Yardiminiza ihtiyacim var

Anlıyorum.. Şimdi erkek arkadaşınızı siz daha iyi tanırsınız, takıntılı bir tip olduğu konusunda endişelisiniz sanırım. O halde daha fazla iletişimde olmayın yani kışkırtmayın. Başka kızlarla konuşup bunu görmeniz için çabalayabilir bunun dışında bir intikam ne yapabilir ki..
Bilmiyorum bi öyle bi cok ter konisup kafa karistirmayi seven bi tipti o yuzden tam taniyamiyorum neler yapabilir diye yani
Önceki kavgalarimizda evimin önünde arabada yatan insan barismak isteyince takip eden herseyi yasaklayan biriydi simdide takinti olurmu acaba diye sordum birde hakaretleri kiskirtmalari fln cok oldu bilemedim haklimi haksizmi anlayamadim neyapsam ..

Bilmiyorum bi öyle bi cok ter konisup kafa karistirmayi seven bi tipti o yuzden tam taniyamiyorum neler yapabilir diye yani
Önceki kavgalarimizda evimin önünde arabada yatan insan barismak isteyince takip eden herseyi yasaklayan biriydi simdide takinti olurmu acaba diye sordum birde hakaretleri kiskirtmalari fln cok oldu bilemedim haklimi haksizmi anlayamadim neyapsam ..

Bence şuan ikiniz de çok hararetlisiniz, siz biraz sessizliğinizi koruyun. Duruma göre bakarsınız sonrasına.

Bence şuan ikiniz de çok hararetlisiniz, siz biraz sessizliğinizi koruyun. Duruma göre bakarsınız sonrasına.
Bilmiyorum neolur ama yedirmez kendine ha bu olaydan sonra bile kalkip arayip yine konusan yani tartisma modunda bi insan ertesi gun yine kiskirtma kavga modunda yazan kisi yok neymis yazmicakmissim bende by yazdim oda bidaha yazma fln yazdi kiskirtarak bende hic bisey yazmadim neyapmak istiyo anlamadim bana öyle bisey olsa ben hataliysam vicdanim rahat etmez o durmuma getirdiysem özür diler ve herseyim degisir birdaha yazmazdim ki o haksiz olsun diye ama öyle yapmadi anlamadim yani ...

Agzınız bozuk
Anlatım berbat
Bırde ergensınız galıba

Bıkac sene sonra kendı halınıze sızde sasırabılırsınız...

Yazıyı duzelye basın sıkın ve özet geçşn yoksa size kimse faydalı olamacaktır vede yazdığınızdan hiç bşrşey anlaşılmıyor sınırle yazdıgınız için yazılar karman çorman

X