Yardıma ihtiyacım var

daha önce hiç kimseyle fiziksel anlamda bir yakınlık kurmamıştım hatta işin ilginci çok meraklıyımdır araştırmayıda severim ama bu konularda pek ilgim olmamıştı cinsellik konusunda saftım diyebilirim. bende senin gibi düşünüyorum onla bunla yatıp kalkanlar hariç ama ciddi ilişkisi vardır bu kişinin özel hayatıdır kesinlikle saygı duyarım zaten bunun bunalımına düşmedim çok fazla beni üzen işte işin neresinden tutsam ne yazıkki aptalca enayice kullanılmış olmama cıkıyor hem kendime kızıyorum ve sasırıyorum ben lisedeyken güzel bir arkadas cevresi olan (hala dostlarımdır onlar) basarılı (şükürki üniv de derslerime yansıtmadım) öyle aşk meşkle işi olmayan faal bi kızdım. her yaz tatillerim cok keyifli gecerdi dansa gittim 4 sene dalgıclıkta lisansım var vs(lütfen bunları anlattıgım için yanlıs anlamayın beni) ama ne zaman sevdim bu cocugu tam bir embesile döndüm eski beni çok özlüyorum mutlu neşeli herkesi güldüren kendinden emin o kızı çok özlüyorum ve bu hale nasıl geldim yemin billah ediyorum anlam veremiyorum.
ona gelince zaten askerde suanda haziran bası gibi terhis olacak ondan sonra ne yapar ne eder bilmiyorum tek istedigim o zaman geldiginde yoldan gecen herhangi birini önemsedigim kadar önemsedigim biri haline gelmesi..

şimdi açık konuşucam, o duygular gerçekten aşksa hiç bitmiyor. ama bunun için duyguların karşılıklı olması lazım işte. yaşanmışlıkların özel bi değeri olması lazım karşılıklı. sizde daha tek taraflı olmuş olaylar, o yüzden bu ömür boyu bitmemesi olayının geçerli olacağını düşünmüyorum. aşk nereden çarpacak belli olmuyor fakat bu duygunun takıntı ile karıştırılma olasılığı da epey yüksek. ben sizin durumunuzda bir takıntılı olma hali görüyorum. askerde madem, aramayın sormayın. o ararsa o zaman tekrar konu açarsınız. onun haricinde kesinlikle aramayın. aman askerde tek başına diye düşünebilirsiniz fakat siz darülaceze değilsiniz, ararsa sorarsa aynen bu cevabı vermekten de cekinmeyin.

Elbette çok zordur cünkü herseyden önce aliskanlik olmus. Bu aliskanlik nedeninden dolayi birak böylelerinden kurtulmayi, insanlar iliskilerinden, evliliklerinden bile kurtulamiyorlar.

Bence bunlari fark edecek kadar güclu kisilikteysen, bir gün bunlara birakmak içinde yetirici kadar güçe sahip oldugunu düsünüyorum. Sonuçta isteseydin o laflari yutup bu isi evlilige kadar götürebilirdin fakat mantigini kullanmayi, baze seyleri sorgulamayi tercih ettin yani aslinda baya bir yol katlettin sen aslinda. O konuda kendin ile gurur duyabilirsin.

Dahada güçlenmek istersen bu konuya daima duygularini yazabilirsin yada istersen bana özel mesajda yazabilirsin. Ve eminim sana bunlari unuturacak insan karsina çikacaktir. Sen yaptigin iyiliklerin karsiligini bu çoçuktan almayabilirsin, fakat bu hayattan, baskalarindan alacagindan çok eminim canim.

Çok teşekkür ederim canım gerçekten çok içtensin. Çok düşünmüştüm ya acaba yazsam mı yazmasam mı siteye diye en yoğunlaştıgım an döktüm içimi ve ummadığım şekilde akıl fikir verdi herkes ve bende bilgim olan her konuda yardımcı olmak için yazacağım. Zaten allaha şükür atandım o deli gibi çalıştı ama atanamadı ha bu duruma cocuk gibi sevinmiyorum ama buda rabbimin çok büyük bir mükafatıdır bence. Hayatta yaşanan her şerde elbet bi hayır vardır diyorum hiç isyan etmedim ben inanıyorum ki gün gelecek gönlümde feraha kavuşacak hiç kimse bana hak vermesede Allah gördü neyi ne niyetle yaptığımı şimdi diyorum ki evet hala çok sevsemde beni adım attıgım yoldan döndürme ya rabbi..

şimdi açık konuşucam, o duygular gerçekten aşksa hiç bitmiyor. ama bunun için duyguların karşılıklı olması lazım işte. yaşanmışlıkların özel bi değeri olması lazım karşılıklı. sizde daha tek taraflı olmuş olaylar, o yüzden bu ömür boyu bitmemesi olayının geçerli olacağını düşünmüyorum. aşk nereden çarpacak belli olmuyor fakat bu duygunun takıntı ile karıştırılma olasılığı da epey yüksek. ben sizin durumunuzda bir takıntılı olma hali görüyorum. askerde madem, aramayın sormayın. o ararsa o zaman tekrar konu açarsınız. onun haricinde kesinlikle aramayın. aman askerde tek başına diye düşünebilirsiniz fakat siz darülaceze değilsiniz, ararsa sorarsa aynen bu cevabı vermekten de cekinmeyin.

Yoo kesinlikle aramıyorum zaten başta aynen dediğiniz gibi düşündüm ya dedim askere gidiyo yapılcak şeymi yakısırmı sana dedim falan iki defa mektup bile yazdım fotolarımızı bastırdım gönderdim bunlar 1 ay içinde yaptıklarım (kısa dönem) ondan sonra cok kısa sürede kendime geldim onca sene yanında olduklarıma saysın dedim ablası rahatsızdı istanbula kontrole geldi ona bile ben baktım daha neler neler daha napim dedim en son konusmamızda "bana yaptıklarını unutamıyorum, bana artık olmasını istedigim gibi davransanda (sadece 2 ay böyle davrandı) artık mutlu olamıyorum ve hayatıma zarar verdiğini düşünüyorum lütfen bu son olsun görüşmek istemiyorum" dedim oda biraz duygusala bagladı yok "hayatına zarar verdiğimi düşünüyosan tamam aramam" dedi sagolsun bu konuda cok istikrarlı. Çok seviyomuş beni agzıma .ctı 4 sene savaştım bi kere arama dedim peki nasıl istiyosan dedi.
Bendeki takıntımı bunu gercekten anlamlandırabildigimi söylemem ama zamanla anlayacagım sanırım fakat bende biraz böyle oldugunu düşünüyorum çünkü çanakkalede hayatımın merkezindeydi istanbula dogdugum yere kendi cevreme geri dönünce o depresif halim bi anda azaldı çünkü eskiden ayy benimle konusmazsa görüşmezse naparım diyodum azcık bana küssün evin içinde deli danalar gibi nereye saldırcagımı sasırıyodum inanın bana şuan sizle konustugum hallerim en iyi hallerim. umarım sadece takıntıdır ve buraya gülerek ne salakmısım yahuu yazarım..

kadraj .!.:
Merhaba tatlım ,

buna benzer bişey ben de yaşadım dolayısıyla daha net yorum yapabiliyorum. Adam yanımda sevgili gibi davranıyordu elimi tutuyor geziyoruz hatta erkek kız arkadaşını sırtına alıp koşar ya onu bile yapıyor ama eve dönünce ne arama ne mesaj bişi yok. Seni seviyorum filan demedi ama tatlım canım filan diyodu. Hatta öpüştükte bi kez ama ileri gitmiyordu seni üzecek bişey yapmak istemem dedi. Sanırım acıdı bana bedensel olarak kullanmak istemedi ( siz tatile gittiğinizde cinsellik boyutunu yaşadınız mı ne derce oldu bilemiyorum ) Bi kaç kez görüştük baktım ben kendimi kaptırıyorum ama işte bu tuhaflık var, ona dedim ki aramızda şey ne, ben neler hissetmeliyim, biz neyiz? ne dese beğenirsin " seninle güzel vakit geçiriyorum, çok iyi hissediyorum " dedi ben de eeeeee dedim. E si bu dedi. Devamı ne olacak sevgili miyiz arkadaş mıyız dedim. İnsan merak eder arar sorar o aramıyor ama görüşünce sanki yıllardır beraber gibi aşık gibi davranıyor. Neyse ki ben kendimi kaptırmadan olayı idrak ettim. Bu baya elinde tutuyor ama sevgili olmak da istemiyor çünkü o zaman benim beklentilerim artacak. Diğer türlü de kendimi aptal gibi hissetim. Sevgili desen ilgisiz arkadaş desen fazla ilgili garip bi ilişki. Sonra iletişimi kestim açıkça söyledim kafamı karıştırıyosun, senin için ne olduğum belli değil kendimi kötü hissettiriyosun dedm ne aradım ne sordum.

Senin de yapman gereken bu. Aslında senin durumunda da her şey açıkmış ama sen kendini çok kaptırdığın için görmek istememişsin. Senin de dediğin gibi enayi durumundan kurtul lütfen, insan bi noktadan sonra kendine olan özgüvenini yitiriyor. Bir adım bile gitme artık ona doğru.

merhaba canım mesaj yazamıyorum ne yazıkki burdan yazayım senin adına öncelikle çok sevindim çünkü sen bu durumu hemen kesip atmışsın benimki yavas yavas basladı zaten baslarda arkadaştık ama iki arkadaştan fazla görüşüyoduk sabahlara kadar konusmalar falan birbirini merak etmeler böyle böyle baktım asık oluyorum ben tabi bu sırada yine hersey bende sürekli dısarda yemek yiyoruz cuma yada cumartesi akşamları eglenmeye gidiyoruz falan ama hep erkek benim (maddi anlamda) o zamanlar hiç önemsemiyoruz sacmalama canım önemli değil diyorum gerçekten para muhabbetini önemsemem arkadaşlar arasındada samimiyetten kimde varsa o öder senelerdir böyledir ama bu cocukla böyle değildi anlatabilmişimdir. derken gitgide baglanayorum tabii fiziksel seylerde yavas yavas girdi işin içine öpüşme falan vs. bu sırada kız arkadasıda oldu ciddi bişey değil ama erkeklerin vardır ya takılma huyu ilk sene hiçbişeyine sesimi cıkarmadım fırlamanın önde gideniydi bi kızı çok sevmiş falan ayrılmıs zaten durmadan onu anlatıyordu neyse cok uzattım afederisn. diğer senelerde bu tutumunu bıraktı yola gelmeye basladı ama kesinlikle benimle ilişkiye baslamak istemiyor bi ilgili bi ilgisiz istediki hep böyle takılalım artık son sene psikolojim alt üst oldu yollarda bagırıyodum aglıyodum yanımdada o var adamda tık yok sus aglama diyo sadece ya ben sana ne yaptım bu kadar bunalıma girdin demiyor ya aklıma geldikçe varya zamanı geriye sarıp anında ona tekmeyi basmak istiyorum.. bu adamla görüşmeyi kestikten 3 ay sonra aradı bir değişmişki görmen lazım asıgım cok seviyorum vs ama olmadı yapamadım kalbim resmen ikiye bölündü beni s.kine bile takmadıgı zamanları hatırlıyorum ben aglardım o youtube dan video izlerdi ya o umursamaz tavırlarını unutamadıgım için yapamadım haksızmıyım siz söyleyin bide utanmadan 3 yıl önce yasananları hala neyini hatırlıyosun diyo allah askıan 3 yıl önce yasanmadıki 3 yıl BOYUNCA yasadım ben bunları.. artık zaten kesinlikle görüşmüyorum ama bana hissettirdigi o yıkımı unutamıyorum ve benim onun için verdiğim savaşı.. siz söyleyin nolur haksızmıyım?? uzattıysam affedin

Estaf. çok teşekkür ederim mutlu ettiniz beni insanın kendi hakkında yorum yapması belki itici gelebilir ama gercekten ben sevdigim cok yakın arkadaslarımı mesela ufak tefek seylerle mutlu etmeyi severim doğum günlerini özel günleri önemserim çünkü ailemden böyle gördüm. onun dogum gününü kutlarken mesela ne oyunlar yapardım cok değişik fikirler üretmişimdir vs vs. fakat bahsettiğim kişi dediğiniz gibi kalasın önde gideniymiş hemde ya kaç dogum günüm geçti bi mesaj attı sagolsun hey allahım.. bişey sorucam kadınlar kızlar hakkında konusurken genelde "karı" kelimesini çok kullanıyo, arkadaşlarıyla çok agır küfürlü konusuyor yani agızlarıdan herhangi bi konu anlatırken bile belden asagı eksik olmuyor. çok çok özür dileyerek söylüyorum yanımda mesela çok rahat bi şekilde zart zurt gaz cıkarıyodu ve ilk defa o zaman tiksinmiştim. tüm bunlar normalmi az da olsa kişiliğini yansıtırmı sizce yorumunuz çok merak ediyorum.

Kesinlikle normal değil... Bence bir erkeğin kadına nasıl baktığı ne olarak baktığı çok önemli çünki kendi eşi olmasada o sarfettiği lafın gittiği kadın başkasının eşi yada annesi ya da kız kardeşi... Yani herhangi bir kadına saygısı yoksa kendi kadınına saygısı bir yere kadar olur.. Gaz çıkarma vs muhabbetine gelince bu kişiden kişiye değişir ben bazı eşler biliyorum o kadar rahat olan,samimiyetini öyle belli eden ama sizdeki sıkıntı şu: bu adam size o samimiyeti vermemiş ki yanında gaz çıkarsın falan.. Yani tam anlamıyla sevgiliniz bile olamamış birinin yanınızda bunu yapması samimiyet değil samimiyetsizlik ve saygısızlık emin olun... Bence o hödükten kurtulduğunuza şükredip önünüe bakın,kendinize layık biriyle olun.. O da gitsin kime gaz çıkarıyosa çıkarsın gazman gidi dolansın etrafta :)))))

çok şükürki sizlerinde yorumlarıyla daha iyi görmeye başladım.. kendimi kötü hissetmemin iki nedeni var birincisi ailesinin bana gercekten soguk davranması beni çok düşündürdü ki bunu söylerken çok kibar davrandım bu duruma üzüldügümü söyledim ve cevabımı aldım ama durumu sen benim ailemi begenmedine getirdi böyle anlasılmak istemezdim :KK43: diğeride zaten aptal durumuna düşmüş olmam.
hayır aynı evde kalmıyorduk ama evlerimiz çok yakındı iki sokak vardı aramızda ama sık sık kalırdım onda.

ben ailesinin davranışını çok normal buldum neden diye sorarsan onların oğlu sana değer vermemiş ki onlar versin yani oğullarında hayır yok zaten onlardan ne hayır gelir ki boşver takma kafana nasıl anlarlarsa öyle anlasınlar onların seni nasıl anladığı mı önemli sanki hele o beş para etmez adam... neyse yaa sinirleniyorum konuştukça aptal durumuna düştüm falan demeyi de bırak önüne bak canım benim sen her şeyi arkanda bırakıp yeni bir hayata hazırla kendini olan olmuş artık olanlara üzülüp yanıp da kendini daha fazla yıpratma sen de olanları görmüşsün bence artık hayatının geri kalanının keyfini çıkartmaya bak :KK16:

ben ailesinin davranışını çok normal buldum neden diye sorarsan onların oğlu sana değer vermemiş ki onlar versin yani oğullarında hayır yok zaten onlardan ne hayır gelir ki boşver takma kafana nasıl anlarlarsa öyle anlasınlar onların seni nasıl anladığı mı önemli sanki hele o beş para etmez adam... neyse yaa sinirleniyorum konuştukça aptal durumuna düştüm falan demeyi de bırak önüne bak canım benim sen her şeyi arkanda bırakıp yeni bir hayata hazırla kendini olan olmuş artık olanlara üzülüp yanıp da kendini daha fazla yıpratma sen de olanları görmüşsün bence artık hayatının geri kalanının keyfini çıkartmaya bak :KK16:

canım benim aklıma söylediklerinden sonra şu geldi bahsettiğim çocuk karakter olarak öyle kimseyi umursamaz bi tip hayatını yasamaya bakan bi tip daha şimdiye kadar (ablası kanser olmasına ragmen) çok ciddiyim oturupta ciddi ciddi daha kafasına taktıgını görmedim. ona göre dısarıya asla sıkıntısını belli etmezmiş kimse üzgün vs bilmemeliymiş onu. Ailesi sözde mutahasıp bir aile ama bence inançlı olmak başörtülü dolasmak değil demek istedigim şu kendi sülaleleri dısında pek kimseyi kendi içlerine sokmayı sevmiyolar bu bir ikincisi ben evlerine misafir gittigimde halası bana aynen şunları söyledi sofrada "hadi gelmişsin yanlıs anlama ama benim ogullarım bırak eve kız arkadaslarını getirmeyi kapının önünden bile geçirmezler kızlarım desen asla kocalarıyla konusarak evlenmemişlerdir bizde böyledir biz mutahasıp bir aileyiz" bu mudur arkadaşlar inanç soruyorum size evine gelen misafiri kovmaktan beter etmek midir ki biz sevmesek bile misafiri basımızın üstünde tasıyan bi millet değilmiyiz? rabbim bi kediyi bile yoldan gecirdigi için affetmemiş midir bir hayat kadınını? neyse böyle bi aile işte annesine gittiğimiz ilk gün kadın benden tarafa dönmedi bile bütün gün o dizi senin bu dizi benim ben annesi halası kuzeni 1.5 saat hızlı ve öfkeli izledik ya saka gibi yaa ben ogullarının kız arkadası olarak kalmısım istanbuldan izmire gitmişim ya daha ne diim ...

canım benim aklıma söylediklerinden sonra şu geldi bahsettiğim çocuk karakter olarak öyle kimseyi umursamaz bi tip hayatını yasamaya bakan bi tip daha şimdiye kadar (ablası kanser olmasına ragmen) çok ciddiyim oturupta ciddi ciddi daha kafasına taktıgını görmedim. ona göre dısarıya asla sıkıntısını belli etmezmiş kimse üzgün vs bilmemeliymiş onu. Ailesi sözde mutahasıp bir aile ama bence inançlı olmak başörtülü dolasmak değil demek istedigim şu kendi sülaleleri dısında pek kimseyi kendi içlerine sokmayı sevmiyolar bu bir ikincisi ben evlerine misafir gittigimde halası bana aynen şunları söyledi sofrada "hadi gelmişsin yanlıs anlama ama benim ogullarım bırak eve kız arkadaslarını getirmeyi kapının önünden bile geçirmezler kızlarım desen asla kocalarıyla konusarak evlenmemişlerdir bizde böyledir biz mutahasıp bir aileyiz" bu mudur arkadaşlar inanç soruyorum size evine gelen misafiri kovmaktan beter etmek midir ki biz sevmesek bile misafiri basımızın üstünde tasıyan bi millet değilmiyiz? rabbim bi kediyi bile yoldan gecirdigi için affetmemiş midir bir hayat kadınını? neyse böyle bi aile işte annesine gittiğimiz ilk gün kadın benden tarafa dönmedi bile bütün gün o dizi senin bu dizi benim ben annesi halası kuzeni 1.5 saat hızlı ve öfkeli izledik ya saka gibi yaa ben ogullarının kız arkadası olarak kalmısım istanbuldan izmire gitmişim ya daha ne diim ...

ayyy canım sen yat kalk bu çocuktan kurtulduğuna şükret kenisi cins ailesi ayrı bir cins hii allahım korusun ya bunlara gelin olsaydın işte o zaman ne aşkın kalırdı ne bişey boyna onların çilesini çekerdin çook şükür allah korumuş seni de kurtulmuşsun onlardan ne biçim insanlar yaa hala kaldı mı bu devirde böyle geri kafalı insanlar ne diyim yazık yazık...:KK19:

ayyy canım sen yat kalk bu çocuktan kurtulduğuna şükret kenisi cins ailesi ayrı bir cins hii allahım korusun ya bunlara gelin olsaydın işte o zaman ne aşkın kalırdı ne bişey boyna onların çilesini çekerdin çook şükür allah korumuş seni de kurtulmuşsun onlardan ne biçim insanlar yaa hala kaldı mı bu devirde böyle geri kafalı insanlar ne diyim yazık yazık...:KK19:

yemin ediyorum ki anlattıklarımda ne 1 gr eksik ne 1 gr fazla izmire gitmeden evvel annem önce biraz hayıflandı ne gerek var falan gibisine sonra ailesini gözlemle bakalım madem dedi iyikide gitmişim diyorum şimdi. ya benim erkek arkadasım bu duruma düşse hayatım canım işte her neyse bu durumu yasadıgın için halam adına ben senden özür dilerim derdim hadi onu geçtim arkadas misafir var evde ya film izlemek nedir pür dikkat ve erkek arkadasımda orda bozuldugumu farkedip ne surat asıp duruyosun diyen bi maldı bunları söyledimde ailemi oldugu gibi kabullenmiyosun dedi bana ben kötü oldum ya daha ortada bişi yokken cocuk bana kötü gelinmişim gibi davrandı azıcık art niyetim olsa gam yemicem vallahide billahide..

Konunu okudum.
İyi sabretmişsin valla :KK53:
Yahu bende paraya hiç önem vermem, arkadaşlarıma hediyeler alırım, hesabı yeri gelir ben öderim ama onlar benim canım.
Erkek arkadaşıma da 1 öderim 2 öderim sonra yallah :26:
Zaten adam olan kabul etmez böyle birşeyi. Ne genişmiş.

Konuna gelince; ben senin açından bakacak olursam çok saf bir sevgi görüyorum.
Maddi, manevi herşeyini paylaşmışsın, elinden gelenin fazlasını yapmışsın.
Ne büyük ve güzel bir kalbin varmış.
Malesef karşındaki; haketmeyen biriymiş.
Kendini suçlama lütfen.
Hepimiz yaşayarak öğreniyoruz hayatta bir şeyleri.
Demekki seninde bundan sonraki ilişkilerinde nasıl davranman gerektiği öğrenmen için bunu yaşaman gerekiyormuş.

O erkek müsveddesine gelince;
Tekmeyi öyle bir baskı nerden geldiğini anlamasın angut :KK4:

Konunu okudum.
İyi sabretmişsin valla :KK53:
Yahu bende paraya hiç önem vermem, arkadaşlarıma hediyeler alırım, hesabı yeri gelir ben öderim ama onlar benim canım.
Erkek arkadaşıma da 1 öderim 2 öderim sonra yallah :26:
Zaten adam olan kabul etmez böyle birşeyi. Ne genişmiş.

Konuna gelince; ben senin açından bakacak olursam çok saf bir sevgi görüyorum.
Maddi, manevi herşeyini paylaşmışsın, elinden gelenin fazlasını yapmışsın.
Ne büyük ve güzel bir kalbin varmış.
Malesef karşındaki; haketmeyen biriymiş.
Kendini suçlama lütfen.
Hepimiz yaşayarak öğreniyoruz hayatta bir şeyleri.
Demekki seninde bundan sonraki ilişkilerinde nasıl davranman gerektiği öğrenmen için bunu yaşaman gerekiyormuş.

O erkek müsveddesine gelince;
Tekmeyi öyle bir baskı nerden geldiğini anlamasın angut :KK4:

aynen öyle canım arkadaslar arasında bızdede oyledır yeri gelir ben oderım yerı gelir onlar lafı olmaz ama erkek arkadaslar varsa yanımızda yalvarsak ödetmezler. bir defa en yakın akadasım (erkek) bi laf etti bana benim kız arkadasım gelicek dedi sehir dısından benim param olmıcak basımın üstünde yeri var hergün parkta vakit geçirirm ama onun parasıyla tatile cıkmam ne serefsiz adammış dedi uzun sürede bana kızgındı konusmamıstı ilk o zaman dank etmişti zaten. sadece sevilmek istedim ben ya yine yapardım yanarım yanarım işte haketmedigime yanarım napim kolay degil sindirmesi... tam karar verdim görüşmemeye 3 ay sonra 1 telefonuyla barıstım ya salak gibi ama allah bana irade versin dyorum daha da bitti keske köpek gibi pişman olsada bende görseydim ya..

Arkadaşlar herkese merhaba çok uzun zamandır KK'nü takip ediyorum fakat ilk defa üye oldum çünkü daha önce forumda falan hiç yazmamıştım ayrıca buradaki insanların samimiyetine inandım ve aranıza katıldım.Şu anda yanlış yere konu açmış olabilirim mazur görün.
Lütfen bana akıl verin verin arkadaşlar doğru mu yaptım?

Ben 26 yaşında bilgisayar öğretmeniyim. Üniversite hayatım boyunca birine deli gibi aşık oldum onun için neler yaptığımı bilemezsiniz. 4 sene boyunca (evde kalıyordu) sürekli evinin alışverişini ben yaptım dışarıda her yemek yemeye çıktığımızda bir erkek gibi hesap hep bendeydi, bir kıyafeti beğendiğinde kıyamayıp hemen alıyordum (ayakkabı, pantolun her neyse), çıktığım yurtdışı gezilerinde dünyanın hediyesiyle dönüyordum. Birlikte anımız olsun diye en güzel butik otellerde tatil ayarladım iki defa, hiçbir doğum gününü,yılbaşıları unutmadım hiçbirinin karşılığını alamadım (maddi manevi) ve bu süre içinde sadece "arkadaş"tık. Onu sevdiğimi en başından beri söyledim ama o hep bana "bekle" dedi. İşimiz gücümüz olsun vs. vs. Fakat yalnızken gayet iki sevgiliyiz insanların yanında ise "kanka". İnanın bana çok sevdiğim için tüm bunlara göz yumdum. İşin sadece maddiyat kısmını anlattım farkındayım manevi kısmını hiç anlatmıyorum bile. Çevremde arkadaş canlısı bilinmeme rağmen üniversite hayatım boyunca aman yanlış anlar benden uzaklaşır diye hiçbir aktiviteye katılmadım. Çok tatlı arkadaşlarım olmasına rağmen hiç kimseyle vakit geçirmedim. Özetle üniversite hayatım: ben onun peşinde bir sünepe o ise gayet üniversite hayatının tadını çıkaran bana da umut verip bekleten bir insan. Sonunda okul bitti ve ben artık bu saçma sapan ilişkiye dayanamadığımı söyleyip iletişimi kestim. Ki o zaman bile çok kötü hissettim çünkü ablası ameliyat olmuştu ve ben onu bu zor zamanında yalnız bıraktım gibi geldi ama aramadım çünkü çok çabaladım onu hayatımı dahil edebilmek için. Derken 3 ay sonra aradı beni "beni sevdiğini anlamış, artık bir isim koymanın zamanı geldi" dedi. Sadece bir telefonuyla tamam dedim ve başladık. 2 ay sürdü sadece bana gayet iyi yaklaşıyordu sanki istediğim adam olmuştu seviniyordum çok ama garip geldi bu durum o koca 4 yıl boyunca süründüğüm zamanları unutamıyordum bir türlü. Değişmedim de üstelik deli gibi çırpınırken karşısında hiç umrunda değildim. Bu düşünceler beynimi ve kalbimi ikiye böldü üzerine ailesiyle tanışmaya İzmire gittim ve bana ailesi çok soğuk davrandı buna sadece üzüldüğümü söylediğimde erkek arkadaşım en son kırıcı cümlesini söyledi "ne yani ailem sana kırmızı halımı serecekti" dedi. Ben tüm maddiyatları onun için yaparken çok tartıstım ailemle cok para harcadıgım için ama direndim onu mutlu edebilmek için bu yüzden maddi kısımdan girdim o ise bana direk resti çekti. Çok uzattığım için özür dilerim zaten eskileri unutamıyor olmam en büyük sebepti buda tuzu biberi oldu. Kalbim çok kırık bir insan birini çok severken aynı zamanda nefret edebilirmi? 4 yıl neler yaptım onun için sevmedide bi andamı sevesi tuttu ikiye bölündüm resmen Bir yanım doğru yaptın diyor, karşısında sevgilisi olamadığım için ağlarken bilgisayarda oyun oynadığı zamanları hatırladıkça yakasına yapışasım geliyor. Bir yanımda onu deli gibi özlüyor. Arkadaşlarım sadece "biz sana demiştik" deyip duruyorlar belki de güzel bir tavsiye almak istedim açıp okuyabileceğim. Lütfen bana akıl verin yüzüm gülmüyor resmen.

şimdi sen bu adama kalkıp seni çok özlüyorum kuzum diye buralardan mesaj mı yazıyosun. bu adam hiçbir zaman görmeyecek bile olsa bu cümleyi haketmiyor, kesnlikle. bak çok sevmeyi anlarım, yaşadım biliyorum. paspas olduk tamam . ama maddi olarak bir erkeğin beni sömürmesine asla izin vermem. burda çok hata yapmışsın. bir kadının bir erkeği hediyelere boğması kabul edilir bişey değil. maddi olarak bir erkeği beslediğin zaman arsız olur, döner seni beğenmez. bu adamın gitmesi isabet olmuş. vampir gibi kanını emecekti. şimdi karşına sevebileceğin ve gözünün içine bakan biri çıksa inan bunu unutursun. biraz da yalnızlıktan tetikleniyor bu özlem sandığımız lanet duygular..

şimdi sen bu adama kalkıp seni çok özlüyorum kuzum diye buralardan mesaj mı yazıyosun. bu adam hiçbir zaman görmeyecek bile olsa bu cümleyi haketmiyor, kesnlikle. bak çok sevmeyi anlarım, yaşadım biliyorum. paspas olduk tamam . ama maddi olarak bir erkeğin beni sömürmesine asla izin vermem. burda çok hata yapmışsın. bir kadının bir erkeği hediyelere boğması kabul edilir bişey değil. maddi olarak bir erkeği beslediğin zaman arsız olur, döner seni beğenmez. bu adamın gitmesi isabet olmuş. vampir gibi kanını emecekti. şimdi karşına sevebileceğin ve gözünün içine bakan biri çıksa inan bunu unutursun. biraz da yalnızlıktan tetikleniyor bu özlem sandığımız lanet duygular..

Hani demişsinya canım burdan bu adama kuzum vs mi yazıyorsun diye ben şuan bu halde olduğuma şükrediyorum eskiden küstü diye hastanelik oldugum zamanları bilirim ben ona bi mesaj atmadan aramadan duramadıgım zamanları bilirim çok çok haklısın ama şuan çok iyi haldeyim çok şükür. Az önce bi şarkı çaldı radyoda öyle aklıma geldi işte ne yazıkki pat diye cıkaramıyorum hayatımdan sadece iyiye gittigimi biliyorum. Para konusuna gelince diyorum ya işte hayatta yapmam dediğim seyleri yaptırdı bana gözüm görmüyodu o zamanlar daha şimdi şimdi enayi yerine kondugumu görüyorum. Arsız olma durumu inan bana çok dogru bir tespitti ay bi görsen keske fotograf atabilsem ya hiçbişekilde beni bi begenmemeler bi ukala tavırlar falan bak aklıma geldide sinir oldum ya resmen kendime güvenimi kaybetmiştim.. Allahtan ama varsa yoksa tek dilegimdir ya bi pişman oldugunu görsem de bi o keyfi yasasam..

Hani demişsinya canım burdan bu adama kuzum vs mi yazıyorsun diye ben şuan bu halde olduğuma şükrediyorum eskiden küstü diye hastanelik oldugum zamanları bilirim ben ona bi mesaj atmadan aramadan duramadıgım zamanları bilirim çok çok haklısın ama şuan çok iyi haldeyim çok şükür. Az önce bi şarkı çaldı radyoda öyle aklıma geldi işte ne yazıkki pat diye cıkaramıyorum hayatımdan sadece iyiye gittigimi biliyorum. Para konusuna gelince diyorum ya işte hayatta yapmam dediğim seyleri yaptırdı bana gözüm görmüyodu o zamanlar daha şimdi şimdi enayi yerine kondugumu görüyorum. Arsız olma durumu inan bana çok dogru bir tespitti ay bi görsen keske fotograf atabilsem ya hiçbişekilde beni bi begenmemeler bi ukala tavırlar falan bak aklıma geldide sinir oldum ya resmen kendime güvenimi kaybetmiştim.. Allahtan ama varsa yoksa tek dilegimdir ya bi pişman oldugunu görsem de bi o keyfi yasasam..

bu iyi halinse sorun yok:KK1:

ben tek bişeyi öğrendim önceki tecrübemde. çok sevmeyeceksin. sevilen taraf olcaksın. kadın sevilen olmalı. erkek sevecek. erkek gözünün içine bakacak. bakmıyorsa vuracaksın kıçına tekmeyi. bir kadın paspas oldu mu ne güzelliği ne sağlığı ne özgüveni kalıyor geriye.

ben tek bişeyi öğrendim önceki tecrübemde. çok sevmeyeceksin. sevilen taraf olcaksın. kadın sevilen olmalı. erkek sevecek. erkek gözünün içine bakacak. bakmıyorsa vuracaksın kıçına tekmeyi. bir kadın paspas oldu mu ne güzelliği ne sağlığı ne özgüveni kalıyor geriye.

Imza.
kadin canindan seviyor, cani yaniyor. Bu hep boyle galiba. :KK43:

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyleymiş annem de aynı şeyi söyledi geçenlerde erkek kadından her zaman bi tık daha fazla sevecek kadın duygusal oldugundan ne kadar cok severse o kadar verici oluyor ve bu durum karsısında çok afedersin gerçekten erkeklerin bi tarafları tavan yapıyo diyordu avcunun içinde oldugun içinde her türlü eziyorlar takmıyolar çünkü karsılarında hacıyatmaz var resmen ben şunuda anladım ya gercekten "sabır" denen şey varmış ben hayatta ya görüşmemeyi aklımın ucundan gecirmezdim ne demek görüşmemek işte o gün geliyor ve dank ediyor insana. Aslında üzüntüden daha çok hırs kaldı canım bende ya kendime nasıl bunları yapmısım diye kızgınlıgım var ve o adam hiç degerini bilmedi ya insan düşmanına yapmaz ya sevmiyosan söle dimi adam gibi oyalamak umutlandırmak nedir dusundukce gercekten sinir olmaktan alamıyorum kendimi. Haa ona hediyeler aldım diye tamam batmadım zor durumdada değilim çok şükür maasım vs herseyim var ama zoruma gidiyor blackk_swan sen nasıl dusunuyorsun bilmiyorum sadece soruyorum geçiyormu? gececekmi bigün ??

Imza.
kadin canindan seviyor, cani yaniyor. Bu hep boyle galiba. :KK43:

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teyzem derdi hep herkesin bi tecrübesi vardır onu adam eden benide canım yana yana ne yazıkki adam ettiler. Allah büyük diyorum sadece ama gercekten zor cabalıyosun zaman harcıyosun, ayrılıyosun unutmak için zaman harcıyosun psikolojik etkiside cabası.

Aynen öyleymiş annem de aynı şeyi söyledi geçenlerde erkek kadından her zaman bi tık daha fazla sevecek kadın duygusal oldugundan ne kadar cok severse o kadar verici oluyor ve bu durum karsısında çok afedersin gerçekten erkeklerin bi tarafları tavan yapıyo diyordu avcunun içinde oldugun içinde her türlü eziyorlar takmıyolar çünkü karsılarında hacıyatmaz var resmen ben şunuda anladım ya gercekten "sabır" denen şey varmış ben hayatta ya görüşmemeyi aklımın ucundan gecirmezdim ne demek görüşmemek işte o gün geliyor ve dank ediyor insana. Aslında üzüntüden daha çok hırs kaldı canım bende ya kendime nasıl bunları yapmısım diye kızgınlıgım var ve o adam hiç degerini bilmedi ya insan düşmanına yapmaz ya sevmiyosan söle dimi adam gibi oyalamak umutlandırmak nedir dusundukce gercekten sinir olmaktan alamıyorum kendimi. Haa ona hediyeler aldım diye tamam batmadım zor durumdada değilim çok şükür maasım vs herseyim var ama zoruma gidiyor blackk_swan sen nasıl dusunuyorsun bilmiyorum sadece soruyorum geçiyormu? gececekmi bigün ??

tam adamına sordun:KK14:

benim bir geçiyo bir geçmiyo. kendimi tanıyamaz oldum. bir bakıyorum tamam bitti kurtuldum allahım diyorum bir bakıyorum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum neden diyorum. ruh hastası oldum. neyse bugün yine niyet ettim geçmişi silmeye. allahım karşıma biri çıksa hayırlı biri, şu ciğersizi unuttursa bana..

X