Yardiminiza ihtiyacim var

Valla çok teşekkür ederim ortasına yeni geldiydim ki bildirimini gördüm, gözüm böyleydi "".

Fikrim: Konu sahibi, belalı insanlardan uzak dur. Mutluluğunu deşmek için elinden geleni yapar bu tipler.
Bence belalı olan konu sahibi. Eski sevgiliye kalt.k diyo, sevgilisinin yüzüne tukuruyo. Keşke benim arkadaşım olsa konu sahibi vala çok ihtiyacım var böyle gözü kara birine

Kalt.k demiş galiba , hatta kızın arkadasi da nasiplenmis kalt.klar demiş . Konu sahibi iyi valla birine kalt.k diyo birine tükürüyo, iyi dayak yemiyo

gözü dönmüş kıskançlıktan..
biri beni böyle kıskansa kaçacak delik ararım çocuk iyi dayanmış gene

Yok özür diledi bayan benimkinden k.bakmayin diye ama 6 defa daha aradi anlamadin derdini bende kizdim yani eee nummara degismesi zormuydu yani

Bence belalı olan konu sahibi. Eski sevgiliye kalt.k diyo, sevgilisinin yüzüne tukuruyo. Keşke benim arkadaşım olsa konu sahibi vala çok ihtiyacım var böyle gözü kara birine

Şimdi farkettim burayı da ben tam tersi anladım da şokk, konu devrelerimi yahhhtı.

Konu sahibi ben kızın yerinde olsam size hakaret davası açarım. Kalt.k denir mi hiç?

Olayim ne demek evet kiskancim ama oda az degil yani beni disari birakmiyo ama kendi oh konusuyo cikiyo 2 özür isi halediyo hakmi bu?
Dışarı cikmana mı karışıyor ? Çok sağlıksız ilişki sizinki o zaman ya. Boşver bu adamla sen birbirinize iyi gelmiyorsunuz. Yeni aşklara yelken ac bence

Ya bende zaten bitti... ben sadece ondan biraz cekiniyorum hani kapiya gelir fln dahada rezillik cikar ne bilim intikam alayim yapar . Diye

Kalt.k demiş galiba , hatta kızın arkadasi da nasiplenmis kalt.klar demiş . Konu sahibi iyi valla birine kalt.k diyo birine tükürüyo, iyi dayak yemiyo

Yalniz sen konuyu iyi anlamissin.

----------------

Konu sahibi ofke kontrol sorunun var senin ve asiri kiskancsin. O da senin damarina basa basa eskilerden bahsetmis ama lafta kalmamis bir de adamin eskileri ciktikca deli olmussun. Esyalarini arkadasina birakmalar, kadin arkadaslarina k.ltak demeler... Adam da , gecmisi de temiz degil.

Bitmesi iyi olmus . + Adamin yuzune tukurmussun ben olsam seninle bir daha asla gorusmezdim.

Inat ettim worda aktardim buyuttum okudum simdi gidip yatabilirim.

Benmi hataliyim yani simdi ? Onun yaptiklari zaten buralara getirdi yani yoksa ben neden kiskanayim

Kpss paragraf sorularının faydası

Ne bileyim ilk defa birini sevdim tum herseyimi verdim diyordu sifreler ortamlar faceler herseyi kapati bendende bu tepkiyi görünce acaba bisey olurmu dedim hem inatci hemde anlatigi kadariyla intikamini alan birisi..

Kiskanirsin ama tepkini sakınce koyarsin . Baya kanlı bıçaklı bir kapanış olmuş. Bitmesi en hayırlısı.
Ben zaten sakindim 1 hafta bisey yazmadim o block cekti ben esyalarini onu aramadan biraktim bi msj atarak oysa aradi hakaretler etti sevdim ama degmedin rezil ettin fln dedi buraya gelip o esyalarida yola atinca bende cildirdim

Bağırmak çağrmak falan tamam da keşke yüzüne tükürmeseydiniz Ben yüzüne tükürdüğüm adamın bidaha yüzüne bakamam, kendimden de utanırım ondan da utanırım, ne bileyim garip geldi

Bağırmak çağrmak falan tamam da keşke yüzüne tükürmeseydiniz Ben yüzüne tükürdüğüm adamın bidaha yüzüne bakamam, kendimden de utanırım ondan da utanırım, ne bileyim garip geldi
Haklisinda ama o anki harektleri fln sinir oldum yoksa zaten öyle bisey huyum degil...
Zaten bakmaya calismiyorum ama ne bileyim iste birde ilk defa okadar cildirdim hersey ust uste geldi kafam karisik hakliyken haksiz duruma dustum belki ama bisekilde ders vermek istedim unutmassin ve kimseye sadece kendi ders verdigini dusunmessin diye cunku kendisi cok havali ve hep sunu yaptim bu dersi verdim su oldu yapan bi tipti esyalarida yollun ortasina atinca bende tmm bekle deyip istem disida olsa birden öyle bi olay oldu benim icin bundan sonrasi önemli adam seviyom diye sarilip aglayan bi tipti bana yani seviyordu sanirim simdi bu intikam almaya calisirmi yani .. yada neyapar ? Takinti edermi nebileyim iste

Anlıyorum.. Şimdi erkek arkadaşınızı siz daha iyi tanırsınız, takıntılı bir tip olduğu konusunda endişelisiniz sanırım. O halde daha fazla iletişimde olmayın yani kışkırtmayın. Başka kızlarla konuşup bunu görmeniz için çabalayabilir bunun dışında bir intikam ne yapabilir ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…