Yardiminiza ihtiyacim var

Offf sinirleniyorum yazılar böyle karışık ve saçma olunca. Okuyorum okuyorum bitsin diye uğraşıyorum çok karışık ve anlamıyorum iyice çıldırıyorum. Geriliyorum. Adam bir balta yaramaz. Sen de bu adam için üzülüyorsun. Kendine saygın olsun. Noktalama işareti kullanmanı tavsiye ederim dene bence işe yarıyor, başarabilirsin.

Bayağı uzun yazmışsınız bu saatte okuyan çıkar mı bilemedim, çıkarsa helal olsun.

Özet geçerseniz ?
Adamın biri varmış, eski sevgilisi aramış. Yeni sevgilisi,eski sevgilisiyle muhatap olmuş. Yeni sevgilisi, adama numaranı değiştir demiş, o da degistirmemis. Yeni sevgilisi adamın esyalarini yollamış . Sonra adam gelmiş, kadın adamın yüzüne tükürmüs. Adam Yarabbi Şükür demiş

Ben bana dönsun demiyorum zaten sadece madem ayrilmak istiyordun neden benden bekledi.. yani sira kendinide savunuyo anlayamdim bende

Aynen en basit aciklama

Hayrına konuyu özet geçebilecek biri var mı? Yani okumak istedim ama okunacak gibi değil cidden.

Ben bana dönsun demiyorum zaten sadece madem ayrilmak istiyordun neden benden bekledi.. yani sira kendinide savunuyo anlayamdim bende
Sen de yani adamın yüzüne tukurmussun. Ne kadar abartmissin. Kız aramıssa aramış. Adam reddetmiş işte sen ne diye muhatap oluyorsunki. Regl zamanın falan mı neden bu kadar abarttin her şeyi. Hatalı sensin. Bir insanın yüzüne tukurmek kolayca affedilecek bir şey değil. O sana balgam atsa iyi mı ?

Orasi öyle ama oraya gelene kadarda kendini hakli cikarmaya calismasi hakaretler etmesi rezilik yaptin esyalarimi neden verdin diye bende tutamadim kendimi

Valla çok teşekkür ederim ortasına yeni geldiydim ki bildirimini gördüm, gözüm böyleydi "".

Fikrim: Konu sahibi, belalı insanlardan uzak dur. Mutluluğunu deşmek için elinden geleni yapar bu tipler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…