Yardımınıza ve anlatımınıza ihtiyacım var. Bilgisizim

Hamile kalmak zor bi durum mu? Yoksa kolay mı ? Örneğin ele bulaşan spermden hamile kalınır mı ya da kıyafete gelen spermden hamile kalınır mı? Bilgisizim ve gerçekten merak ediyorum
Canım adet oldun mu? Bende 19 aralıkta adetim daha yeni başlamıştı leke olarak geliyordu VS böyleyken cinsellik yaşadım fakat adetim başlıyor diye partnerim içeri girmedi vajinanın üstüne boşladı o sıra spermler vajina girişine geldi mi gelmedi mi emin değiliz cinsellikten birkaç saat sonra adetim söküldü ve yoğun pıhtılı 5 gün süren kanamam oldu bu olaydan sonra bir daha cinsellik yaşamadım şimdi ise ocak ayının adeti 2 gün geçikti benide bir korku sardı acaba Aralık ayında yaşadığım cinsellikten dolayı hamilelik mi var diye ama bir yanda da diyorum ki zaten Aralık ayında yaşadığım cinsellikten birkaç saat sonra adetim söküldü yoğun yoğun kanamam oldu nasıl hamilelik olsun lakin stresliyim habire adaçayı içiyorum kanama başlasın diye ama ne gelen var ne giden

Bende 19 aralıkta adetim daha yeni başlamıştı leke olarak geliyordu böyleyken cinsellik yaşadım fakat adetim başlıyor diye partnerim içeri girmedi vajinanın üstüne boşaldı o sıra spermler vajina girişine geldi mi gelmedi mi emin değiliz cinsellikten birkaç saat sonra adetim söküldü ve yoğun pıhtılı 5 gün süren kanamam oldu bu olaydan sonra bir daha cinsellik yaşamadım şimdi ise ocak ayının adeti 2 gün geçikti benide bir korku sardı acaba Aralık ayında yaşadığım cinsellikten dolayı hamilelik mi var diye düşündürüyor bir yanda da diyorum ki zaten Aralık ayında yaşadığım cinsellikten birkaç saat sonra adetim söküldü yoğun yoğun kanamam oldu nasıl hamilelik olsun lakin stresliyim habire adaçayı içiyorum kanama başlasın diye ama ne gelen var ne giden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…