşcasina içinizde bir ağrı ile yasayacaksiniz. İyilesmeniz de baya zaman alacak ..tercih sizin .

Yani adam ağzıyla söylemiş bekarliktan kalan bir alışkanlık diye ee 4 yıl sevgiliymissiniz demediniz mi nasıl yani sevgililik hayatımda da mı beni aldattın.adami elinize aldığınızı dusunmussunuz ancak olmamış.bu arada keşke ailenizi aramasaydiniz
Ben de tam bunu soracaktım.
Nasıl bekarlıktan kalma alışkanlık oluyor?

Bi kez yapan bidaha yapar net. Yakalanan her kocanın klasik yalanı fiziksel değil hastalığım var. Ne hastalığı ya? Düpedüz aldatmak bu. Yine yakalanan her kocanın klasik yalanı bidaha olmaz. Ama hep bidaha olur. Ben olsam direkt boşanırdım. Yine yapar mı şüphesiyle ve takibiyle ömür geçiremem.
Söylediklerinize katılıyorum zaten oda hastalığım var diyip kenara çekilmedi yaptığım şerefsizlik dedi ben de sadece bi yazışmış diye asla durumu normallemedim. Bir ömür onu takip etmek gibi kaygılı ve sancılı sürecin içerisine dahil olmak istemiyorum çünkü benim de tek düşündüğüm bir kere yapan tekrar yapacak.

"Bekarlığımdan kalan bir alışkanlık"
Kız cevap verse konuşacak, kız müstehcen konuşsa devam edecek vs vs. Bu sizin yakaladığınız bir tanesi. Bekarlıktan kalma başka bilmediğiniz ne alışkanlıkları var acaba , kaç kez sizin için mücadele ederken alışkanlıkla sevgililik dahil birine yazdı acep? Üzgünüm bir kez yapan "alışkanlıkları" ile bir daha yapar
Boşanıp boşanmamak size kalmış, zor karar.
Söylediğiniz her şeyin bilincindeyim ama inanın karar vermekte çok zorlanıyorum.

Aldatmanın affı bahanesi olmaz, ben de olsam ayrılırım. Karakter olarak hiç uyuşmuyorsunuz niye evlendiniz? Kaç satır yazmışsınız ama eşinizi sevdiğinize dair bir cümle yok. Huzursuz bir yapınız olduğunu hissettim. Yani zor memnun olan, karşısındakini zorlayan, istediği olmayınca yakan yıkan bir tip gibi geldiniz bana. Keşke evlenmeden önce terapi alsaydınız belki başka biriyle daha mutlu bir evlilik yapardınız. Çiftlerden biri istediği kadar kötü anlayışsız... vs olursa olsun diğer tarafa aldatma hakkı vermez. İnsan gibi konuşur ayrılırsın. Bu saatten sonra bu adama güvenilmez.

Çocuk gibi niye ailenizi çağırdınız? Ayrılacaksanız tamam da barışırsanız ne diyeceksiniz ailenize?
öncelikle yazdığım yazı uzun olmasın diye bir çok şeyi yazamadım ama zaten yaşadığım kararsızlığın sebebi seviyor olmamla ilgili. Evet benimle ilgili dedikleriniz doğru keşke evlenmeden ne kadar toksik olduğumu farketseydim ama edemedim evlendikten sonra hemen terapiye başladım ve artık düzelmiştim. Karakterim yüzünden aldatıldım demek istemedim zaten ki eşime neden diye sorduğumda en ufak konuda beni eleştirmedi beni şerefsizliğim dedi zaten. Ailemi çağırdım çünkü boşanacağım diye ama onlarda eşimin saçma bi hataya düştüğünü bir kere de şans vermem gerektiğini söylüyorlar. Bu yüzden kafam karışık.

X