Yardımınıza ve anlatımınıza ihtiyacım var. Bilgisizim

bs039sedef

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
40
15
27
Hamile kalmak zor bi durum mu? Yoksa kolay mı ? Örneğin ele bulaşan spermden hamile kalınır mı ya da kıyafete gelen spermden hamile kalınır mı? Bilgisizim ve gerçekten merak ediyorum

Vajinanın içine girip o yolu bulup yumurtayi tam gununde denk getirip döllenme ihtimali kaçta kaçtır acaba.

Kaç gündür kafam kendini yiyip bitirdi saçma biliyorum ama elimde değildi o kadar ağladım ki zaten çok pişman oldum..
Ben de senin gibiydim sonra korunarak cinsel iliskiye girmeye başladım erkek arkadasimla shdjjf son iliskiden sonra regl oldum fakat bu ay gecikti. Bu yüzden korktum ve bu foruma girip yazdim. Benim durumum bile binde bir iken senin durumun ihtimal dahilinde bile değil. Bu son olaydan sonra benim de korkularım geri geldi yine senin gibi olucam muhtemelen jqjxkf

Ayyy inşallah degilsindir ya o korku gerçekten cok kotu ama korunarak derken o zaman olması zor olur daha da dimi. Ben gerçekten kafayı yedim kaç gündür zaten cinsellikle yeni tanistim nisanladiktan sonra oldu ama o kadar kötüyüm ki kaç gündür anlatamam mesela olayın üzerinden bir hafta geçti ama beş gündür falan öyle bir kasik ağrısı bi adet olacakmks gibi ağrı nete bakıyorum yazıyor ki döllenme belirtileri.. iyice kafayı yiyorum panik yaptıkça karnım ağrıyor bu gidişle reglimi de stresle geciktiricem diye korkuyorum ya

Prezevatifle girdik iliskiye sonra ben regl oldum. Hiç hamilelik korkum yoktu o ara. Aradan bir ay gevti ve yine regl zamanım geldi ama bu kez regl gecikmesi yaşadım. İçime bir korku düştü ki anlatamam. Regl olduğum halde hamile kalır mıyım diye araştırmaya başladım. Jnternette çok korkunc seyler yazıyor. İhtimal dışı olan olayları bile söylüyorlar. İnsan korkuyor. Seni en iyi ben anlarım.

Ya iste varya suan bunu yazarken ağlıyorum çünkü kaç gündür kafam bitti dusunmekten. İnternette yazıyor hep hatta saçma sapan işte kiyafetten bulaşır kalınır elden bulaşır kalınır hamile kalmak kolay gibi gibi... İnternet çok korkuttu beni bide buradaki hanımlara sordum onlar da dalga geçti evet dalga geçilecek kadar bilgisizim ama çok korktum kimseye soramadım hemen adimi cikarirlardi.. teşekkür ederim bana cevap verdigin için hemde çok teşekkür ederim

Rica ederim. Kaç yasindasin ? ( dalga geçme amacli sormuyorum yanlış anlama)

Hamile kalmak zor bi durum mu? Yoksa kolay mı ? Örneğin ele bulaşan spermden hamile kalınır mı ya da kıyafete gelen spermden hamile kalınır mı? Bilgisizim ve gerçekten merak ediyorum
Gerçekten bu bilgisizlikle niye cinsel bir girişimde bulunuyorsunuz canınız istediği şeyi biliyorsunuz ama burda okadar çok böyle açılan bir konu var ki hayret ediyorum yıl 2023 hala hamile kalmak için spermin vajinadan girp rahime ulaştığını bilmeyip sürtündü hamilemiyim ellime geldi hamilemiyim bıkkınlık getirdi he buraya yazana kadar google de yazabilirdin biraz bilgili şeyler araştırın kendinizi geliştirin aklınız sadece cinselliğe çalışmasın

Bu tarz bilgiler için youtubeda doktorların videoları var. 22 yaşında da olsan madem böyle bir şey yaşamayı biliyorsun youtubeda doktorlardan da araştırmayı bilmelisin. Hazır diğer konuda buradakilere soruyorsun onlar da demiş değilsin diye, tekrar konu açmak neden? Ayrıca günah pişmanım diyorsun ama merak ettim hamile miyim diye düşündüğün kadar nasıl tövbe ederim, bir daha olmaması için kendimi nasıl uzak tutabilirim diye düşündün mü hiç?! Son olarak bilgisizlik ayıp değil tabii ki ama hakkıyla güvenilir yerlerden (doktorların dediklerine bakılarak) araştırma yapılarak biraz konu üzerinde -düşünülmeli-, absürt yerlerden bakarsan vay haline..

Tövbe etmediğimi yada kendimi uzak tutucam diye Allah'a söz vermediğimi nereden bilebilirsinizki? Yine de yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum nedir oldunuz mu regli

Durum nedir oldunuz mu regli
Daha regl olmama bir hafta var hemen hemen. İnşallah olurum çünkü tuhaf bi şekilde karnım ağrıyor çok korkuyorum psikolojik olarak kendimi hamile falan sanmaya basladim. Sanırım psikolojik destek almam lazım herşeyden önce
Siz de mi bu durumu yasadiniz

Ah keşke öyle kolay olsaydı.... sakin ol bebek yok
Abla çok teşekkür ederim yanitladigin için. Böyle karnima agrilar giriyor ama agrilarin yeri hep degisiyor göbek deligimin etrafi bazen bazen yan taraflar internette de gebelik belirtisi diye çıkınca kafayı yedim vallahi. Göğüs hassasiyeti falan yok zaten öyle belirtiler sadece karın ağrısı işte o da stresten demekki. Zaten cinsel bölgeyi açmadan hamile kalacağımı düşündüğüm için de utanıyorum ama psikolojik olarak bi destek almam daha sağlıklı sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…