yardım edin nolur

aradım tekrar yarım saat sonra dedi değerin normalden yüksek çıkmış bi kez daha yapacaklar dedi ne demek oluyo şimdi bu

aradım tekrar yarım saat sonra dedi değerin normalden yüksek çıkmış bi kez daha yapacaklar dedi ne demek oluyo şimdi bu

Gebeysen normalden yüksek çıkar zaten canım...Degerin tam neymiş öğrenseydin keşke...Eminmi olamamışlar ki..Neyse az var yarım saate..İnşallah gebesindir canım...a.s.

tamam bu kadar bekledik yarım saat daha bekleriz..
sen şimdi sıkma kendini, su falan iç, dolaş biraz.
yada temiz hava çek içineeee...
müjdeli gelir inşallah haberr.

Gebeysen normalden yüksek çıkar zaten canım...Degerin tam neymiş öğrenseydin keşke...Eminmi olamamışlar ki..Neyse az var yarım saate..İnşallah gebesindir canım...a.s.

ya test beta- hcg ne oluyosa onun değeri normal olması geektiğinden yüksek çıkmış bana en son hastalığımı sordu bende söledim ordan 7-12 hafta gebelik 11500-289000 aralığını işaretledi böle olması gerekir demişti ama şimdide yüksek çıktı değerden daha fazla tekrar yapılacak dio

ya nebiçim bi hastaneymiş bu bidaha bidaha oyun mu oynuyolarhayırlı haberlerini bekliyoruz güzelim
:teytey::sm_cool:

anlamadımki bende bide özel ssk da yaptırmadım gittim okdar sıra bekledim sonuç pazartesi diince yok bekleyemem dedim burda saat 12 de yaptırdım hala sonuç bekliyoz

kızlaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr 970,61 çıktııııı h-a-m-i-l-e-y-im ama nekadarlık ??? ayyyy çok kötü oldum şaşaırdım afalladım

sağol :) ama ne kadarlık ?? nası öğrencem bunu laboratuardaki adam bıktı benden bidaha arayamam

arkadaşlar benim daha yüksek bi gebeliğim bekleniyomuş kadın 3 kez bakmış yazık kadına sölememişler düzensiz adet olduğumu kısacası 5 haftalık hamiletyimmm

tamam işteeee.. süpeer.
sağlıklı sıhhatli, güzel geçen bir hamilelik, nur topu gibi bir bebek diliyorum sana.
kendine dikkat et olur muu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…