yardım edin nolur

canım ben kızılay tıp merkezlerinde yaptırıyorum heryerde vardır 10 ytl sağlık güvencesiz.normalde 5 in üzerine çıkarsa değer gebelik var deniyor adet olmazsan eğer pazartesi tekrar yaptırırsın gebelik varsa şayet değer yükselecektir

bencede hamılesınnnnn ama yınde bı kan testı yaptı hemen bu aksam
bızede haber ver haydııı hayırlısıııı :)

akşam yaptırma şansım warmıki? ben diomki yarın sabahtan bi test daha alıyım aç karnına yapıyım sonra sizle paylaşıyım sonrda olmadı gider test yaptırırım artık bide waktim yok çalışıyorum işten çıkabilme ihtimalim düşük bide üstüne korkuyorum okadar bekle sonra negatif çıksın falan offff çıldırcam kaynananma tel. ettim dedim böle böle test yaptım . çizgi hafif belli kimseye söleme belli değil falan die ama eşime yetiştirmiş heralde die ahmin ediyorum ama inşallah yapmamıştır öle bişi walla yok canım öle bişi derim süprizi ben yapıcam tab irabbim wermişse şayet

en son 14 ocakta bittim bidahada olmadım ama düzensiz olduğum için bilemiyorum

clearblue diye bi test var eczanelerde 20 ytl en iyi sonucu ondan alırsın cnm ben kan testi yaptırmamıştın idrar testinden sonra dr a gitmiştim

off eczane hala kapalı ve midem kazınıyo vve çok açım we poğaça yedim bekleyemedim kendimden utanıyorum

inşallah güzel haberi alırsınn.
bende çook merak ettiimn.
hayırlısı olsun canım..

cnm ne olur sonucu banada söyle meraktan çatlarım bencede hamişsin hayırlı olsun

ay zangır zangır titriyorum resmen yok hala çıkmamış fakslayacaklar çıkınca ben kaynanama dedim ki hafif çizgi çıktı anne bu noluyo dedim ben ona hamileyim demedimki ama sölememiş de eşim akşam prodüktörü gördü çantamda atmamıştım hala sewinemedik kursağımızda şuan ya çıkacak ya inecek

ya canım varya bende heyecanlandııım şimdiiiiii...
aaaay inşallah güzel haberi alıcaz hep birliktee....

slm dafidaf .kan testinin sonucunu bende merak ediyorum kız valla benide heycanlandırdın .ama içime doğuyo sen hamilesin bence yinede hayırlısı .negatif çıkarsada üzülme sakın canım

bunalıma girerim walla çok hazırladım kendimi ama off bilmiyorum yok aradım şimdi hala çıkmamış çatlaycammmmmm

belirtilerin varmı.bende göğüslerim patlıcak gibiydi bacaklarıma da kıramp giriyodu.bide komik ama ter kokum bi tuhaftı bhcg hormonundan dolayı galiba.ama düşük oldu .biraz stres yaptım sen sakın stres yapma.:1rolleyes:

ya işim var, kapatamıyorum sayfayıı:)))
aay canım yaaa, inşallah istediğin gibi olurr..

yok gidip basacam hastaneyi o olcak yanii eşim 3 dk bi aıyo offf ezan okunuyo şuan KURBAN OLDUĞUM YARABBİM HAYIRLISI NEYSE O OLSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…