Yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar herkese merhaba çok uzun zamandır KK'nü takip ediyorum fakat ilk defa üye oldum çünkü daha önce forumda falan hiç yazmamıştım ayrıca buradaki insanların samimiyetine inandım ve aranıza katıldım.Şu anda yanlış yere konu açmış olabilirim mazur görün.
Lütfen bana akıl verin verin arkadaşlar doğru mu yaptım?

Ben 26 yaşında bilgisayar öğretmeniyim. Üniversite hayatım boyunca birine deli gibi aşık oldum onun için neler yaptığımı bilemezsiniz. 4 sene boyunca (evde kalıyordu) sürekli evinin alışverişini ben yaptım dışarıda her yemek yemeye çıktığımızda bir erkek gibi hesap hep bendeydi, bir kıyafeti beğendiğinde kıyamayıp hemen alıyordum (ayakkabı, pantolun her neyse), çıktığım yurtdışı gezilerinde dünyanın hediyesiyle dönüyordum. Birlikte anımız olsun diye en güzel butik otellerde tatil ayarladım iki defa, hiçbir doğum gününü,yılbaşıları unutmadım hiçbirinin karşılığını alamadım (maddi manevi) ve bu süre içinde sadece "arkadaş"tık. Onu sevdiğimi en başından beri söyledim ama o hep bana "bekle" dedi. İşimiz gücümüz olsun vs. vs. Fakat yalnızken gayet iki sevgiliyiz insanların yanında ise "kanka". İnanın bana çok sevdiğim için tüm bunlara göz yumdum. İşin sadece maddiyat kısmını anlattım farkındayım manevi kısmını hiç anlatmıyorum bile. Çevremde arkadaş canlısı bilinmeme rağmen üniversite hayatım boyunca aman yanlış anlar benden uzaklaşır diye hiçbir aktiviteye katılmadım. Çok tatlı arkadaşlarım olmasına rağmen hiç kimseyle vakit geçirmedim. Özetle üniversite hayatım: ben onun peşinde bir sünepe o ise gayet üniversite hayatının tadını çıkaran bana da umut verip bekleten bir insan. Sonunda okul bitti ve ben artık bu saçma sapan ilişkiye dayanamadığımı söyleyip iletişimi kestim. Ki o zaman bile çok kötü hissettim çünkü ablası ameliyat olmuştu ve ben onu bu zor zamanında yalnız bıraktım gibi geldi ama aramadım çünkü çok çabaladım onu hayatımı dahil edebilmek için. Derken 3 ay sonra aradı beni "beni sevdiğini anlamış, artık bir isim koymanın zamanı geldi" dedi. Sadece bir telefonuyla tamam dedim ve başladık. 2 ay sürdü sadece bana gayet iyi yaklaşıyordu sanki istediğim adam olmuştu seviniyordum çok ama garip geldi bu durum o koca 4 yıl boyunca süründüğüm zamanları unutamıyordum bir türlü. Değişmedim de üstelik deli gibi çırpınırken karşısında hiç umrunda değildim. Bu düşünceler beynimi ve kalbimi ikiye böldü üzerine ailesiyle tanışmaya İzmire gittim ve bana ailesi çok soğuk davrandı buna sadece üzüldüğümü söylediğimde erkek arkadaşım en son kırıcı cümlesini söyledi "ne yani ailem sana kırmızı halımı serecekti" dedi. Ben tüm maddiyatları onun için yaparken çok tartıstım ailemle cok para harcadıgım için ama direndim onu mutlu edebilmek için bu yüzden maddi kısımdan girdim o ise bana direk resti çekti. Çok uzattığım için özür dilerim zaten eskileri unutamıyor olmam en büyük sebepti buda tuzu biberi oldu. Kalbim çok kırık bir insan birini çok severken aynı zamanda nefret edebilirmi? 4 yıl neler yaptım onun için sevmedide bi andamı sevesi tuttu ikiye bölündüm resmen Bir yanım doğru yaptın diyor, karşısında sevgilisi olamadığım için ağlarken bilgisayarda oyun oynadığı zamanları hatırladıkça yakasına yapışasım geliyor. Bir yanımda onu deli gibi özlüyor. Arkadaşlarım sadece "biz sana demiştik" deyip duruyorlar belki de güzel bir tavsiye almak istedim açıp okuyabileceğim. Lütfen bana akıl verin yüzüm gülmüyor resmen.

canim ne akili verebiliriz ki sana? adam seni cok guzel kullanmis. Sonra bakmis senin gibi baska saftrik pek bulunmuyor, seni geri aramis uc ay sonra. Eminim sen onu aramayi kestiginde cok ta umrunda olmamistir, belki para kaynagi kesildigi icin biraz zorlanmistir.

Sen bence kendi aptalligina uzuluyorsun, onu filan ozlemiyorsun. Merak etme zaman herseyin ilacidir.

kusura bakma biraz sert oldu ama kendine gelmen lazim sekerim.

PS: Universitedeyken ayy bu adamla evli olsam eminim harika bir evliligim olur, diye imrendigim bazi sahsiyetleri goruyorumda su an ki kocamin pabucunun tozu olamazlar. Zaman gecsin gercektende sana uygun biri ciksin karsina o zaman aha su kafani kiracaksin aklina geldikce bu yaptigin sacmaliklar.

Son düzenleme:
çok şükürki sizlerinde yorumlarıyla daha iyi görmeye başladım.. kendimi kötü hissetmemin iki nedeni var birincisi ailesinin bana gercekten soguk davranması beni çok düşündürdü ki bunu söylerken çok kibar davrandım bu duruma üzüldügümü söyledim ve cevabımı aldım ama durumu sen benim ailemi begenmedine getirdi böyle anlasılmak istemezdim :KK43: diğeride zaten aptal durumuna düşmüş olmam.
hayır aynı evde kalmıyorduk ama evlerimiz çok yakındı iki sokak vardı aramızda ama sık sık kalırdım onda.

sevgili konusahibim, umarim bu zamanlar, aranizdaki seye iliski bile demeyen adamla yakinlik kurmamissindir. Kurmadim de lutfen.

canim ne akili verebiliriz ki sana? adam seni cok guzel kullanmis. Sonra bakmis senin gibi baska saftrik pek bulunmuyor, seni geri aramis uc ay sonra. Eminim sen onu aramayi kestiginde cok ta umrunda olmamistir, belki para kaynagi kesildigi icin biraz zorlanmistir.

Sen bence kendi aptalligina uzuluyorsun, onu filan ozlemiyorsun. Merak etme zaman herseyin ilacidir.

kusura bakma biraz sert oldu ama kendine gelmen lazim sekerim.

PS: Universitedeyken ayy bu adamla evli olsam eminim harika bir evliligim olur, diye imrendigim bazi sahsiyetleri goruyorumda su an ki kocamin pabucunun tozu olamazlar. Zaman gecsin gercektende sana uygun biri ciksin karsina o zaman aha su kafani kiracaksin aklina geldikce bu yaptigin sacmaliklar.

Rica ederim ben siteyi çok takip ederdim kendimde sıkıntımı paylaşmak istedim, evet kesinlikle aptallığıma yanıyorum 4 seneme mal oldu biliyorum elbetteki geri gelmeyecek ama içimdeki bu yangını söndürebilmem için desteğe ihtiyac duydum çünkü cok fazla kafamı mesgul ediyor. Derste kimi zaman aklıma gelince birden yüzüm düşüyor ve öğrencilerime yansıttım bikaç kere bu durumu. beni dahada üzen face'ten bakıyorum mesela (şifresi hala bende ve değiştirmemiş) arkadaşlarıyla ailesiyle konusmaları o kadar keyifliki çok özür dilerim ama dünya s..me minare g..tüme misali adam deli oluyorum ya hayatımda bu kadar ruhsuzmu diim bi kimseyi tanımadım erkekler geneldemi böyle onuda bilmiyorum. İlişki denirse ilk ilişkimdi ondan mı bu kadar canım yanıyor bilemiyorum. Sizin de evliliğinizi allah bozmasın diyorum aynı seyi düşündüğüm gün yine burda paylaşıcam..

Affınıza sığınarak söylüyorum kusura bakmayın. Sızı karakterinız olarak saf görmüş. Sızı para makinası olarak görmüş ve sızı sagmıs. Sizde sagdırmıssınız kendinizi. Gak dedıgınde su guk dediğinde yemek vermişsiniz. Oda hazira alışmış. Sız ıletısımı kesince istediği şeylere sahip olamayınca altın yumurtlayan tavuğu geri istemiş sızı aramış. Kusura bakmayın benzetmelerım ıcın lütfen. Ama durum boyle. Ve ne kadar asık olsanız bile uzak durun erkek erkeklıgını bilmeli. Hayat müşterek ama hormonsal olarak erkegınde görevleri vardır. Ne bileyim kadına para sordurtmaması gıbım iç güdüsel davranış.

ne kadar güzel anlatmışsın..yaşadım resmen!

o senı haketmıyor,tek soylencek söz bu..

kimseye gerektıgınden fazla kıymet verme..bıgun ınsallah sana layık olabılenı bulursun..

ama kesınlıkle onunla mutlu olamazsın..cunku sana hıcbı sekılde değer vermıyor..

ben olsam bı daha ne arar,ne sorarım..ne halı varsa görsün..

hayatından temelli çıkman dılegıyle..

Affınıza sığınarak söylüyorum kusura bakmayın. Sızı karakterinız olarak saf görmüş. Sızı para makinası olarak görmüş ve sızı sagmıs. Sizde sagdırmıssınız kendinizi. Gak dedıgınde su guk dediğinde yemek vermişsiniz. Oda hazira alışmış. Sız ıletısımı kesince istediği şeylere sahip olamayınca altın yumurtlayan tavuğu geri istemiş sızı aramış. Kusura bakmayın benzetmelerım ıcın lütfen. Ama durum boyle. Ve ne kadar asık olsanız bile uzak durun erkek erkeklıgını bilmeli. Hayat müşterek ama hormonsal olarak erkegınde görevleri vardır. Ne bileyim kadına para sordurtmaması gıbım iç güdüsel davranış.

Beni geri aramasının nedenlerini bende sizin gibi düşünüyorum artık ama işte daha anlayışlı daha özverili gibi geldi evlilik mi oda ne diyen adam askerden geleyim işi ciddiye bindirelim demeye başladı ta ki bana bagırıp "napıcaktı annem kırmızı halı serip el pençe seni mi beklicekti" diyene kadar allah aşkına söylenicek laf mı yanlış mı düşünüyorum niye kötü hissediyorum :KK43:( ne kızlar görüyorum ya ordan burdan bir sürü takıldıkları adam var ama sevgilileri baştacı ediyolar agzının içine bakıyolar. Yemin ediyorum ki hayatımın hiç bi döneminde böyle yaşamadım değil ona şhanet etmek kaldırıp kafamı kimseye bakmadım ama zerre değerim olmadı neden çünkü o eski unutamadığı sevgilisi gibi esmer değilim diyemi takıldığı kızlar gibi uzun boylu değilim diyemi onlar kadar zayıf değilim diyemi :KK43:(((( durustluk suc mu kafayı yicem ya

kusura bakma ama kısaca kullanma dicem ben buna malesef insanların duygularını çok güzel kullanan insanlar var tertemiz saf iyi niyetlerin kıymetini bilmeyen insanlar var bunca zaman kıymetin bilinmemişse emin ol bundan sonra hiç bilinmez sen yapacağın en güzel şeyleri yapmışsın bunlara ozaman kayıtsız kalan birinden hayır gelmez emin ol onların kıymetini bilecek insanlar çıkacaktır karşına biraz zor unutmak ama hem davranışlarla hem sözlerle zaten mutsuz olurdun ilerde olsa bile en güzel yıllarda bilmeyen bundan sonra kıymet bilir mi sence onca yılı unutman da zor tabi birşey varsa vardır yoksa yoktur oda zaten hiç olmamış hani ya aktır ya karadır ikilemde kalınmaz gerçekten sevgi olsaydı bekle de denmezdi

Kesinlikle artık birlikte değiliz (askerde zaten şuan da), evet sanırım onun en azından maddiyatla ilgisini çekmeye çalışmış olabilirim ama bunu bilinçli yapmadım kıyamazdım ona elimde avucumda ne varsa (ailem sayesinde rahat bir öğrencilik geçirdim) önüne sermeye hazırdım kendim giyinirken bile onun begendiği seyleri alırdım hiç bu denli sevdiğimi kimseyi hatırlamıyorum.

ve ben senın gerçekten onu hediyeye bogmandakı amacı anlıyabılıyorum..
amaç paranla onu kazanmak degıl,sadece o nun mutlu olduğunu görmek ıstemendı..

aynı benım cocuklugumda yasadıgım ask gıbı..annemden aldıgm harçlıkları sureklı sevdıgım cocugun boğazına harcardım..
o yedıkce ben huzura ererdim:)
aynı bı annenın evladına bakması gıbı bıse bu..

ne kadar güzel anlatmışsın..yaşadım resmen!

o senı haketmıyor,tek soylencek söz bu..

kimseye gerektıgınden fazla kıymet verme..bıgun ınsallah sana layık olabılenı bulursun..

ama kesınlıkle onunla mutlu olamazsın..cunku sana hıcbı sekılde değer vermıyor..

ben olsam bı daha ne arar,ne sorarım..ne halı varsa görsün..

hayatından temelli çıkman dılegıyle..

çok teşekkür ederim yorumunuz için daha 1 ay olmadı görüşmeyeli ama ne aradım ne sordum dediğiniz gibi oda sagolsun aramama konusunda hep çok istikrarlıydı. Allahın adaletinden sual olunmaz denmiş sadece ona sığınıyorum ben sadece masumca dürüstce hiç korkmadan sevdim, çok sevdim..

ve ben senın gerçekten onu hediyeye bogmandakı amacı anlıyabılıyorum..
amaç paranla onu kazanmak degıl,sadece o nun mutlu olduğunu görmek ıstemendı..

aynı benım cocuklugumda yasadıgım ask gıbı..annemden aldıgm harçlıkları sureklı sevdıgım cocugun boğazına harcardım..
o yedıkce ben huzura ererdim:)
aynı bı annenın evladına bakması gıbı bıse bu..

kesinlikle öyle inanın bana burda paranın muhabbetini yapmıyorum begendiği bi spor ayakkabıyı hediye ederdim mesela aynısından bide kendime alırdım çiftler gibi hem ben mutlu olurdum hem o.. ama bu durum artmaya başlayınca normal gelmemeye baslıyo adam sana evde canım kuzum oyy bıcı bıcı davranıyo okulda suratına bakmıyo yaa sen nasıl davranıyosun dediğinde amann kuzum abartma aman hep yanlıs anlıyosun biz neyiz diyosun ya işimiz gücümüz bi olsun suanda ilişkiye hazır hissetmiyomus beyefendi ... bak anlattıkca anlatasım geliyor ya..

Beni geri aramasının nedenlerini bende sizin gibi düşünüyorum artık ama işte daha anlayışlı daha özverili gibi geldi evlilik mi oda ne diyen adam askerden geleyim işi ciddiye bindirelim demeye başladı ta ki bana bagırıp "napıcaktı annem kırmızı halı serip el pençe seni mi beklicekti" diyene kadar allah aşkına söylenicek laf mı yanlış mı düşünüyorum niye kötü hissediyorum :KK43:( ne kızlar görüyorum ya ordan burdan bir sürü takıldıkları adam var ama sevgilileri baştacı ediyolar agzının içine bakıyolar. Yemin ediyorum ki hayatımın hiç bi döneminde böyle yaşamadım değil ona şhanet etmek kaldırıp kafamı kimseye bakmadım ama zerre değerim olmadı neden çünkü o eski unutamadığı sevgilisi gibi esmer değilim diyemi takıldığı kızlar gibi uzun boylu değilim diyemi onlar kadar zayıf değilim diyemi :KK43:(((( durustluk suc mu kafayı yicem ya

Canım bilmiyorum ızlıyomusun dıla hanım diye dızı var. Orada savcı Suat sırf asık oldugu dıla hanıma benziyo dıye bı kızla nısanlanmıs ama kız saçını farklı renge boyatınca kıza şiddet uygulamış bu dızı icabı tabı de anlattıklarından aklıma bu geldı. Sonuçta dizilerde de bazen gerçek hayattan izler olabiliyo. Annesine gelince onun seni sevmemesi umrunda bile olmasın. Egerkı bu çocukla evlenırsenız o sana muhtaç oğluna sen bakıcaksın cunku. Bırak herkes gittiği yere kadar ğıtsın.seni sen olarak sevecek adam gıbı adam birine gonlunu aç. Bosver bunları

Canım bilmiyorum ızlıyomusun dıla hanım diye dızı var. Orada savcı Suat sırf asık oldugu dıla hanıma benziyo dıye bı kızla nısanlanmıs ama kız saçını farklı renge boyatınca kıza şiddet uygulamış bu dızı icabı tabı de anlattıklarından aklıma bu geldı. Sonuçta dizilerde de bazen gerçek hayattan izler olabiliyo. Annesine gelince onun seni sevmemesi umrunda bile olmasın. Egerkı bu çocukla evlenırsenız o sana muhtaç oğluna sen bakıcaksın cunku. Bırak herkes gittiği yere kadar ğıtsın.seni sen olarak sevecek adam gıbı adam birine gonlunu aç. Bosver bunları

Dila hanımı biliyorum canım sadece bikaç kere bakmıştım ama .. herkes annesini babasını ailesini sevecek elbette ama bahsettiğim kişi resmen annesinin agzına bakan biri yani ben ona ilerde kibar bi şekilde bile hayatım ya annen bana böyle dedi ama ben üzüldüm rahatsız oldum bile diyemezmişim çünkü bunu sordum birden parladı etti asla ve asla annesini atsın etsin demiyorum bu tamamen sacmalık ama insan sevgilisine eşine saygı cercevesinde böyle seyler söleyemezmi. bişey anlatmak istiyorum ablasının evinde pide yapıyorduk ayıptır söylemesi o hamur acıyodu bende pişiriyorum annesi girdi mutfaga bende aaa buyrun ... teyze oturun yanımızda dedim o ise sert kaşlarla ohoo sen hamur acmaya baslamışsın sen daha cok börek acarsın dedi ve gitti ya ben bu duruma düşsem kuzum ya kusura bakma annem işte kıskandı heralde falan derim bunda tık yok hakszımıyım??

Siz 4 sene kaçanı kovalamışsınız çünkü sevmişsiniz. Sonra da o kaçanı(sizi) kovalamış(Bir an cazip gelmişsiniz) ama işin aslı hiç bir erkek bu değeri hak etmiyor. Hemen şımarıyorlar. Ara sıra yapacaksın ki değer olsun.

Bir de erkek rolü üstlenmişsiniz sanki. Erkekler benim bildiğim bizim kadar hediye meraklısı olmuyo (ohh bedavadan ayakkabı şu bu diyorlar) Biz kadınlar ise "ayyy beni ne kadar seviyor bak benim için ne aldı, her istediğimi alıyor, yapıyor "diyoruz. Biz manevi onlar maddi anlam çıkarıyoruz. Ya da erkeklerin hepsini öldürmeyeyim sizinki

Siz 4 sene kaçanı kovalamışsınız çünkü sevmişsiniz. Sonra da o kaçanı(sizi) kovalamış(Bir an cazip gelmişsiniz) ama işin aslı hiç bir erkek bu değeri hak etmiyor. Hemen şımarıyorlar. Ara sıra yapacaksın ki değer olsun.

Bir de erkek rolü üstlenmişsiniz sanki. Erkekler benim bildiğim bizim kadar hediye meraklısı olmuyo (ohh bedavadan ayakkabı şu bu diyorlar) Biz kadınlar ise "ayyy beni ne kadar seviyor bak benim için ne aldı, her istediğimi alıyor, yapıyor "diyoruz. Biz manevi onlar maddi anlam çıkarıyoruz. Ya da erkeklerin hepsini öldürmeyeyim sizinki

çok teşekkür ederim gercekten herkes benim tam tarif edemedigim seyleri yazıyor. aynen ve aynen öyle bi ilişkideki erkek nasıl olur aynen öyleydim bende ama herhangi bi yere gidecegimizde kartımı ona verirdimki ben ödeyince sürekli gururu incinmesin diye öyle sevdim ben işte :KK43:

kesinlikle öyle inanın bana burda paranın muhabbetini yapmıyorum begendiği bi spor ayakkabıyı hediye ederdim mesela aynısından bide kendime alırdım çiftler gibi hem ben mutlu olurdum hem o.. ama bu durum artmaya başlayınca normal gelmemeye baslıyo adam sana evde canım kuzum oyy bıcı bıcı davranıyo okulda suratına bakmıyo yaa sen nasıl davranıyosun dediğinde amann kuzum abartma aman hep yanlıs anlıyosun biz neyiz diyosun ya işimiz gücümüz bi olsun suanda ilişkiye hazır hissetmiyomus beyefendi ... bak anlattıkca anlatasım geliyor ya..

tum yorumları okudum..
sanırım bırlıktelıgınızde olmuş cınsel anlamda yada benmı oyle anladım..
hem maddı hem manevı kullanmış senı..
nasıl bı pıslıge bulasmıssın,senelerını değmeyecek bırı ıcın harcamışsın..
sen,sen olmaktan cıkmıssın..

allahın sevdıgı kuluymussunkı,en sonunda ısaretlerı yollamış sana..
farzı mısal evlenmıs olsanız,pasam evde yatar,sana emırler yağdırır,yerı gelır laflarıyla esegın g*tüne sokar..
evıde calısır sen bakardın..
mümkünse ona aıt herseyı çıkar hayatından,telınıde degıstır..
hıcbır sekılde ulaşmamalı o sana..
sevgı bı yere kadar..

Dila hanımı biliyorum canım sadece bikaç kere bakmıştım ama .. herkes annesini babasını ailesini sevecek elbette ama bahsettiğim kişi resmen annesinin agzına bakan biri yani ben ona ilerde kibar bi şekilde bile hayatım ya annen bana böyle dedi ama ben üzüldüm rahatsız oldum bile diyemezmişim çünkü bunu sordum birden parladı etti asla ve asla annesini atsın etsin demiyorum bu tamamen sacmalık ama insan sevgilisine eşine saygı cercevesinde böyle seyler söleyemezmi. bişey anlatmak istiyorum ablasının evinde pide yapıyorduk ayıptır söylemesi o hamur acıyodu bende pişiriyorum annesi girdi mutfaga bende aaa buyrun ... teyze oturun yanımızda dedim o ise sert kaşlarla ohoo sen hamur acmaya baslamışsın sen daha cok börek acarsın dedi ve gitti ya ben bu duruma düşsem kuzum ya kusura bakma annem işte kıskandı heralde falan derim bunda tık yok hakszımıyım??

Sonuna kadar haklısın tatlım. Başlarda cok yüz vermişsin hatan orada senın ama hatanın neresinden donersen kar senın ıcın. By adamla omur geçmez. Salla sut ve goooollllll yap gitsin. Seni cok arar bosveeerrrrr

tum yorumları okudum..
sanırım bırlıktelıgınızde olmuş cınsel anlamda yada benmı oyle anladım..
hem maddı hem manevı kullanmış senı..
nasıl bı pıslıge bulasmıssın,senelerını değmeyecek bırı ıcın harcamışsın..
sen,sen olmaktan cıkmıssın..

allahın sevdıgı kuluymussunkı,en sonunda ısaretlerı yollamış sana..
farzı mısal evlenmıs olsanız,pasam evde yatar,sana emırler yağdırır,yerı gelır laflarıyla esegın g*tüne sokar..
evıde calısır sen bakardın..
mümkünse ona aıt herseyı çıkar hayatından,telınıde degıstır..
hıcbır sekılde ulaşmamalı o sana..
sevgı bı yere kadar..

evet birlikteliğimiz oldu cok uzun zaman nasıl diyeyim işte çift gibi devam etti kapıların ardında. tüm bunları zamanla yapabilicem insallah ama ona önce bişeyi ispatlamak istiyorum face im yok suanda kpss ye hazırlanırken kapatmıstım ve sınav dönemi 7 kilo aldım şimdi onu vericem ve acıcam tekrar o aglayan zavallı kız olmaktan kurtuldugumu görsün istiyorum içten içe yanlış mı yaparım ne dersiniz?

Sonuna kadar haklısın tatlım. Başlarda cok yüz vermişsin hatan orada senın ama hatanın neresinden donersen kar senın ıcın. By adamla omur geçmez. Salla sut ve goooollllll yap gitsin. Seni cok arar bosveeerrrrr

çok şükür öyle yaptım zaten insallah keyfini sürdügüm zamanlarda gelir :)

evet birlikteliğimiz oldu cok uzun zaman nasıl diyeyim işte çift gibi devam etti kapıların ardında. tüm bunları zamanla yapabilicem insallah ama ona önce bişeyi ispatlamak istiyorum face im yok suanda kpss ye hazırlanırken kapatmıstım ve sınav dönemi 7 kilo aldım şimdi onu vericem ve acıcam tekrar o aglayan zavallı kız olmaktan kurtuldugumu görsün istiyorum içten içe yanlış mı yaparım ne dersiniz?

bence artık onun ıcın hıcbıse yapmamalısın..
onun ıcın ağlayan,zavallı kız olmadığımı görsün derken bıle,hala onun derdındesın..
hayatından ona aıt herseyı çıkarman lazım..
face fln olmamalı..
yoksa bu durumdan hıc kurtulamazsın..
ona karsı cok buyuk zaafın var,ıkı söze yıne tavlar senı..
kendını akıllandım gıbı görsende,suan başa dönebılme ıhtımalın cok yüksek..
cunku hala aklında o var..
neden onun ıcın ugrasıyorsunkı,onu unuttugnu zaten onu umursamayarak gösterebılırsın..
onun ıcın kılo verıp,aglamadıgını gösteren bı kız olamaya çalışarak degıl..
bunların hepsı onun ıcın bıctıgın roller..

hayat ondan ıbaret degıl..
tek erkek o degıl..
o bır erkek musvettesi ve sen en güzel yıllarını ona harcadın..
artık bı etrafına bakar mısın?

Son düzenleme:
X