Yardıma ihtiyacım var

içten içe oda üzülsün pişman olsun kimi kaybettim desin istiyorum sanırım en azından bir kere bile olsa ya bu kız benim için neler yaptı peki ya ben yaptım desin bir kere olsun karşısında defalarca ağladıgım günleri bi düşünsün acaba baska biri onun için aynı seyleri yapıcakmı bi düşünsün vs vs... ama dediğin gibi asıl umursamamak onun için iyi kötü hiçbişey yapmamaktır sadece ne yazıkki sundan emin degilim ararsa yada yazarsa cevap verirmiyim? en son barıstıgımızda allahtan eski huylarımın gerçekten hiçbirini yapmadım. eskisi kadar taviz vermiyodum o yuzden bana sen cok değişmişsin dedi halbuki ona olan sevgim hiç değişmemişti sadece kukla olmaktan cıkmıştım. gittikçe düzeldigimin farkındayım, canakkalede sırf aramızda sogukluk oldu diye aglayan biriyken, her küstügümüzde istisnasız ben arıyoken şimdi elim telefona dahi gitmiyor. hiç durmadan aglamalarım bitti sizce bu bir gelişme değilmi lütfen söyleyin. şuan hissettigim ne biliyomusunuz o bende yarım kaldı yıllarca hayal ettigim hiç bişeyi yasayamamanın (çok inanmıştım ona) buruklugu kaldı sadece. evet aglamıyorum evet cok daha güçlüyüm eski dostlarıma tekrar kavustum ama sadece yalnız kaldıgımda pencereden sessizce yagmuru izlerken buluyorum kendimi. ben masum bi cocuktum, onu cok fazla yere koydum gönlümde abimdi kocamdı sevgilimdi en yakın arkadasımdı... ve bi başıma bıraktı gitti sanki beni ve benim hiç bir sucum yoktu.

canim benim seni asla yadirgayamam, haddim deyil. Ama o adama acayip tepem atti. Bide sakliyodu demek insanlara karsi iliskiniz. O adam gercekten de karaktersizmis. Seninle belki iliski yasamak istememis olabilir buna saygi duyariz ama o zaman seninle ozel seyler yasayip parani yemiyecektiu.

Unut sen onu unut. Zaman herseyin ilaci olucak goruceksin.

"Zaman herşeyin ilacı" aynen öyle kendimde kademe kademe görüyorum bunu zaman gecerken bizede geciriyor afedersin ama iyileştiriyor gercekten bana dua edin tek dilegim rabbimin adaleti er yada geç bulsun onu daha da bişey demiyorum.

Sevgili arkadaşım seni çok iyi anlıyorum.

Birebir aynı olmasa bi benzerini ben de yaşadım.

Sizden farklı olarak; biz sevgiliydik ve ben ona maddi olarak hiçbir katkıda bulunmadım.

Fakat tüm maneviyatımı yeyip bitirmişti.

Tam bir aptal aşık olmuştum. Verdiğim tavizlere o sonsuz anlayışıma şuan bile şaşkınlıkla bakıyorum.

Sonra öğrendim ki o eski sevgilisiyle gayet görüşüyor sevgili gibi takılıyormuş.

Beni umursamaması benimle ilgilenmemesi, ben onun için ağlarken onun yemek yemesi, hiçbir şey olmamış gibi davranması, benden kaçması vs aslında hepsinin nedeni buymuş.

Ona karşı o kadar zaafım vardı ki..

Her zaman beni kandırabilmeyi başardı her zaman.

Şükür ki ondan kurtuldum, şuan çok sevdiğim ve sevildiğim bir ilişkim var.

Ve eminim bir gün senin de karşına doğru insan çıkacak, gerçek bir ilişki nasıl yaşanır bunu göreceksin.

Bu da bahsettiğim olayla ilgili konum

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=574387

İstersen aç oku ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Doğru yolu bulmanı umuyorum.

Kendin için yap herşeyi. Bende de yanlış hep o. Ben de kilo vermeliyim hem benim 17-27 arası:))

Canım konunu okudum ve kendimden çok pay biçtim. ne yazıkki herkes dürüst ve güvenilir değil bizde kusura bakma ama en serefsizlerine denk gelmişiz sende sevmişsin benim gibi. ben erkek arkadasımın agzının içine bakardım aman ne dicek diye resmen cocugun tüm üniv hayatını kolaylastırdım benim ailem iki kişiyi okuttu. ikimizde çok sevdigimiz için onlarının avcunun içindeydik tek ve net acıklaması bu bence nasılsa ceptesin her bokuna katlan hertürlü pisligi cek ee noluyo sonra nasılsa bu bana geri gelecek diyip keyiflerine göre itip kakıyolar ve ne yazıkki duyguların yogunken bunu anlayamıyosun. çok yeni bittigi içinmi nedir bilmiyorum ama ben kendimle savaş halinde oldugumdan yazma geregi duydum içimde sürekli onu neden yaptım bunu nasıl yaparım asla yapmam dedigim seylere nasıl göz yumarım ve ben bu durumdayken o nasıl gayet hayatına kaldıgı yerden devam eder diyip diyip yiyorum kendimi allahtan tek istedigim hakettigim gibi biri cıksın karsıma lütfen bu durumu atlatmam için bana dua edin. bu durumu sizde bilirsiniz sabahları insan mide bulantısıyla uyanır gece uyuyamaz 1 2 aylık bişeyde değil sevgili olmasakta 4 sene çiftlerden farklı yasamadık arka odalarda ( ne yazıkki pırt diye silinmiyor (

Ufak tefekte olsa kaçamak yaptığını yani aldattığını da kabulleniyosun, ezildiğinide kabulleniyosun ve hala hazmedemiyorum demiyosun, deme bence.. Hazmetmeyi geç git şükret derim kimse vazgeçilmez değildir hemde hiç kimse, onları vazgeçilmez yapan bizleriz.. Seni sevmeyen biriyle mutlu olamazsın, başlarda seviyodu falan deme çünkü başı sonu yok bu olayın malesef..

Benim imkanım olsa 3-4 gün bile olsa kısa bir tatile çıkardım, kafa dinlerdim önce.. Sonra da yeni yoluma devam ederdim. Sen çalışıyorum işim var diyosun imkanın var sayılır, kendin için birşeyler yap

Evet canım aynen öyle.

Her şey beyninde bitiyor bunu unutma.

Ben çok üzüldüm çok acı çektim depresyona girdim resmen.

Çok çok zordu Rabbim kimseye yaşatmasın.

Ama bir gün yeter artık dedim. Benim için tamamen bitti.

Önüme bakacam bundan sonra dedim ve öyle de oldu.

Bak 1 yıldan fazla geçti.

Şuan çok iyi giden ilişkim var şükür.

Ama o hala bana mesaj atıyor hala her gün fakülteme geliyor.

Komik olan ise onun yaptıklarını ben yapmışım gibi suçlayıcı hakaret boyutunda mesajlar alıyorum.

Hiiçç umrumda bile değil.

O beni sevmiş de ben onu sevmemişim gibi şeyler ( Yemezler) :)

Allah gönlüne göre versin canım.

Sakın sakın ne yaparsa yapsın inanma.

Çünkü hiçbiri içten değil.

Tamamen cepte olma hissi, ego tatmini.

Ee bunca şeyden sonra ona bu zevki yaşatmak istemezsin sanırım :)

Lutfen uzulmeyin. Karsinizdaki kisi verdiginiz degerin zerresini haketmeyen nankor ve kaba bir insan. Umarim karsina oyle biri cikarki bu yasadiklarini sadece kotu bir tecrube olarak hatirlarsin. Belli ki senin icin yanlis kisi gelecege bak bosver o sevimsizi...

aranızda fiziksel olarak ne oldu peki? buraya yazmaya çekiniyorsan veya istemiyorsan mesaj da atabilirsin.

Onun ile hiç alakasi yok. Insan psikolojisinde vardir bu, hazira kondun seylerin pek önemi kalmaz. Örnegin, gençken annenin, babanin parani harcamak kolay geliyordu insana fakat kendin çalistiktan sonra o para çok daha degerli oluyor. O para ile aldigin seyler çok daha degerli oluyor ve o parayi daha çok düsünürek harciyorsun.

Kendinden pay biç. Sen hiç çabalamadigin seyin degerini bilirmiydin? Sen o çoçuk için her zaman vardin. O cocuk ne yapsa, ne etse, senin gitmiyecegini biliyordu ve bunun üstüne birde bu davranislari için adeta ödüllendiriliyordu. Ona hediyeler, yemek, tatiller geliyordu.
Seni kiracam fakat dogruyu söylemek zorundaydim, bu adam seni asla sevmiyecek, asla deger görmiyeceksin bu adamda. Hep derler ya, ilk tanisma çok önemlidir diye, buda böyle birsey. Sonuçta o çoçugun aklinda artik ömür boyu "kolay kiz" olarak kalacaksin.

Ondan dolayi diyorum, kaç bu çoçuktan. Facebookuna bakma, cep telefon numarini degistir, sana ulasamasin. Bu yaptiklarindan pisman olma, ders çikar. Sonuçta yaptin bi delilikler fakat hayatini zehir etme. Sonuçta olan olmus, önemli olan hayatindaki yalnislarin ders çikarmaktir.

Ayrica insallah sen çok iyi biri ile tanisirsinki o seni pohpohlasin, sana hediye alan biri, kisaca seni seven ve bu sevgiyi sana hisettiren biri ile tanismani çok içten diliyorum.

"Ee bunca şeyden sonra ona bu zevki yaşatmak istemezsin sanırım " canım çok teşekkür ederim bu gercekten beni bu sözünle vurdun her hislerim depreştiginde acıp okuyacagım yazıyorum kenara aynen ve aynen öyle cok haklısın zaten yeterince mal mal döndüm ona birdaha ona bu keyfi yasatmayacagım bana değiştin demişti asıl şimdi değişmek neymiş görecek. İlişkinde uzun ömürler dilerim canım mutluluk huzur seninle olsun :)

Benimde tek istedigim yinede beddua etmiyorum ama ne bir eksik ne bir fazla ne yasadıysam aynı seyleri oda hissetsin kaç gece uyumadıgımı bilirim ya en basiti bu daha burda anlatamayacagım cok fazla sey var biliyorum bana kızıyolar ama yinede düşünüyorumda cok güçlüymüşüm onca şeye ragmen iyi durabilmişim

aranızda fiziksel olarak ne oldu peki? buraya yazmaya çekiniyorsan veya istemiyorsan mesaj da atabilirsin.

özel mesaj atamıyorum ama atmamada gerek yok burda herkesin samimiyetine inanıyorum ve cekinmiyorum. evet birlikte olduk ama kızgınlıgım bundan degil o kadar bi haberimki birlikte olurken gercekten oldugunu bilmiyodum ve bana söylemedi ben netten arastırırken kendim tesadüfen ögrendim coktan tam bir birliktelik yasadıgımı.
bu arada arkadaslardan rica ediyorum bunlar kolay durumlar degil lütfen kötü bişey yazacak olan yazmasın benim sizin desteginize ihtiyacım var herkese çok teşekkür ederim.

Sen icini ferah tut. Beddua falan da etme zaten. Allah'a havale et. O muhakkak layığını bulur merak etme...

kesinlikle haklısınız aslında bişey bittiyse ne demeye kalıntı kalsın değilmi ama sanırım bende facebook biraz bagımlılık oldu bende yok zaten onunkine giriyorum ama mesajlarına yada bildirimlere kesinlikle o bakmadan bakmıyorum ama ne geregi var maksat ne silmem lazım. sizlerin sayesinde kendime güvenim geliyor zorlanıyorum yalan söyleyemem ondan hala haber alıyorum çok fazla ama bianda kesemiyorum güçlendikçe bırakacagıma eminim. iyi temennileriniz cok teşekkür ederim Allah büyük insallah bana tüm bunları unutturacak biri çıkar karsıma arkama dönüp bakmam bile...

ben bu konularda onla bunla beraber olmadıkça çok açık biriyim zaten canım tedirgin olmana gerek yok.. yanlış olarak görmüyorum evlilik öncesi beraberliği. ama tüm bu olanlarda bu durumun etkisi de çok fazla işte. başkasıyla beraber oldun mu hiç bilmiyorum, ama olmadığın için ve karşına düzgün biri çıkmadığı için gözünde büyütüyor olma olasılığın oldukça yüksek. sana diyeceğim, 3-4 ay arama. bu işin turnusolu şudur: o kadar süre aramadın ya bakalım o arada ne yapmış? birileriyle yatıp kalkmış mı yoksa sadıkça seni mi beklemiş? seven insanın başkasına dokunabileceğine ben inanmıyorum. bak ben sevgilimden 4 aydır ayrıyım, çok ortamım oldu ama bir kere bile yanaşmadım öyle bir şeye, içim almıyor. aslında erkeklerde de durum çok farklı değil kimse sevişmedi diye ölmüyor. ama bu çocukta hoşuma gitmeyen çok fazla nokta var, özellikle de maddiyat...

daha önce hiç kimseyle fiziksel anlamda bir yakınlık kurmamıştım hatta işin ilginci çok meraklıyımdır araştırmayıda severim ama bu konularda pek ilgim olmamıştı cinsellik konusunda saftım diyebilirim. bende senin gibi düşünüyorum onla bunla yatıp kalkanlar hariç ama ciddi ilişkisi vardır bu kişinin özel hayatıdır kesinlikle saygı duyarım zaten bunun bunalımına düşmedim çok fazla beni üzen işte işin neresinden tutsam ne yazıkki aptalca enayice kullanılmış olmama cıkıyor hem kendime kızıyorum ve sasırıyorum ben lisedeyken güzel bir arkadas cevresi olan (hala dostlarımdır onlar) basarılı (şükürki üniv de derslerime yansıtmadım) öyle aşk meşkle işi olmayan faal bi kızdım. her yaz tatillerim cok keyifli gecerdi dansa gittim 4 sene dalgıclıkta lisansım var vs(lütfen bunları anlattıgım için yanlıs anlamayın beni) ama ne zaman sevdim bu cocugu tam bir embesile döndüm eski beni çok özlüyorum mutlu neşeli herkesi güldüren kendinden emin o kızı çok özlüyorum ve bu hale nasıl geldim yemin billah ediyorum anlam veremiyorum.
ona gelince zaten askerde suanda haziran bası gibi terhis olacak ondan sonra ne yapar ne eder bilmiyorum tek istedigim o zaman geldiginde yoldan gecen herhangi birini önemsedigim kadar önemsedigim biri haline gelmesi..

Elbette çok zordur cünkü herseyden önce aliskanlik olmus. Bu aliskanlik nedeninden dolayi birak böylelerinden kurtulmayi, insanlar iliskilerinden, evliliklerinden bile kurtulamiyorlar.

Bence bunlari fark edecek kadar güclu kisilikteysen, bir gün bunlara birakmak içinde yetirici kadar güçe sahip oldugunu düsünüyorum. Sonuçta isteseydin o laflari yutup bu isi evlilige kadar götürebilirdin fakat mantigini kullanmayi, baze seyleri sorgulamayi tercih ettin yani aslinda baya bir yol katlettin sen aslinda. O konuda kendin ile gurur duyabilirsin.

Dahada güçlenmek istersen bu konuya daima duygularini yazabilirsin yada istersen bana özel mesajda yazabilirsin. Ve eminim sana bunlari unuturacak insan karsina çikacaktir. Sen yaptigin iyiliklerin karsiligini bu çoçuktan almayabilirsin, fakat bu hayattan, baskalarindan alacagindan çok eminim canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…