yardım edin nolur

Bunlar hamılelıgın bıre bır belırtılerı ıns hamılesındır :) hadı bakalım beklıyoruz mujdeyı

arkadaşlar benim daha yüksek bi gebeliğim bekleniyomuş kadın 3 kez bakmış yazık kadına sölememişler düzensiz adet olduğumu kısacası 5 haftalık hamiletyimmm

aaa Mujdeyı vermıssın hayır lı olsunnnnnnnnn =)):emir_bebek::emir_bebek: Allah sagLıklı bı Sekılde kucagına almayı nasıp etsın :) Gozun aydın

ya sizdede böle oldumu ben hiç bişi hissetmiyorum şuan tuhafım sadece çok tuhaf kalakaldım ne yapacağımı bilemiyorum

ya sizdede böle oldumu ben hiç bişi hissetmiyorum şuan tuhafım sadece çok tuhaf kalakaldım ne yapacağımı bilemiyorum

:) Canım ılk hamılelıgın dogal olarak tuhaflasacaksın :) benım ıkıncı hamılelıgım olmasına ragmen ben de ne degısımler oluo =)) ukala ıken daha bı ukalalastım nazlı bebek gıbı sankı ılk defa hamıleymısım gıbı hısler ne bılım ıste mutluyumm kendımı farklı hıssedıyorum butun hamıle kadınlarda vardır emınım bu :):emir_bebek::teytey:a.s.

canım sonucu inan çok merak ediyodum şimdi öğrendim çok sevindim hadi gözün aydın .Allah sağlıklı bi şekilde kucağınada almayı nasip etsina.s.

canım bende şimdi okudum gözün aydın,ALLAH saglıklı sıhatli kucagına almak nasib eder inşallah,:sm_cool:güzel ve zor günler seni bekliyo:emir_bebek:

kesınlikle evet bencede hamılesın sen cnm aynı bende deolmuşştu ve şu anda 7 aylık hamıleyım cnm şafak sayıyorum darısı olmuyanların başına

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim böle bi günde yanımda olduğunuz için kusura bakmayın işten biraz erken çıktım duramadım falza oyüzden yorumlara cvp yazamadım eşim ağladı dün :KK43: onu görünce bende dayanamadım ya bişi diecem şimdiden beni çok delirtiyo eşim aman dur kalkma sen yerinden ilk 3 ay çok önemliymiş aman esneme aman gerilme afedersiniz tuwaletini yaparken ıkınma yok gaz çıkarma ay bunaldım ya benim çok gazım war duramıyorum harbiden şuan ıkınmak bişi yapmaz dimi abartıyo yani dimi eşim???? bideee buradan bahsettim ona dediki babalar içinde olanı yokmu buranın :)

merhaba canım.dün sizin burdan konuştuklarınızı takip etmiştim ama bişeyler yazmaya vaktim olmamıştı.bende senin müjdeli haberini dört gözle bekledim.çok sevindim duyduğumda allah herşeyin hayırlısını versin sana inş. hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına.bende 3 ay önce bi düşük yapmıştım şimdi çok istiyorum bebişimin olmasını adetime 1-2 gün kaldı bakalım inş.bende hamiş haberimi veririm burdan.sordukların hakkında pek bi bilgim yok ama sen yinede eşinin dediği gibi çok dikkat et.

seninde hayırlı haberlerini bekliyo olacağım emin ol alllah sanada tekrardan nasip etsin bama bence eşim abartıyo sank iyha :KK70:

ya evet biraz abartıyo ıkınma olaylarında filan ama ilk 3 ay konusunda haklı çok dikkat et uzanma ağır kaldırma kendini yorma.ev işlerini eşine yaptır :)

yapsın bırak sende. ilk bebeği sonuçta oda heyecanlıdır.canım sen 1 2 gün kala birşeyler hissetmiş miydin?merak ediyorum ben öncekinde adetime kadar bişey hissetmemiştim adetim gecikince test yapmıştım.ama bu kez sanki hamişim gibi istiyorum ama hayal kırklığı da olabilir tabi.

bak canımcıgım gıdıphemen kan tahlılı yaptırıyorsun.kendını acabalarda bırakma.evetse sevıncını yasa bundan sonra yapman gerekenlere bak.hayırsa bu belırtılerın sebebını bul hamıleyım dıye dusunup kendını sartlandırıp daha kotu olma

enınde sonunda yapılacak bu tahlıl bence erkenden yaptır yapacaklarını planla.ılk 3ay cok onemlı yemen ıcmen tahlılerın testlerın bulantı uyku halı halsızlık ve duuk tehlıkesıde bu aylarda sık yasanır.bunlar ıcın gec kalmadan yaptır tahlılını ogren sonucunu.
buraya HAMILEYIMMMM:))))))))) dıye konu acmanı dılıyorum ve RABBIM hayırlı evlatlar nasıp etsın hepımıze canım.sonucu bızımlede paylasırsan sevınırım canım.bak merak ettım sımdı:))))))))))))

ya korkuyorum minik kuşum negatif çıkar diye korkuyorum ilki düşükle sonuçlanınca insan böle korkuyo işte.günüm geçmeden yaptırmayı düşünmüyorum.karnım sürekli şiş bide çok gazım var bunlar belirti olabilirmi yoksa mide sorunu mudur ki. sizdede olmuşmuydu?

X